Jump to content
GIGN Forum

Lumpy 4Iiters,psc Admins Var Visu,arii Chiitot,un Veel Banu Man..


IgorsTINGERE
 Share

Recommended Posts

http://cookie.gign.lv/css.gign.lv/2011-04-23/20110423-0053-de_aztec.zip

Šeit ir demo,kur viņš ar wh mauc kad ienāca online..

Caur sienu ar māk puisis trāpīt.,un pirms tam spēlēja kā bots,bet tagad aztec PRO palicis,psc......,,,,Un kur vsp tāds āpsis acc dabūju,var redzēt cik gignā augsts līmenis,ka botiem dāļā acc..

Viņš pat aimu nevar atšķirt,psc admins...

Iesaku kas skatās demo,tad skaties caur WH...

Link to comment
Share on other sites

http://cookie.gign.lv/css.gign.lv/2011-04-23/20110423-0053-de_aztec.zip

Šeit ir demo,kur viņš ar wh mauc kad ienāca online..

Caur sienu ar māk puisis trāpīt.,un pirms tam spēlēja kā bots,bet tagad aztec PRO palicis,psc......,,,,Un kur vsp tāds āpsis acc dabūju,var redzēt cik gignā augsts līmenis,ka botiem dāļā acc..

Viņš pat aimu nevar atšķirt,psc admins...

Iesaku kas skatās demo,tad skaties caur WH...

1) wh man nav bijis, nav un nebūs

2) es ienāku pēc Tevis paša taisītā calladmin, serverī viss ir kārtībā, tik tu kaut ko sāc krāmēt man uz galvas. Neesmu jau es bērns, katru tavu sūdaino repliku pie sirds neņemu, bet ja sāc jau adminčatā visādas pērles rakstīt, tad, godīgi sakot, Tu tiešām esi "apdāvināts".

3) kuram tad bija tas aims, kuru vajadzēja banot? Pats nevienu nemanīju, no Tavas puses nekādas norādes, kā vien dzēlības, arī nebija.

P.S.

Kad skatās demo, Es ienācu kartes beigās - kaut kādas 5 minūtes pēdējās.

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

1)saožu wh no tevis pa gabalu,jo tu pat aimu nespēj atšķirt,un tāpēc iedomājies ka ar wh vari spēlēt,psc,āpsis...

2)sāku dirst tāpēc ka tu acīmredzot ar wh spēlēji,un izskatījās ka tev bij pofig,bet pirms tam cik esmu redzējis kā tu spēlē,kā totāls BOTS,un tagad pēkšņi zin visu kur kas atrodas,no tevis wh smird pa gabalu,un lieku savu galvu ķīlā ka spēlēji ar wh.

3)domāji ka neviens adims nav on un tāpēc izdomāji kko pierādīt,psc...

4)godīgi sakot,ar pļauku tevi nositu un nemaz pilns sitiens nevajag,apdāvinātam nav jābūt lai redzētu kāds tu āpsis esi...

P.S.

Kas skatās demo,tad novelK WH,.tad arī redzēsiet...

Link to comment
Share on other sites

Varu vien piebilst, ka saldākam miedziņam gaidīju Tavu repliku.

Zini, ja tik daudz kas Tev apkārt smird, varbūt tas esi Tu pats, jo no manis nekas, nekur nesmird.

Un izskaidro vienreiz, kur, kādu aimu, no kā es nespēju atšķirt? Jo starp daudz ko var vilkt paralēles, bet kā argumentu minēt: "Tu pat aimu nespēj atšķirt," apgalvojumam, ka spēlēju ar wh, nu nekādi man neizdodas. :D

Ko, Tavuprāt, man vajadzēja darīt, kad pateici, ka man ir wh? Lēkt aiz prieka gaisā, skriet ap māju 5x, cerībā, ka neuzķers? Un Es noteikti nāktu čītot, tad, kad admini nav online, jo HLTV arī noteikti ir afk, ka vislaik specos sēž. :lolza:

Nu, mans pēdējais vārds šeit: "Go hang yourself, pļaukātāj!" :axe:

P.S.

Kas āpšiem vainas?

http://www.badgerbadgerbadger.com lmfao

Link to comment
Share on other sites

Un izskaidro vienreiz, kur, kādu aimu, no kā es nespēju atšķirt?

Igors ar aimu spēlēja, kad tu biji serverī, bet tu to nevarēji pamanīt. Tā vietā lai liktu viņam banu par aimu, tu uzliki uz pāris stundām par admin abuse.

Runājot par Lumpy wh, 50/50. Negribu izdarīt pārliekus secinājumus. Bet esmu jau pamanījis, ka spēlē "dīvaini" jau kad pirmo reizi ienāca serverī.

P.S paskatīšos vēl citus demo Lumpy spēles.

Edited by BullsEyE*
Link to comment
Share on other sites

Tātad Igoram jāliek bans par aim? :D

Jau uzlika. Vēl tagad spēlēju office un atkal labs rezultāts - ša demo likšu. :D

There you go:

http://cookie.gign.lv/css.gign.lv/2011-04-23/20110423-1057-cs_office.zip

P.S.

Es ceru, ka neskaties demo ar wh, jo tādējādi pus serverim varētu to piesiet. + seko līdz radaram un skaņai.. :D

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu gan! Es apskatījos lielāko daļu demo, protams, uz sevi arī :D

Bija momenti, kur liekas ka wh un so on...bet lielākā daļā skāņai un radaram atbilstošas darbības, respektīvi, spēlē labi!

es nezinu, manuprāt velti šķiežam laiku saistībā ar šo tematu.

p.s pašam skatoties uz sevi demo, ticiet vai nē...liekas ka nav normāli! :axe:

Link to comment
Share on other sites

Igors ar aimu spēlēja, kad tu biji serverī, bet tu to nevarēji pamanīt. Tā vietā lai liktu viņam banu par aimu, tu uzliki uz pāris stundām par admin abuse.

Runājot par Lumpy wh, 50/50. Negribu izdarīt pārliekus secinājumus. Bet esmu jau pamanījis, ka spēlē "dīvaini" jau kad pirmo reizi ienāca serverī.

P.S paskatīšos vēl citus demo Lumpy spēles.

Nu izskaidro, lūdzu, to dīvaino spēles stilu, jo kāds nu man viņš ir, tā arī spēlēju. Turklāt, ja neviens neko nesaka, ka viņam varētu būt aims, tad kā man to vajadzēja secināt? Nagļakā caur sienām pa galvām nelika, lieki iet un skatīties, kā viņš spēlē ar negribējās - jo tāpat jau krita uz nerviem. Redzi, es mēdzu paspecot pirms banoju par aim vai wh.

Link to comment
Share on other sites

Gribētu zināt, kāds ir admina tiesību tagadējais iegūšanas princips? Es savulaik, rakstīju pieteikumu forumā, lūdzu citu adminu rekomendācijas utml..

Kaut kā Lumpy pieteikumu Cs:s neesmu redzējis. Cik esmu sapratis, tad Lumpy ir arī 1.6 admins.

Varbūt es arī varu dabūt 1.6 serveros tiesības?

Ja pie lietas, tad gaidam Archeza atzinumu, tad sitīsim kādu krustā.

p.s. Lumpy, atsaucoties uz Tavu pēdējo postu - Tad priekškam ir domāts serverī admins? Tev ir viss jāredz, nevari visu laiku tik priecāties un šaudīties. Ik pa laikam izej cauri spēlētājiem utt.. Vai tad ir jāmāca?

Kas notiek? Viens admins lieto skriptus, iespējams, vēlvien ir čīters! Laikam pārsteidzīgi un vienprātīgi pieņemam lēmumus par tiesību uzticēšanu kādam.

Link to comment
Share on other sites

Gribētu zināt, kāds ir admina tiesību tagadējais iegūšanas princips? Es savulaik, rakstīju pieteikumu forumā, lūdzu citu adminu rekomendācijas utml..

Kaut kā Lumpy pieteikumu Cs:s neesmu redzējis. Cik esmu sapratis, tad Lumpy ir arī 1.6 admins.

Varbūt es arī varu dabūt 1.6 serveros tiesības?

Ja pie lietas, tad gaidam Archeza atzinumu, tad sitīsim kādu krustā.

p.s. Lumpy, atsaucoties uz Tavu pēdējo postu - Tad priekškam ir domāts serverī admins? Tev ir viss jāredz, nevari visu laiku tik priecāties un šaudīties. Ik pa laikam izej cauri spēlētājiem utt.. Vai tad ir jāmāca?

Kas notiek? Viens admins lieto skriptus, iespējams, vēlvien ir čīters! Laikam pārsteidzīgi un vienprātīgi pieņemam lēmumus par tiesību uzticēšanu kādam.

Man ir prieks, ka Tu spēlējot apmēram 5 minūtes paspēj pavērot visus spēlētājus pēc kārtas. Turklāt, ja rēķini, ka pusi laika spēlē, un no spēles nekas aizdomīgs lāgā nesāk, tad Tu ~150 sekunžu laikā spēj izsekot līdz ~15 cilvēkiem, turklāt, vēl atklājot, kas čīto, kas ne. Gucci, jāmāca mani nav, es cs spēlēju jau 8-9 gadus, turklāt, ja neiedziļinies situācijā, nebāz degunu vispār. Intereses pēc pats noskatīšos to demo arī. Un par to, kā es tiku pie acc un vai ir vērts man uzticēt to, jautā Cerezai.

Turklāt, nesauc mani par čīteru, kamēr vēl nav Archez savu galavārdu pateicis.

Kāds nevar pateikt, kā uzlikt kartes beigas CS:S demo? Visu skatīties negribās..

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Šķiet ka mēs runājam divās dažādās valodās.

Un es savu degunu esmu iebāzis kur vajag, mans deguns tikai un vienīgi ir par un ap Cs:s serveri . Vairāk sāk likties, ka Tu esi iebāzies tur, kur Tev nav jābūt.

Nevienu konkrēti par čīteru neesmu nosaucis. Ja palaidi garām, tad citēju :"[..]iespējams, vēlvien ir čīters!" liekot uzsvaru uz vārdu "IESPĒJAMS"!

Link to comment
Share on other sites

Tad piedod, ka pārpratu - Tev klibo teikuma uzbūve, jo no Tevis minētā izriet, ka kāds, iespējams lieto scriptus, bet es esmu čīters. Nu, sūds ar gramatiku, bet kā tur paliek ar tiem maniem momentiem. Tā kā no tās skriptu padarīšanas neko nesaprotu - tinu cauri visu demo, lai tiktu līdz savām epizodēm. Pārmaiņas pēc, Gucci, noskaties tu ar demo un kaut ko raksti.

Link to comment
Share on other sites

Ok, ok, neaizvainojam Lumpy, viņam pagaidām nav bijis neviens neprecīzs bans un tiešām visus čīterus bez sēdēšanas specos nevar uzreiz pamanīt, arī AIM var saregulēt tā, ka uzreiz acīs nelec (neesmu gan skatījusies šo tieši demo). Anyway, gaidam, kad Arcchez noskatīsies demo un tikmēr esam klusi un mierīgi. Nav vajadzības sprēgāt savā starpā.

Link to comment
Share on other sites

Atļaušos pats izteikt savu vērtējumu par šo demo un maniem "momentiem."

To 3 roundu laikā, kurus spēlēju, neredzēju nevienu momentu, kurš būtu wh cienīgs. Turklāt, kopumā biju miris kādas 30 sekundes, tā ka Gucci, nākamreiz nebrauc man te virsū par jeb kādiem sūdiem, ja neesi noskatījies demo! Ticu, ka Tu vari 30 sekundēs izvērtēt 15 spēlētājus, taču man līdz tavam supermena līmenim vēl augt un augt.

Stipri šaubos, ka sekojot līdz radaram un skaņai, Archez redzēs te ko citu. Pārējos manis ieliktos demo nemaz neskatīšos. Turklāt, ja neviens no jums izejot no aizsega netēmē virzienā, no kura var nākt pretinieks, tad tas tikai liecina par jūsu pašu līmeni. Āmen. Man šeit vairs nav ko teikt.

P.S.

Vairāk postus nekrāšu, jo nav te daudz ko piebilst. Izlasot šo burvīgo Igora postu - rodas aptuveni šādas emocijas:

julien-lolwut.jpg

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Es noteikti nāktu čītot, tad, kad admini nav online, jo HLTV arī noteikti ir afk, ka vislaik specos sēž. :lolza:----- psc totāls lomiks,kāda jēga no tā,ka viņš tur sēž un neko nedara...

Vai tad tas ir admins,kas pat aim nespēj pamanīt :thumbsdown: un kur nu vēl runājot par WH... :lol: Nav jāskatās citi,bet tieši aztec,čalim noteikt SUPER SYMPLE uz F9 wh on un off,var čakarēt,kamēr slikti paliek,bet es ar savu acīgo aci ievēroju :mIm:

Lumpy-tavā spēles manierē ir tas ka visu laiku spēlēji kā BOTS un pekšņi kā PRO,apm tas pats scenārijs kā Cheeky Monkeyy,jūs gadījumā čomi nēesat..!!! :lohs:

Eva-nemīz man ir vairāk kā 2.57 ls :whistling:

Lumpy,cerība muļķa mierinājums,un zinu ka spēlēji ar wh,jo man pašam bija aim un vēl + izcils WH,KUR varēja redzēt tavu izcilo mākslu ar WH,psc.. Un tu pat mudzis nevar pamanīt ka es 4ītoju,tāds admins lmfao ,,kad kāds pasaka priekšā tad tikai tu vari banu uzlikt,da nahuj tādi admini vajag,tad jau tik pat labi var Lyality ar iedot acc :xd3: kas tu pa admin ka neredz ka man 99% hedā,vēl kko specot tur vajadzēj,atlika tikai,paskatīties kā es spēleju..

Beefs-esmu vsp šokā ka admins ar wh tin pa servevu ar super symple,čalis iedomājies ka admins tad var visu un + vēl no kkādas dirsas izlīdis,nemaz nezin kas un kā notiek... :axe:

Loyality-tev jau te nav jābūt,var nodarboties ar labās rokas priekiem un droši var te tu nešķiezt laiku.. :*

Gucci-nevis iespējams bet lieku galvu ķīlā ka viņš ir čīters,nu kur vēl labāk atkost čīteri,ja pats ar wh un aim spēlēju,neliels + redzot kā admini spēlē.. :khehehe:

Njāāā Eva jau ar īsti nezin kam dot acc un kam nē,bet nu viņa kļūdījās un iedeva neīstam..

P.S.

Atvainojos par necenzētiem vārdiem,kam šis shit jālasa,vnk dusma pilna mute,ka admnins tā rīkojas... :blelohs:

Jā LUMPAK saprotu,ka gribi izlocīties un pierādīt nez ko,bet domāju ka nelīdzēs visādu attēlu iekopēšana forumā.. :superlol:

Link to comment
Share on other sites

Nevaru galvot, ka tas būtu bijis Igors, taču tikko nobanoju vienu ar nick Lumpy. par nick zagšanu un nelāgām reklāmām - pagūglēju - reklamēja čītus. Tā ka, ja redzat kādu, kam ir Lumpy ar kādu simbolu/atvasinājumu, tad ziniet, ka tas neesmu es! :sparta:

P.S.

Pagūglēju nedaudz un atklāju, ka reklamēja čītus..

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...