Jump to content
GIGN Forum

Skaaabes Muteee


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

Taak nu jau 3 sho nakti pec kartas man ir taaadas kaa skabes mutee...Arii tagad man ir taaadas kaa skabes mutee..Tjipa kunga skaabe... Kas man buutu jaieed,lai pazustu shitaaa stulbaa garsha...Uzreiz pilna mute ar siekalaaam...taa it kaa korkjeet vajadzeetu...bet korkjeet negribu...gan jau zinat par ko iet runa.... Moshk iet olas uzvariiit? teeejas vakar dzeeru daudz daudz bet pa nakti vienalga taaas skaabes mutee un paguleet nevar...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Skābes atvilnis. Gasec Gastrocaps 10mg laikam var dabūt bez receptes. Bet, ja iesi pie ārsta, gan jau būs vien jārij kobra, lai novērtētu kuņģa un barības vada stāvokli :)

Link to comment
Share on other sites

Kā īsti jātaisa sodas ūdens?

Etiķis ar ūdeni, tad sodu ja? :)

Etikis ar udeni un soda ir suds nevis sodas udens. Vienkarsi udens ar sodu. Soda ir sarms. Neitralizes skabo vidi vedera.

Citronskabe + cukurs samaisits kruzite + udens + pec tam pieber sodu un sanak "soda water" jeb spraitam lidzgs uzdzeriens.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Jau kuro dienu, man atkal skabes atgriezushaas... Tas varetu nozimeet ka KUNGJIS ir chupaa? Vardu sakot saprotu ka tagad alutinju nedrixt paris dienas lietot un velam laikam pec iespejas mazak pipat? I`m right? Blee pretiiiga sajuuuta....Dooooh...

Link to comment
Share on other sites

Iedzer kolu, ne tikai pazudīs pretīgā garša mutē, bet arī pie reizes kuņģi iztīrīs :thumbsup:

Labrīt!! Iztīrīs kunģi?? No kā tieši? No skābes? Gazētie dzērieni tieši ļoti pastiprina skābes izdalīšanos - Būs tikai sliktāk.

Link to comment
Share on other sites

Vainīga ir gludā muskulatūra, kas noslēdz kuņģi. Rennie palīdz uzreiz, pārējie vēlāk, toties ilglaicīgi.

http://www.farmacija-mic.lv/zales_instrukcija.php?ID=34

http://www.farmacija-mic.lv/zales_instrukcija.php?ID=37

http://www.farmacija-mic.lv/zales_instrukcija.php?ID=1155

Jau kuro dienu, man atkal skabes atgriezushaas... Tas varetu nozimeet ka KUNGJIS ir chupaa? Vardu sakot saprotu ka tagad alutinju nedrixt paris dienas lietot un velam laikam pec iespejas mazak pipat? I`m right? Blee pretiiiga sajuuuta....Dooooh...

Link to comment
Share on other sites

kRi es domaju ka tev nav nekaads DOKTORA GRAADS medicinaa,bet varbut zini,kaadus labus VITAMINUS iz pieredzes, kas teiksim kjermenim dod energjiju un stiprina imunsisteemu?

P.s. Vel man interesetu kaadas ripas smadzenju shuunu atjaunoshanai... Man skleroze saak paradiities...

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Vitamax ( arī imunitātei ) man ir labi palīdzējuši. Tad vēl ir Mildronāts, tas gan gluži nav vitamīns, bet laba zāle. Mildronāts tieši palīdz smadzenītēm un sirdij :) Imūnsistēmai Citrosept.

Vislabākais gan ir sports + kvalitatīvs miegs un kefīrs, sablenderēts ar kaudzi zaļumiem un ķiploku :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...