Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Armour pen runas late game tik loti izvelk speeli, pat nenormali. Tik problema taa ka early game tev ir problematiskak izdzivot, nemaz nerunasim par kill potential. Armour pen itemu ir parak maz un tikai tos vakt ari nav labakais variants. Un armour items musdienas buve loti daudzi un diezgan biezu slaani armour. Vot mr mazak buve, bet ari. Un magic pen ir vairak vajadzigs lai tu leinaa varetu noburstot enemy. Mids tak ir vienigais lane kur viens otru bursto, stipri reti kad vnk harraso un piebeidz.

Link to comment
Share on other sites

Armour pen runas late game tik loti izvelk speeli, pat nenormali. Tik problema taa ka early game tev ir problematiskak izdzivot, nemaz nerunasim par kill potential. Armour pen itemu ir parak maz un tikai tos vakt ari nav labakais variants. Un armour items musdienas buve loti daudzi un diezgan biezu slaani armour. Vot mr mazak buve, bet ari. Un magic pen ir vairak vajadzigs lai tu leinaa varetu noburstot enemy. Mids tak ir vienigais lane kur viens otru bursto, stipri reti kad vnk harraso un piebeidz.

Bullšits... Armorpens tiks vākts uz AD carriju, nevis uz top lane ad brūzeri. Un caursitamība leitā ar negeitos 10 armora no rūnām, bet tas nedos neko, jo parasti šaut neviens tev normāli nedos... Savukārt laicīgs LW negeitos armoru procentuāli, kas ir daudz reiz izdevīgāks un jau tie bonusa 9 AD sitīs cauri jebkurā gadījumā vairāk nekā tās būtu flat armpen rūnas. Bet jebkurā gadījumā - leitā tas ir TIK nenozīmīgs faktors, ka teorētiski orientējoties uz leitu ir pajāt.. Flat AD rulez... ja vien tu negribi ar kādu graves early geimā raut sejas ar buckshotu purnā kā tas tikko noiet no kūldauna.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

" Armorpens tiks vākts uz AD carriju, nevis uz top lane ad brūzeri." Mazliet penetracijas palīdz daudz tiem kam ir sūdaini ratio bet labi base dmg. Uz J4, piemēram, penetration ir vislabākais stats dēļ pasīva un q. Kaut kas līdzīgs arī ar renektonu.

Starp citu, ja nu jūs vēl dzirdējuši neesiet, 11. novembrī tiks rīkots nākamais gamez lv turnīrs. 3v3 formātā, EUNE. Ielikšu baneri un linku uz regpage un noteikumiem . Reģistrēšanās līz astotajam novembrim. Ja nu kas, pats meklēju komandu http://www.lolking.net/summoner/eune/20180051 .

Forum, kādas jums domas par jauno olafu? Es personīgi mazliet esmu apjuci tajā, ko ar viņu būvēt-

a)HP olafam, man šķiet pietrūks damags, bet neesmu vēl izmēģinājis.

b)shurelijas olafs tagad liekāš pastulbs, it īpaši ar jauno sūdaino filozoferu

c)triforce rushojot es palieku bez normāla sustain un defa.

d)visparastāk cenšos pirmo taisīt hidru, sapņu build hydra>sunfire>visage>kaut kas pēc situācijas.

Agrāk hipsteru builds bija ad (BT) olafs, sanāca kautkas līdzīgs sionam, bet tu viņu nevari nostunot un nosist. varbūt ka ar jaunajiem ratio tas pat ir optimālais variants, es nez

Neskatoties uz manu bezjēdzīgo maldīšanos starp itemiem, parasti samērā viegli sanāk pārbraukt pāri pretiniekiem (plat 5 rankos). Vienīgais, kam konsistenti turpinu zaudēt ar gandrīz visiem saviem topiem, ir renektons. So rezumējot, laikam jau ka reworks ir buffs..?

Te varbūt ir kādi olafa masteri kas var ar pieredzi un viedokli padalīties?

Reģistrācija

Noteikumi

2a5akxi.jpg

Link to comment
Share on other sites

" Armorpens tiks vākts uz AD carriju, nevis uz top lane ad brūzeri." Mazliet penetracijas palīdz daudz tiem kam ir sūdaini ratio bet labi base dmg. Uz J4, piemēram, penetration ir vislabākais stats dēļ pasīva un q. Kaut kas līdzīgs arī ar renektonu.

AD casteri, panth, rene, graves, etc...

So rezumējot, laikam jau ka reworks ir buffs..?

kā bija sūds, sūds palika

Link to comment
Share on other sites

kā bija sūds, sūds palika

Laba argumentācija :D . Man gan liekas ka čempioni ar unikālajiem ultiem/skiliem (lietas, ko ar itemiem=mācēšanu fermot nopirkt nevar) vienmēr būs viable vismaz solo q. nasus trynd olafs etc Un nekad neesmu domājis un no neviena arī dzirdējis, ka olafs būtu sūds. Ieslēdz ghost un ultu un pretinieki bļauj pēc mammas.

Link to comment
Share on other sites

Varu atdod savu accountu ja gribi :)

@ boring

Man nevajag pavisam... un iespējams vair nevajag jo man te it kā full acc atdos, bet ja viens nespēs dabūt, tad full accs ies mūsu junglerim un es varu iespējams paņemt tavu =)

Laba argumentācija :D . Man gan liekas ka čempioni ar unikālajiem ultiem/skiliem (lietas, ko ar itemiem=mācēšanu fermot nopirkt nevar) vienmēr būs viable vismaz solo q. nasus trynd olafs etc Un nekad neesmu domājis un no neviena arī dzirdējis, ka olafs būtu sūds. Ieslēdz ghost un ultu un pretinieki bļauj pēc mammas.

Normāls platīna tīms iedos tavam olam mierīgi pastaigāties līdz carrijam? Kamēr tiks līdz carrijam vai nu būs jau miris, vai neko neienesīs dmg ziņā, jo buildoja kā tīru tanku

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

karoče man te uzradās jauns jautājums

(btw paldies par rūnu ieteikumiem, lai gan daudzos guide's joprojām ir armor/magic pen)

uz kādu pogu lai nokonfigurēju stutterstep/attack move click? pele ar 2 pogām un scrollu un scrolls neder, jau mēģināju :)

protams, varētu mēģināt pierast pie shiftclick, bet nu man pirkstu tehnika nav no tām labākajām, bieži vien teamfigthu vidū aizmirstu pat active izmantot, kur nu vēl pierast pie shift kurš atrodas zemāk. kas ir arī jocīgi jo fpsos man nav nekādu problēmu ar shift alt wasd pogu kombināciju (lai gan atkal jāsaka, pirksti laikam par resnu un bieži vien nojaucos pie ieroču pārslēgšanās 1,2,3 utt)

Link to comment
Share on other sites

karoče man te uzradās jauns jautājums

(btw paldies par rūnu ieteikumiem, lai gan daudzos guide's joprojām ir armor/magic pen)

uz kādu pogu lai nokonfigurēju stutterstep/attack move click? pele ar 2 pogām un scrollu un scrolls neder, jau mēģināju :)

protams, varētu mēģināt pierast pie shiftclick, bet nu man pirkstu tehnika nav no tām labākajām, bieži vien teamfigthu vidū aizmirstu pat active izmantot, kur nu vēl pierast pie shift kurš atrodas zemāk. kas ir arī jocīgi jo fpsos man nav nekādu problēmu ar shift alt wasd pogu kombināciju (lai gan atkal jāsaka, pirksti laikam par resnu un bieži vien nojaucos pie ieroču pārslēgšanās 1,2,3 utt)

Orbwalkoju vienk ar peles klikšķiem... nothing complicated

Link to comment
Share on other sites

Master Yi? Warwick? Tiger Udyr? Jayce, kurš ir pus-melee, vispār 2.5AS var dabūt, pamēģini manuāli ar tādu orbwalkot. fagots.

Ja nopietni, tad es attack move izmantoju tikai, ja vajag facecheckot bushus, visu pārējo var mierīgi ar roku izdarīt, ja piešaujas.

Edited by lasters
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tikko parliecinajos cik speciga ir Jinx'a. Pirmo reizi redzu ka viens speltajs izvelk speli, kad parejie leini ir paarfidojusi. Top Elise ar 0-7 un 80farm pret WW ar 160farm. Mid diana ar 1-8 un 100 farm pret Nidd ar 200 farm. Bot Jinx ar Thresh bija. Es centos lidz tam palidzet topam/midam lidz apjedzu ka tur pilnigakie analfabeti it. Es biju Nunu jungle. Drusku tanky sabuvejos un biidiju musu bot lane. 10-1 Jinx leinaa, un tad sakas parejais. Es aizmirsu par farm un vazajos no astes Jinx'ai pa visu karti un tas atmaksajas. Jinx'a varteikt solo izvelka neuzvaramo speli un beidza ar score 25:2. Man vajadzeja tikai vinju defot un dot speed buff :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...