Jump to content
GIGN Forum

Kā Tas Iespējams Ii


kept
 Share

Recommended Posts

Asteriksā...es pierunāju čomu, lai viņs pasūta goldu :D Un pats tagad jau esmu citā plānā, kas ir ātraks. Bet nu jā..offtopick.

Emm, itkā nav izsmiešana, vnk turpinu tēmu "Kā tas ir iespējams". Bet prikols būtu labs... es jau iztēlojos, kādu videnītes bufetīti, kur gudrie zeki ir apgriezuši glāzi otrādi un tur ir ūdens un aiz stūra lūr kā kāds to glāzi pacels.. bet tad atnāk viens šitāds makgaivers ar trenētu "twisting" roku un iegriež ūdeni, ka tas griežas glāzes formā.. Un zekiem žokļi līdz netīrajai grīdai. Bet nu jā, ja šis ir iespējams, tad rēķini par ūdeni varētu būt manāmi lielāki.

Ame:

Gifu-pacina-13.gif

Tas nav ta, kā pirmajā video!

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

Sākumā ņifiga nesanāca. Kādas ~60 glāzes ūdens izgāzu dzīvoklī! :D Draudzene tikai jaudāja ar putekļu sūcēju (ūdens filtrs) sūkt visu ūdeni.

Bet tad nomainīju virsmu. Ļoti svarīgi, lai būtu perfekti gluda (kā stikls). Jo pirms tam provēju uz lamināta un pilnībā nesanāca un arī ar destilētu ūdeni nesanāca. Bet uz stikla +destilēts ūdens -un sanāca!

Karoče, man liekas, ka triks ir atstāt glāzē ~5% ūdens. Vajag tieši tādu konisku glāzi ar gludu iekšpusi! Un destilēts ūdens, protams! Ar nedestilētu (vārītu) ūdeni man sanāca tikai vienreiz un tikai mazliet. Principā uzreizu izjuka.

Atceries - sāc griezt glāzi jau pirms tu to pacel, lai radītu stipru centrebēdzes spēku ārējā šķidruma kārtā!

Beefs

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Sākumā ņifiga nesanāca. Kādas ~60 glāzes ūdens izgāzu dzīvoklī! :D Draudzene tikai jaudāja ar putekļu sūcēju (ūdens filtrs) sūkt visu ūdeni.

Bet tad nomainīju virsmu. Ļoti svarīgi, lai būtu perfekti gluda (kā stikls). Jo pirms tam provēju uz lamināta un pilnībā nesanāca un arī ar destilētu ūdeni nesanāca. Bet uz stikla +destilēts ūdens -un sanāca!

Karoče, man liekas, ka triks ir atstāt glāzē ~5% ūdens. Vajag tieši tādu konisku glāzi ar gludu iekšpusi! Un destilēts ūdens, protams! Ar nedestilētu (vārītu) ūdeni man sanāca tikai vienreiz un tikai mazliet. Principā uzreizu izjuka.

Atceries - sāc griezt glāzi jau pirms tu to pacel, lai radītu stipru centrebēdzes spēku ārējā šķidruma kārtā!

Beefs

200x150Troll-Physicsjaunakie-28.jpg

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Beef man sanaca ar parastu uudeni siltu! Nesaprotu, nahuj tev to destilātu? Tikko apgazu monitoru guļus un uz tā uztaisīju, diezgan kruti izskatās. :) Iepriekš draugam uz galvas uztaisīju ( jābūt gludai un lisai) šis varēja staigāt apkārt, diezgan smieklīgi :)

Link to comment
Share on other sites

Es mēģināsu ar vārītu un septiņas dienas nostāvējušu ūdeni to pamēgināt. Galvenais, lai tur pamērcētos aŗī vectēva melnās zeķes. Un Pēc tam caur filtriņu jāizlej, lai gruži no zeķēm nebūtu. Un tad uz kādu treso reizi sanāktu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...