Jump to content
GIGN Forum

Twitter


samuray
 Share

Recommended Posts

Izdomāju, ka varētu mēs padalīties ar informāciju, par interesantiem cilvēkiem un organizācijām, kurām mēs sekojam twitterī.

Pirmkārt sākšu ar to, ka prezentēšu savu profilu. Tātad, mani var atrast pēc nika tehsamuray. Šobrīd man ir 11 sekotāji. Neko diži daudz gan es nerakstu, bet varbūt sākšu, savā twiterī es informēju par jauniem video savā youtubes kanālā.

Tātad, kam es sekoju:

NASA - visi zinām ASV kosmosa izpētes aģentūru. Tiek likts daudz informācijas par jauniem kosmiskiem atklājumiem. Tā, piemēram, šodien uzzināju, ka līdz šodienai ir atrastas 1,235 planētas, uz kurām varētu būt atrodama dzīvība.

craigyferg - populārā ASV TV šova The Late Late Show vadītāja, komiķa Craig Ferguson profils. Dažādas lietas no komiķa dzīves un šova aizkulisēm. Faniem noteikti būs interesanti.

Dalailama - Tibetas budisma garīgā līdera twitera profils. Dažādas interesantas atziņas un pamācības ikdienas dzīvei.

Tsoukalos, vondaeniken, lloydpye, therealbuzz - zinātnieki, Ancient Astronauts teorijas atbalstītāji. Dažādi jaunumi saistībā ar teoriju, Vai dievi bija ārpuszemes atnācēji?

Tad vēl sekoju tādiem pašmāju portāliem kā sportacentrs.com, medniekiem.lv un allforhunt. Ā, un tenisa rezultātus lasu Ernesta Gulbja profilā - ErnestsGulbis.

Tas arī vairumā viss. Vēl ir daži paziņas.

Link to comment
Share on other sites

Sekoju Čarlijam Šīnam, Peteram Grifinam, dažādiem NBA apskatniekiem un vietējiem sporta pārzinējiem. :)

a, jā, sekoju ziņām par tehniskajām problēmām Rīgas kopējā satiksmē. :)

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

sekoju FFUUUUU_, dažreiz kautkas smieklīgs tiek izšpļauts ārā

kā arī sekoju Queen_UK, dzīvojot anglijā, priekš manis daudzi no tiem tvītiem ir episki.

vēl ir Inside Gaming. Ja godīgi nekas jēdzīgs no turienes ārā nenāk, viņa raidījums youtubē ir vieta kur dabūju visu informāciju.

pēdīgais ir tomshardware. jēdzīgākā vieta kur atrast visu par un ap jaunākajiem dzelžiem, manuprāt.

Link to comment
Share on other sites

Man vienreiz darbā nebija ko darīt un arī piereģistrējos. Nesaprotu, kam tas twitters ir vajadzīgs, kaut kāds sviests, bet es tāpat tur turpinu glupības rakstīt un klusībā ceru, ka kādreiz man followers būs vairāk nekā following. Es negribu sekot saviem kursabiedriem un draugiem, jo man neinteresē, kas ar viņiem notiek, bet es vienalga sekoju. :( Un tad es raudu spilvenā, ja viņi neseko man atpakaļ stundas laikā. Twitters iznīcina tavu dzīvi!

No ne-draugiem/kursabiedriem es sekoju Apollo.lv, Miljons.lv, Kazanovas Orķestris, Richard Dawkins. Bet kāpēc?!?! Es tāpat nelasu. :( Twitters padara cilvēkus skumjus. :crying:

Link to comment
Share on other sites

Man vienreiz darbā nebija ko darīt un arī piereģistrējos. Nesaprotu, kam tas twitters ir vajadzīgs, kaut kāds sviests, bet es tāpat tur turpinu glupības rakstīt un klusībā ceru, ka kādreiz man followers būs vairāk nekā following. Es negribu sekot saviem kursabiedriem un draugiem, jo man neinteresē, kas ar viņiem notiek, bet es vienalga sekoju. :( Un tad es raudu spilvenā, ja viņi neseko man atpakaļ stundas laikā. Twitters iznīcina tavu dzīvi!

No ne-draugiem/kursabiedriem es sekoju Apollo.lv, Miljons.lv, Kazanovas Orķestris, Richard Dawkins. Bet kāpēc?!?! Es tāpat nelasu. :( Twitters padara cilvēkus skumjus. :crying:

+1

Es arī sevi nesaprotu.

Link to comment
Share on other sites

Es neesmu tik kruta un interesanta, lai lietotu twitter'i, tachu es regulaari izlasu, ko raksta mans braalis, jo vinjsh raksta tur nenormaalu suudu, es reizeem ar vinju sarunaa izmetu kaadu domu graudu, ko vinjsh ir izmetis via twitter.com un censhos nesmieties, kad to daru, bet vinjsh diemzheel sho manu troljoshanu nesaprot un tad es beigaas esmu sad :(

Veel es 1x izlasiiju shausmiigi daudz to, ko raksta Nooke, nav jau taa, ka es par vinju fanoju, bet man bija ljoti garlaiciigi darbaa, viena lieta noveda pie naakamaas un taa :blink:

UPD: Ja cucinjsh man pateiks savu twitter vaardu, es totaali piereghistreeshos, lai vareetu vinjam sekot, tas taadeelj, jo vinja staasts mani aizkustina.

Link to comment
Share on other sites

@MartinsNrrr

Bet man no jums bail. :(

Eju reghistreeties.

Apbrīnojami, tagad es esmu apjukusi, jo izrādās, ka esmu jau piereģistrējusies un man pat ir 1 sekotājs - latvietis, kas', acīmredzot, spēlē css, es nesaprotu, kas tas tāds ir.

Link to comment
Share on other sites

Iesaku sekot :

alqaeda - Mazie melnie jociņi par bin ladenu

wikileaks - D000h neesi debils

Nekapersoniga - d00h

PDF_Latvija - ja gribi arī dzivot zaļi LV

Astro_Soichi - bieži liek savas fotkas no outer space man !

marihuanaLV - un par visiem florista jautajumiem

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...