Jump to content
GIGN Forum

4iter


pokor
 Share

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

negribu maitāt vienotības atmosfēru pēc f/m posta wink.gif

bet laikam jau te čīteru ar wh ir ļoti daudz, jo slēpt to mantu ir viegli, ja galva strādā wacko.gif

tātad risinājums praktiski ir tikai antičītu programmas, kuru nav

zaban.gif

vienīgais risinājums bez blaknēm būtu jau taisot spēli speciāli darīt tā, lai nebūtu nekādas iespējas čītot... viss, kas te notiek ir dabīgi un ''cīņa'' ar čīteriem kā te gign ir utopija

Link to comment
Share on other sites

stulbs perdelis tas fag machine. vieniigais iemesls, kaapec neviens uz vinju neskatijas bija tas, ka vinsh vienkaarshi jau sen gignaa speleja. jaa, test, tapat kaa duham.

vo par ko es priecaajos- ka neatkariigi no nekaa, fagam naaksies just vismaz nelielas sekas. gignu jau apmeklee arii citu serveru speletaji, ta ka tas, ka vinsh piekerts ar wh, kljuus zinaams visiem. taa ka ja kaads cita servera admins sho redz: banojat nafig to fagu, tiklidz vinsh paradas smile.gif

Link to comment
Share on other sites

tiko kad frag/m ienaaca apollo main serverii. un es vinjam pavaicaaju kautko par chiitoshanu ( sakaraa ar shejieni ) visi saaka smieties. domaaja ka es esu stulbs, jo es esot izraavis ka frag/m chiito tongue.gif

taatad neviens neticeeja biggrin.gif

Edited by s3ak^^
Link to comment
Share on other sites

bla, esmu noshokeets smile.gif biju jau gaidiijis no f/m, ka buus shitaads teksts: "blja, tu slow hands, siikais miislis, atnaac kaadu dienu uz tornado un vareesi man staaveet aiz muguras, bla redzeesi, ka es nospeeleeshu veel 5x labaak!" nu, kaut ko taadu smile.gif f/m izradiija neapshaubaamu nesatricinaatiibu - vinsh jau tam bija gatavs. eh, neizdevaas vinu izvest no pacietiibas ar savu indiigo tekstu smile.gif protams, ka vinsh mani kaa mazo iznestu utt., bet nu galiigi tizli, ka cilveeks, kas bez chiitiem var atlikt lielaako dalju speleetaaju, speelee ar shitiem...

P.S. nebriinos, ja daudzi pro (pubu pro) dazreiz ierubii paliigprogas, nu taa - tiiri 4FUN, sak' mani tak visi zin, kam ta radiisies aizdomas...

P.S. frag/machine has left the building! <R.I.P.>

-tipa stils nevainiigs, a iisteniibaa...

Link to comment
Share on other sites

smile.gif nenoliegshu wh bija man un iisteniibaa man smiekli naak. Visi sheit skaitaas ljoti lieli wh pazineeji , principaa man uzmaniibu pieveersa taapeec ka nebija normaali ka peekshnji visaas mapees tureejaas kd ~4. Vislabaakais ir tas ka es patstaaviigi ieeju ar wh jau kaadu garu laicinju pat nevaru pateikt kaadi 6 meeneshi jau ir kad esmu iegaajis ar wh. Principaa es sevi testeeju cik ilgi speeshu notureeties un nepieljaut kluudas lai mani nepiekjer , tiesa man tas izdevaas perfekti bet arii shitajaa momentaa nebija iipashi laba situaacija kur jebkursh vareetu pateikt ka ir wh. Principaa mani uz shito visu mudinaaja cepuks , kas mani ir konkreeti izvedis ar saviem solijumiem paraadiities tornado , dazhaados chempjos , bet neviens vinju nav acu galaa redzeejis . No nekurienes nevar uzrasties taads speeleetaajs , taapeec nevar buut ne shaubu par paliigprogrammu lietoshanu. Man nav nevienam nekas jaapieraada un sheit kaadam jalien dirsaa ka liela dalja sheit dara es aizeju no shitaa servera un taa buus mana pagaatne - dazham tas buus jauks gandariijums ko varees man visu laiku baazt degunaa , man tas neizsaka neko un taapeec neieshu taisiit pashnaaviibu ka mani piekjeera ar wh. Es te vairs neienaakshu un neskatiishos ko juus te esat man uzdirsushi uz galvas , varat mani nobanot no foruma , saita un no mirc chanela , mani tas vairs neietekmee un varu teikt ardievas. Un ja kaadam veel nav saprotams par ko es runaaju tad iisi sakot : man bija apriebushies tie dzheki kuri sevi nav pieraadiijushi un maajaas ar wh seezh un speelee - gribu lai tieshaam kaads vinjus piekjer . GL & HF in the future duuds.

p.s. : pokors malacis , labu darbu esi izdariijis !

nu luk te ir taa atshkiriba! ja tu nebutu daunis, tev butu pofig par kaut kacu cepuku! Nu varbut ja tev liekas ka vinsh chiito un neraadas tornado.pro kaa RIKTIIGS PRO, tad tu vismaz varetu pieradit, ka tu esi labaaks un ne4iitot! Bet tu neesi, tu smirdi! new_321.gif

Link to comment
Share on other sites

hah... gribeeja aiziet ar godu... smile.gif

es tieshaam nesaprotu kaada jeega ir njemt wh... es pret botiem pameegjinaaju un man peec pus h veemiens jau naaca... nu jaa, visi uz tevi luurees un domaas, ka baigais uuberpro, bet iisteniibaa no taa tak garaaks nepaliek smile.gif , taapee kaada jeega?!?!?!

lohs tu esi, frag... draazt tevi ar mietu liidz naavei un zhnjaugt ar peli... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

f/m es tik gribeeju pievienoties paareejam apsveiceeju puulim un pazinjot, ka tu esi daunis, man vienkaarshi kretinee shitie cilveeki, kuri izmanto savu uzticiibu, lai to izmantotu savaa labaa...

6 meeneshi... vajadzeeja tomer ticeet rockyu un apskatiities uz shito pidinju...

ps: es piemineeju, ka tu esi daunis? es lietoju 2. personu un zinu, ka tu teici, ka neskatiisies sheit vairs, bet tam tapat neticu, jo, kaa saka, noziedznieks vienmeer atgriezhas nozieguma vietaa.

Link to comment
Share on other sites

patiesibaa te nav daudz ko spriedeleet, par vienu perdeli mazak, vienkarshi pec shi gadijuma tiks pastiprinati pieversta uzmaniba "uzticamiem" cilveekiem

ak jaa... un ar to ka 6 meneshus nospelee ar chitiem nav ko lielities.. par to vispar butu jakaunaas.. tas ir tas pats kas zagt tuviem cilvekiem naudu no kabatas bet satiekot smaidiit un jokot...

Link to comment
Share on other sites

Bljee nahuj diseibleeju to kretiinu. Kur taads megapidars var buut, ausii vinju izdraazt.

Es neredzu tolku speeleet ar wh, ja veel ir skills. Vinsh tak staigaa pa visiem tiem chempjiem utt utjpr un tur jau nuubi parasti neiet. Tad kaada suuda peec veel ir nepiecieshami chiiti? Ai, es nez, es labpraat vinju nospaardiitu, un taa smagi.

Link to comment
Share on other sites

Buchers jau apmēram to pateica ko es gribēju. Manā leksikonā nav tāda vārda kas raksturotu cik stulbs bija fatty bombaa (? neaceros kursh) Alvja posts.

Bļe psc - mudināja cepuks. KO TU ZINI sīkais durak? Nevar uzrasties tāds spēlētājs. Ojā māster - tu visu zini kas csā var un kas nevar notikt. Pat meitenēm ir lielāka loģika nekā tev.

Un ja kaadam veel nav saprotams par ko es runaaju tad iisi sakot : man bija apriebushies tie dzheki kuri sevi nav pieraadiijushi un maajaas ar wh seezh un speelee - gribu lai tieshaam kaads vinjus piekjer .

ak apriebušies? Un kā tu to risini? Kļūstot par vienu no viņiem? Bļēēēģ šito daunismu.

ranting.gifranting.gifranting.gif

un nevajag dirst. 6 mēneši. 1) tevi jau vienreiz izmeta par čītiem - links. Tikai tev pimpi paveicās ka lethalam gļuko permbani.

2) es tevi jau sen par wh gribēju izbanot tikai man nesanāca uz tevi paskatīties, jo pēkšņi (kad parādījās gign jaunais serveris) no parasta loha tu pārvērties par nereālo tēvu.

Dirsa tu esi un nekas vairāk. Sūdaina dirsa.

un DuH rīcību nožēloja. Šim sīkajam bezsmadzeņainajam daunītim ir vidējs pofig.

Link to comment
Share on other sites

Es neredzu tolku speeleet ar wh, ja veel ir skills. Vinsh tak staigaa pa visiem tiem chempjiem utt utjpr un tur jau nuubi parasti neiet. Tad kaada suuda peec veel ir nepiecieshami chiiti?

Nu es Tev pilnībā piekrītu! Manuprāt, tie ir kaut kādi kompleksi! Bliež viņi tāpat pa pus komandai katrā roundā, bet nē, vēl jāierubī wh, lai K:D nemaitātu un būtu statos augšā!

Pokoram - šokolādes sieriņš Kārums - par šito!

a f/m, da kāds sakars tam, ka tU lieto wh ar to, ka ir parādījies cepuks???

Tas ka kāds labāk spēlē, tad tEV nervi netur un jāslēdz wh?

Kur tādi rodās? ranting.gif

Link to comment
Share on other sites

nu te viss ir skaidrs... zinat ir taadas slimiibas anoreksija un buliimija? Lielaakoties meitenes ar vinjaam slimo. Tjip, skataas spogulii un redz, ka baigi resnaas, kaut gan iisteniibaa ir tievas... Luuk sheit ir liidziiga probleema. FM reiz apskatiijaas spogulii un nevareeja saprast, kaapeec vinjam tas, kas starp kaajaam neaug garaaks par pashreizeejo 1 cm. Shajaa gadiijumaa gan taa bija taisniiba... Bet vinjsh bija dzirdeejis vecajaas cs teikaas, ka jo labaaks rezultaats, jo garaaks paaugas... Taa nu vinjsh fregoja un ik pa briidim ieluukojaas spogulii, un vinjam likaas, ka patieshaam tas, kas vinjam starp kaajaam (es teiktu diks vai penis, bet to puljkjiiti par taadu nevar nosaukt 18.gif, patieshaam paaugaas, lai gan taa nebija. Un katru reizi, kad vinjsh bija pabeidzos speeleet ieksh gign, vinjsh jutaas ljoti apmierinaats... Un sheit sekos kas taads, ko labaak cilveekiem ar vaajiem nerviem nelasiit. Vinjsh aizgaaja uz tualeti vai vannasistabu, vai, ja bja taada iespeeja veel tur pat pie kompja ar skriinshotu priekshaa, un saaka brutaali pashapmierinaaties, izkliedzot taadas fraazes kaa "Kursh ir labaakais? Jaa tas esi tu fragmachina" un "nu [insert nick here], kursh ir tavs papuciitis? Tieshi taa. Es!". Un shajaa laikaa vinjsh jutaas varen apmierinaats (gan gariigi, gan fiziski kaa jau ieprieksheejos teikumos vareeja noprast)... Bet luuk tad vinju atklaaja sad.gif... un tad vinjsh saprata, ka nespeej atziit to, ka ir vienkaarshi chiitojis, jo tad taksh vinjam atkal saiisinaasies (lieki piebilst, ka staipi kaa gribi, bet garaaks par 1cm taapat nekljuust sad.gif).

Tad nu ies gadi un vinjsh varees saviem braalja/maasas beerniem (tieshi taa, jo savi beerni es shaubos vai vinjam buus, ja nu vieniigi kaiminju kuciitei vareetu piedzimt, bet tas, kaa jau mees visi zinaam, nav biologjiski iespeejams) staastiit, kaa vinjsh ir rukaajis gignaa, viss shaavis nost un peec tam vinjam bijushi satraucishi piedziivojami ar savu 1cm monstru un pinceti (vareetu varbuut arii ar diviem pirkstiem sanjemt savu "monstru", bet diemzheel, kaa jau ieprieksh kaads mineeja, tie vinjam ir par tuklu)... Lieki piebilst, ka driiz vien vinja braalis/maasa liegs satikties ar saviem beerniem. Tad nu viss, kas vinjam atliks buus pasham iegrimt paardomaas par pagaatni, skatiities uz panjemtajiem skriinshotiem un izmantot veco draudzeni pinceti.

p.s. jaapiebilst, ka vinja maasa/braalis (ja taada/taads eksistee) noteikti ir vecaaka/s par vinju, jo diez vai vecaaki buutu uzdroshinaajushies taisiit veel kaadu peec tam, kad ieraudziija f/m

p.p.s. Jaa... man arii kljuva mazliet pretiigi iedomaajoties, ka "[insert nick here]" vareetu buut es sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Vinjsh aizgaaja uz tualeti vai vannasistabu, vai, ja bja taada iespeeja veel tur pat pie kompja ar skriinshotu priekshaa, un saaka brutaali pashapmierinaaties, izkliedzot taadas fraazes kaa "Kursh ir labaakais? Jaa tas esi tu fragmachina" un "nu [insert nick here], kursh ir tavs papuciitis? Tieshi taa. Es!". Un shajaa laikaa vinjsh jutaas varen apmierinaats (gan gariigi, gan fiziski kaa jau ieprieksheejos teikumos vareeja noprast)

smiliez.de_29.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...