Jump to content
GIGN Forum

Gucci

Game Admin
 • Content Count

  281
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Gucci last won the day on September 4 2013

Gucci had the most liked content!

Community Reputation

53 Pirmais čalis ciemā

About Gucci

 • Rank
  Taiperis >.<
 • Birthday 05/23/1989

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Nē, kļūdas nesapratām. Aiztaisam ciet šo murgu!
 2. Lai nu kura sadaļa, bet reportu un sūdzību sadaļa madnn ir uztaisijis ļoti operatīvu!
 3. Tagad katrā no gign serveriem mēģināsi dabūt tiesības? Domāju, ka šī topika atrisinājumam par piemēru ir jāņem iepriekšējo topiku atrisinājumi, tas ir, ka nekas nebūs. No manis ANTI
 4. Ja ir bijis banots par čītošanu, tad attā!
 5. Ceru, ka iedos kāds Tev pa dirsu par noteikumu nelasīšanu un savu pirkstu trīšanu šajā topikā!
 6. Agri vai vēlu Css serveris tiks izslēgts un paliks tik CS GO. Nav jēgas vairs te pēc jauniem adminiem, vecie izvilks līdz pēdējai dienai!
 7. Atbalstu Botas viedokli. 130% varu teikt, ka aktivitāte un uzvedība mainīsies pēc tiesību iegūšanas (nebūs tāds vienīgais). Pietam ir impulsivitātes vecums, kā rezultāā sūdzību sadaļa būs raibāka. Un vispār par vecumu - kas notiek? Pirms laika tika ievērota vecuma robeža, no kuras vispār tika skatīts pieteikums. Mēs gribam novest serveri līdz piecklasnieku serverim? Ir tak labāki kandidāti. Nestrebjat karstu ar to rekomendēšanu un pagaidam citus pieteikumus, nevis atbalstam katru pirmo tīni. Rezumē : PRET TIESĪBU IEGŪŠANU
 8. Ja slapinātājs bija viens no tiem, kas spēlēja pa vakariem un naktīm (īsti vairs neatceros, kurš spēlēja naktīs), tad komanda ir vajadzīga.
 9. Kādas acis? Ko te svajā? Neuzskatu, ka topika jautājums ir atrisināts. madnn, gala vārds, pats tak zini, kam pieder. Tāpēc izbaudam gaidīšanas prieku!
 10. Videokli? :D Mans "videoklis" ir nē.! p.s. par naudu te nekas nepārdodas (nu labi, par ļoti lielu domāju, ka ir iespējams).
 11. Nu tad Igors pēc statu restarta ar savām 195 stundām arī ir pelnījis kaut ko! Viss, vari vairs man neko neatbildēt. Šajā topikā vairs neko nerakstīšu!
 12. Domā, ka pēdējo divu nedēļu laikā esi beztolkā čīkstējis pa forumu un reportējis dažus 50 / 50 čīterus, ka tagad ir tas laiks prasīt kaut ko? zabej arī no manis! p.s. paskaties uz savu pavadīto spēles laiku serverī, Tu aktīvais spēlētāj!
 13. Domā, ka būsi augstākā statusā par pašreizējiem jaunajiem adminiem, ja VARBŪT Tev tiks piešķirtas tiesības? Šeit var diskutēt ilgi. Es saku nē. Jo tagad jaunie kompensē savas zinēšanas adminēšanā ar savu online laiku. Tamdēļ, neredzu vajadzību pēc vēlviena "spicā". Esmu tagad noķēris vienu brīdi, kad 10 admini ir online, tātad no 24 spēlētājiem gandrīz puse ir admini. Kā Tev liekas, cik nopietni jauniem spēlētājiem liekas serveris, ja puse ir admini? Es padomātu, ka tas ir kārtējais vienas dienas projekts un tajā neieguldītu naudu. Man būtu pavisam pretējs viedoklis, ja nebūtu tagad jauns papildspēks vai arī tiešām būtu vajadzība pēc jauna admina. Kā jau teicu, es Tev lieku plusu un Tevi rekomendēšu kad tas būs vajadzīgs. Gaidi brīdi un rīkojies. Neņem ļainā!
×
×
 • Create New...