Jump to content
GIGN Forum

League Of Legends


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Tikko uzrakstiiju refundu uz blood lord vladimir skinu. Zinu, ka esmu jau rakstijis, bet pox pameeginaashu velreiz, varbut izdosies. Buushu ljoti apmierinats , ja sanaaks. Reaali vinji sabuffo vladu un saka, ka vinsh ir parak vajsh early game un tad vinji panjem un vinju nonerfo veel vairaak, vispar galigs lulz.

Edited by hwan
Link to comment
Share on other sites

Uiiii wests izskatas daudz sakarigaks, vismaz pec pirmajam 3 normal games. Te cilveki pat junglo normalos, pat sakarigi team buildi. Nav ka tur, katrs nem ko sirds karo un iet kur grib normala. Protams te ari daudz vairak speletaju... Iegaju Custom games, tur vnk parbaztaaks. Normal game lai atrastu timers rada 15 secs, nevis ka pirmit 50 sec. Ta ka es augstaku meistaribu izskaidrotu ar to ka sitaja serveri daudz vairak speletaju.

Link to comment
Share on other sites

Uiiii wests izskatas daudz sakarigaks, vismaz pec pirmajam 3 normal games. Te cilveki pat junglo normalos, pat sakarigi team buildi. Nav ka tur, katrs nem ko sirds karo un iet kur grib normala. Protams te ari daudz vairak speletaju... Iegaju Custom games, tur vnk parbaztaaks. Normal game lai atrastu timers rada 15 secs, nevis ka pirmit 50 sec. Ta ka es augstaku meistaribu izskaidrotu ar to ka sitaja serveri daudz vairak speletaju.

Ņemot vērā, ka vairāk cilvēku ir low elo, nekā high elo, varētu teikt, ka meistarība ir tieši mazāka :)

Link to comment
Share on other sites

Nepareizi tu spried.

Neesi tu vēl izspēlējis nevienu spēli solo. Protams, ka 5 cilvēku premade būs lielākoties normāls setup - tā ir visos serveros.

Es nesaku, ka West ir sūds vai sūdīgāks par East, bet nav tā, ka vidējais spēlētājs diži atšķirtos. Vienīgais West tik daudz ne-angliski runājošo varētu būt, laigan te ir daudz, kas runā tikai vāciski/franciski/spāniski.

Link to comment
Share on other sites

Reģistrētais, es tev vakar atbildēju, bet tu man atbildēji ar to, vai es tur esmu un kāpēc neatbildu (giggle).

Es spēlēju arī ne tikai ar botiem, es jau vispār tik bieži nemaz nespēlēju, tieši tāpēc, kad spēlēju, parasti spēlēju pret botiem, lai patestētu kādu champu ar kuru pret rankediem es diez vai kaut ko skaistu varētu sadarīt + aiz pirmspēdējā patcha vai vēl biš vecāka boti bija stiprāki par lielu daļu normāliem spēlētājiem, līdz ar to what the difference? :)

Link to comment
Share on other sites

Tu kaut ko esi sajaucis. Ranked tu varesi spelet 30. liimeni tikai, lidz tam taas bus parastas speles pret speletajiem, tiesi tapec es biju nesaprasana. Pret botiem nav speles, vini bushes neparbauda un viniem tie autocasti. Spelee tik normalaas speles. Nezinu kas tas par gluku ka mes nevaram tad sarakstities...

Link to comment
Share on other sites

Nezinu gan, vai te atļauts tādas lapas reklamēt, ja nav, tad lai kāds izdzēš manu postu, varbūt būs kāds interesents (drīzāk jau interesenti), kuri vēlas piedalīties LoL turnīros. Pagaidām rīkojam pirmos šādus turnīrus (viens gan jau bija, bet tas bija speciāls) gan uz WEST, gan uz EAST, kā arī, ja būs aktivitāte ir plānots rīkot LoL turnīrus arī turpmāk, gan WEST, gan EAST kā arī gan 1x1, 3x3 un 5x5. Pašreizējie turnīri - EAST 3on3 un WEST 3on3

Link to comment
Share on other sites

pīzģets tīms man!

jebal naxuj pediņi. score 24 pret 27 - mēs zaudējam. vayne nofīdo enemy twitch, kam 16 kili. ok poh - es ar gp (6:3) score pieeju prosta klāt un izdrāžu to twitch. nākamais ko redzu - inhibs uzsprāgst - šie visi padevās.

viņiem tīma tikai 1 čempis ar kiliem un itemiem. mums visiem bij +/- vienādi ok. šie padodas. jēbal tie fucking pediņi, kas sūdu nejēdz atšķirt no savas jobanās sejas. ja padodas pēc 10 sec nax vispār spēlēt? pizģets.

Link to comment
Share on other sites

pīzģets tīms man!

jebal naxuj pediņi. score 24 pret 27 - mēs zaudējam. vayne nofīdo enemy twitch, kam 16 kili. ok poh - es ar gp (6:3) score pieeju prosta klāt un izdrāžu to twitch. nākamais ko redzu - inhibs uzsprāgst - šie visi padevās.

viņiem tīma tikai 1 čempis ar kiliem un itemiem. mums visiem bij +/- vienādi ok. šie padodas. jēbal tie fucking pediņi, kas sūdu nejēdz atšķirt no savas jobanās sejas. ja padodas pēc 10 sec nax vispār spēlēt? pizģets.

bro, u mad?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...