Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Jau laicinu atpakal, kad sanaca drusku laiks paskatities streamus, ieveroju divus speletajus. WIngsofdeaths, jo tas loti smuki paskaidroja ko kada, ka dara un kapec. Loti pamacoss streams galvenokart ar top champjiem. Bet ta ka jau labu laiku njemos pa mid, galvenokart ar rumble, tad saku skatities kadus mid streamus. Nu un bergsen jau tad iekrita acis, jo puisis smuki izspeleja lielako dalju spelju un varteikt vienmer bija labs, nevis tikai briziem. Nu un tagad ko vins dara LCS ir vnk kosmoss. Bija sajuta skatoties treamus ka labaku midu neesmu redzejis, un tagad tas saak apstiprinaties. Ir daudz labu midu, bet visi kadreiz kludas un tas ir passaprotami, bet nu sitas puisis to dara TIK RETI, prieks skatities...

Link to comment
Share on other sites

Hai. Jungleriem varu ieteikt Stonewall008 kanālu youtube- čalis labi stāsta un labi edito- pie vienas spēles nav jānosēž 40 minūtes. man pašam kāpšana pa divīzijām aptuveni sakrita ar viņa kanāla abonēšanu :D

Btw, pie pasākumiem iepostoju par jauno LoL turnīru (5v5), iečekojiet ja ir interese

Link to comment
Share on other sites

Ļoti iesaku Gbay99 kanālu. Čalis labi stāsta par galvenajām kļūdām.

Labie gabali IEM notiek... :D Mani jau sāk pārpildīt cerības ka Gambit vienkārši iznesīs visu ar kājām pa priekšu, bet EG būs dirsā, tādā pašā kā Fnatic...

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

āzijā rumble ir populārs, eu tikai wickd spēlē rumble, amerikā no top 4 neviens. Dažādos reģionos dažādi čempioni.

Viens Chausters reiz teica, ka iekš Soloque viss ir viable, varbūt cits vairāk, cits mazāk, bet ar visu var normāli spēlēt, ja tam iegulda pietiekoši daudz laika.

Edited by m3rsy
Link to comment
Share on other sites

Man kaut kāds lāsts ar manu main West accu :D Tikko es dabūju promotion uz zeltu, es tūlīt par divu dienu laikā nokrītu uz trešo sudrabu :D Ar citiem acciem tas tā nav, bez liekām problēmām uz diviem ar puišiem pacēlām gold 3, bet ar šo nekas nesanāk... WTF? :D

Link to comment
Share on other sites

saksim ar to ka pirmo speli ko skatijos pus speeli streamotaajam skaips fonaa zvanija. telefona izmera monitors ari ftw, bet tas taa.

labaak mazaak komandu nekaa tadas komandas kuras caitlynai nav ne jausmas kur atrodas vinjas pele un shauj q uz visam debess puseem.

lab nevar jau piesieties par komenteshanu jo retais pirmaja reize varetu labak.

Link to comment
Share on other sites

Yo. Iepriekšminētā LV turnīra strīms ar komentāriem latviešu valodā. Strīmosim no šodienas līdz 17. martam , vakaros bet varbūt arī pēcpusdienās.

Strīmotāju linki

http://lv.twitch.tv/snipertuners/

http://www.twitch.tv/sgtmogo

yo, nevēlies šeit live apdeitot, kad spēles sāksies and shit..? varu derēt, ka te daudziem ir slinkums regulāri čekot tos strīmu linkus. Vai arī ja ne tu tad kāds no tiem organizētājiem or w/e. Gribu paskoutot, kāds tad ir tas līmenis latviešu komandām.

Edited by m3rsy
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...