Jump to content
GIGN Forum

Lumpy 4Iiters,psc Admins Var Visu,arii Chiitot,un Veel Banu Man..


IgorsTINGERE
 Share

Recommended Posts

Nevaru galvot, ka tas būtu bijis Igors, taču tikko nobanoju vienu ar nick Lumpy. par nick zagšanu un nelāgām reklāmām - pagūglēju - reklamēja čītus. Tā ka, ja redzat kādu, kam ir Lumpy ar kādu simbolu/atvasinājumu, tad ziniet, ka tas neesmu es! :sparta:

P.S.

Pagūglēju nedaudz un atklāju, ka reklamēja čītus..

Ar tieši Tavu niku spēlēja? Tev tak ir reģistrēts niks.

Nu ja čītos tavam līdzīgs niks, tad banošu, ja spēlēs tīri, tad likšu mierā (speciāli nemainīšu niku) Bet, ja Tev ir tieši reģistrēts "Lumpy", tad jau nav ko uztraukties.! :)

Link to comment
Share on other sites

Reģistrēts man ir niks Lumpy

Tas, kas ienāca, bija Lumpy. jo, acīmredzot, manu paroli nezin, lai nāktu ar manu niku. Tādēļ jau laicīgi pabrīdinu, ka neatkarīgi ne no kā, spēlēju tikai ar Lumpy. Retu reizi war3 spēlēju ar (@_@)*Lumpy*

Pabrīdināju tikai, lai atkal kretīns nenocūkojās un pēc tam man nesanāk ziepes. Te jau tika uzburta drāma no nekā.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Ja ir piereģistrēts "Lumpy", tad bez paroles fiziski nav iespējams ienākt serverī (bez paroles seko kick) Bet ja pēc nika seko visādi * . ! utml.. tad neuztraucies, ir iespējams pačekot arī IP adreses.

Ir ļoti labi, ka pabrīdināji, pievērsīšu uzmanību šim jautājumam. Problēmas Tev atkritīs, jo pirmais ko skatīšoss, tas ir pēdējais IP ar ko spēlētājs ir ienācis serverī. Viss ir bumbās!

Vaiksmīgu Jums sestdienas vakaru un gaidāmo oliņdienu! Tschūss!

Link to comment
Share on other sites

Lumpy pilnīgi jūtu ka mēģini izlocīties no sūdiem,man tak nav laika lai ar tādiem sūdiem kā tu noņemties un zagt vēl kkādu tavu niku :lolza: Tev tak niks reģistrēts,var redzēt ka nejēdz neko,psc... un jakas nesen tikai pc ieslēdzu,jo mēdzu arī iziet no mājas atšķirībā no tevis,man tak ir svarīgāk iedzert un vāveres passkūpstīt...

Epix,puisīt mīļo man nevienam nav jāierieb,ja es dzenu un saku tad pa lietu,nevis no zila gaisa,viņš spēlēja ar WH,un es to pamanīju.. :*

joJO mazais ar WH spēlēju nejau pirmo reizi,un daudzus esmu ievērojis skatoties caur WH,bet kad redzēju kā lumpaks spēlē tad uz reiz sapratu ka puisis ir atļāvies vairāk nekā vajag,un pārliecinājos par 100% ka čalis čītoja.. :ermm:

Lumpak nevajadzēja drāmu burt,tad nebūtu es turpinājis.. :*

Veiksmīgu vakaru,iedzer alu un beidz čītot,KĀ ES to daru tagad :P

Link to comment
Share on other sites

Lumpy pilnīgi jūtu ka mēģini izlocīties no sūdiem,man tak nav laika lai ar tādiem sūdiem kā tu noņemties un zagt vēl kkādu tavu niku :lolza: Tev tak niks reģistrēts,var redzēt ka nejēdz neko,psc... un jakas nesen tikai pc ieslēdzu,jo mēdzu arī iziet no mājas atšķirībā no tevis,man tak ir svarīgāk iedzert un vāveres passkūpstīt...

Epix,puisīt mīļo man nevienam nav jāierieb,ja es dzenu un saku tad pa lietu,nevis no zila gaisa,viņš spēlēja ar WH,un es to pamanīju.. :*

joJO mazais ar WH spēlēju nejau pirmo reizi,un daudzus esmu ievērojis skatoties caur WH,bet kad redzēju kā lumpaks spēlē tad uz reiz sapratu ka puisis ir atļāvies vairāk nekā vajag,un pārliecinājos par 100% ka čalis čītoja.. :ermm:

Lumpak nevajadzēja drāmu burt,tad nebūtu es turpinājis.. :*

Veiksmīgu vakaru,iedzer alu un beidz čītot,KĀ ES to daru tagad :P

Trolololol :superlol:

Laikam esi nedaudz pārdzēris savas prāta spējas, ja tev vispār tādas ir bijušas. Nemaz necentīšos Tev vairs ko skaidrot. Vien izlasi Gucci pēdējo ierakstu un varbūt sapratīsi, ka vienīgais, kuram nav ne ņuhs, ne čujs, ne poņa, esi tu. :blelohs: Un dzīvē tālu tiksi ar savu "Dzert un drāzties" filozofiju. Keep going! :slap:

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Čalis vāveres skūpsta :D

Neesmu skatījies demo, bet kad kādreiz uzspēlēju cs man pat likās ka kārtējais bots ar acc (no offence, Lumpy)

Tapēc, manuprāt, nav jēgas te kaut ko turpināt! -_-

Un tie, kas saka, ka ar wh nevajag skatīties ir diezgan stulbi, ar ko saslimst ar to jāārstē!

Link to comment
Share on other sites

Ok, 2.dienas nebiju latvija..

tagad atkal kaut kadu

smigu sataisiet foruma...

kada demka +kadu speletaju(nick!) man skatit...

EDIT

Spele ka bots...

Par maz epizodes 50/50

Edited by ArcChez*
Link to comment
Share on other sites

EDIT

Spele ka bots...

Par maz epizodes 50/50

Arcchez, pasaki man, botam, kurās no tām 3 roundu epizodēm tu dod man 50/50 par wh. Man tā tīri ieinteresēja, ja tu esi tas viedais, pēc kā tu secini, ka man kas tāds tur varētu būt? Kā pats saki - maz epizodes, tad nu apraksti man lūdzu. Jo tas, kā mani te nodirš par čītošanu krīt uz nerviem, vēl jo vairāk, ja Tu tur saskati ko dīvainu. Pats noskatoties es nevienu no visiem 3 roundiem pat par aizdomīgu nesauktu. CS pieredze, skaņa un radars. Pagaidām neviens, nevienu argumentu, rounda/epizožu analīzi nav izteicis, tikai tukši muldējuši esat.

Un kas tad īsti manā spēles gaitā mani padara par botu? Nē, nu izskaidro, lūdzu.

Palūgšu topiku ciet neslēgt, turklāt, ļoti labprāt dzirdētu arī Naked domas par to demo [zinu, ka Tev nav pašlaik attiecīgu dzelžu, lai izskatītu demo, bet moš ir kāda iespēja?], jo no tā, pagaidām, var noprast, ka CSS demo atbildīgais pats pagaidām nav gana labā līmenī, lai atpazītu čītus. Un ceru, ka uz mani tie warn draudi neattiecas, jo man tomēr ir tiesības sevi šeit aizstāvēt.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Nesaprotu kāpēc CS:S'ā vajadzīgs tāds admins kas pat neredz ka ar aimu spēlē un kur nu vēl ar wh un + vēl pats čīto,domāju,ka Eva ir izdarījusi kļūdu un to vajadzētu labot.,bet nu tas jau nav manā kompetencē.Lumpy jau wh neredz,kamēr kāds spēlētājs nesāk sūdzēties admin čatā,domāju ka čalim vajadzētu nopelnīt acc,bet še kur reku Lumpy,viņš jau tikai zin kā gag,kick un ban par nodiršanu(un vsp ja Bullis nebūtu pateicis ,ka es ar aimu kapāju,tad vēl joprojām lumpy skatoties demo neredzētu man aim...) uzlikt,bet neredz pat aim,kāda jēga,vsp!!!

Link to comment
Share on other sites

WHWHWH cry sum moar. Tas ko es redzu ir bezjēdzīgi apvainojumi.

Parādiet man ar pirkstu kur ir rakstīts tas, ka admins nedrīkstētu pielietot čītus?

Tiks izvērtēta arī admina aktivitāte čīteru reportā. Par vienu no aktivitātes rādītājiem kalpos tas, ka niks forumā būs reģistrēts vismaz 3 mēnešus pirms tiesību prasīšanas. Citādi vari nemaz nesākt.

Kā var zināt kas un kurš ir čīteris, ja pats nezin kas čīti ir? To understand enemy, become it's friend.

P.S.

Tik ilgi, kamēr Half-life tipa spēlēs pastāvēs 1:1 spēlētāju konkurence, jeb kurš pirmais kuru atvāks, vienmēr kāds (nu nezinu kādu lamuvārdu ielikt te) sūdzēsies.

Edited by ImprovisE
Link to comment
Share on other sites

Savai aizstāvībai varu vien teikt, ja būtu vēlējies ACC, tad būtu arī izvērtējis iespējas rakstīt/nerakstīt pieteikumu. Taču tā kā pie ACC esmu ticis, liekas, "stučīšanas adminčatā" dēļ, tad arī to ņemu vērā un kaut kā dīvaini, ka līdz šim neesmu kļūdaini banojis nevienu. [Nemācēšu teikt, cik jau ir savākušies manis banotie, kāda čupiņa ir]. To, vai tas ir lietderīgi, ne man spriest, taču, lai izvērtē tas, kas man šīs tiesības uzlika - ko un kā es daru ar acc.

Un, Igor, liekas, ka Tev jāsāk uzvesties kārtīgi un jādabū acc. Tad visi čīteri tiks nobanoti! :oojaa:

P.S.

Servera noteikumi attiecas kā uz spēlētājiem, tā arī uz adminiem, Imprpvise. :) Un paldies par sapratni.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Es tik nesaprotu, kapēc igoram pēc noskaidrošanas, ka viņš ir totāls amplis un spēlējis ar čītiem, kas jau parāda, ka viņam ir maza sajēga no čīteru atpazīšanas... viņš vēl joprojām atrodas forumā un sprēgā te kaut ko.

Ban igoru no serv + atpūtu no foruma.

Kā var vispār izteikt verdiktu par itkā daudz maz sakarīgu spēlētāju, kas māk šaut pa 3 raundiem!?

Mazāk murgu un būs labi.

Link to comment
Share on other sites

Arcchez, pasaki man, botam, kurās no tām 3 roundu epizodēm tu dod man 50/50 par wh. Man tā tīri ieinteresēja, ja tu esi tas viedais, pēc kā tu secini, ka man kas tāds tur varētu būt? Kā pats saki - maz epizodes, tad nu apraksti man lūdzu. Jo tas, kā mani te nodirš par čītošanu krīt uz nerviem, vēl jo vairāk, ja Tu tur saskati ko dīvainu. Pats noskatoties es nevienu no visiem 3 roundiem pat par aizdomīgu nesauktu. CS pieredze, skaņa un radars. Pagaidām neviens, nevienu argumentu, rounda/epizožu analīzi nav izteicis, tikai tukši muldējuši esat.

Un kas tad īsti manā spēles gaitā mani padara par botu? Nē, nu izskaidro, lūdzu.

Palūgšu topiku ciet neslēgt, turklāt, ļoti labprāt dzirdētu arī Naked domas par to demo [zinu, ka Tev nav pašlaik attiecīgu dzelžu, lai izskatītu demo, bet moš ir kāda iespēja?], jo no tā, pagaidām, var noprast, ka CSS demo atbildīgais pats pagaidām nav gana labā līmenī, lai atpazītu čītus. Un ceru, ka uz mani tie warn draudi neattiecas, jo man tomēr ir tiesības sevi šeit aizstāvēt.

Es skatiju tikai de_aztec demku,

un vieniga epizode kur es saskatiju kautko aizdomigu

bija ap Tick: 100000

Kur tu lienot caur durvim noceko spotu ap kastem 1 rounda,

Tas ko es noteicu ka tu speleji botigi bija saj aztec demka,

del ta ka tu kusties un reage uz konkreto situaciju. Lai gan tu nupat biji iegajis spele...

Man nebija laika izskatit parejas 2 demkas kur tu raditu saucamo skill...

Izskatot parejas - 1 secinajums tu varetu labak spelet css

neko aizdomigu nesaskatiju, Cik noprotu tu esi admins uz cs1.6 pec gameplay

Edited by ArcChez*
Link to comment
Share on other sites

Jaa, vinjsh ir 1.6. admins, kam iedevu iespeeju banot chiiterus arii css, kameer nav par vinju suudziibas sakaraa ar nepatiesu banu. Pagaidaam nav. Tiesiibas paliek arii uz css. Topiku veru ciet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...