Jump to content
GIGN Forum

Saeimas Atlaišana


Turismox
 Share

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kopš kuriem laikiem tu esi sācis troļļot ?

Since 1487.

Bet ja praktiski, tad nē.

Nu ko viņš tādu ir pateicis, kas ir galīgi garām par average idiotu? Ko viņš tādu vispār ir pateicis?

Vai tas kaut kādā ziņā traucē tev? Man netraucē.

Link to comment
Share on other sites

vot kaut kādu tautas partiju ar Šķēli priekšgalā vajadzētu ievēlēt. viņam ir daudz nauda un vismaz ar naudu māk apieties, un galu galā ja mācēja sazagt sev, tad sazags arī valstij. :thumbsup:

:superlol::10cm:

Link to comment
Share on other sites

vot kaut kādu tautas partiju ar Šķēli priekšgalā vajadzētu ievēlēt. viņam ir daudz nauda un vismaz ar naudu māk apieties, un galu galā ja mācēja sazagt sev, tad sazags arī valstij. :thumbsup:

es ceru, ka tu joko OMG OMG OMG!!one11!one

Link to comment
Share on other sites

vot kaut kādu tautas partiju ar Šķēli priekšgalā vajadzētu ievēlēt. viņam ir daudz nauda un vismaz ar naudu māk apieties, un galu galā ja mācēja sazagt sev, tad sazags arī valstij. :thumbsup:

maximum_trolling_RE_I_CHALLENGE_YOU-s720x480-142118.jpg

Ja godīgi, man liekas, ka vēl ir pāragri vispār kaut ko spriest, jo notikumi attīstās ļoti strauji. esmu lielā neziņā. :(

Link to comment
Share on other sites

vot kaut kādu tautas partiju ar Šķēli priekšgalā vajadzētu ievēlēt. viņam ir daudz nauda un vismaz ar naudu māk apieties, un galu galā ja mācēja sazagt sev, tad sazags arī valstij. :thumbsup:

Pretty much argumentacija Berzina bidisanai hehe...

Link to comment
Share on other sites

vot kaut kādu tautas partiju ar Šķēli priekšgalā vajadzētu ievēlēt. viņam ir daudz nauda un vismaz ar naudu māk apieties, un galu galā ja mācēja sazagt sev, tad sazags arī valstij. :thumbsup:

Tu esi galīgi atpalikusi sieviete ! Bez nekādas loģiskās domāšanas , dēļ tādiem "šauras pieres" cilvēkiem Latvijā ir nonākusi tādā situācijā kādā viņa ir. Tas arī attiecas uz 90. gadu privatizēšanas bumu arī. Pumpainie un Krāsainie ir jāpadzen no tās mājas.

Link to comment
Share on other sites

Tu esi galīgi atpalikusi sieviete ! Bez nekādas loģiskās domāšanas , dēļ tādiem "šauras pieres" cilvēkiem Latvijā ir nonākusi tādā situācijā kādā viņa ir. Tas arī attiecas uz 90. gadu privatizēšanas bumu arī. Pumpainie un Krāsainie ir jāpadzen no tās mājas.

didnotread.gif

Tad izved mūs pasaules gaismā un bagātībā, ak tu platleņķa piere :)

Whatever, kā būs, šogad drošvien redzēsim. Vai būs labāk - neviens nepateiks par simt procentiem.

Šorīt jau Šleseronka ziņās bija, viss ko viņš tur nobēra bija plikas otmazkas par to, cik viņam esot maza ietekme (kā oligarham ^_^) pret pārējo Saeimas sastāvu. Daļu taisnības jau varēja just, bet tomēr, ar to, kā viņš viens nolika pārējos neko labāku no sevis neparādīja.

Kā jau citi, gaidu kaut ko jautru no vbuyera ^_^

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...