Jump to content
GIGN Forum

Skaaabes Muteee


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vēderu nededzina? Kad paēd pēc 10min jau atkal nav tukšuma sajūta vēderā, balta mēle? Ja nekas no tā nav - straight to Maxima pēc bamšļa, ja ir tad nedzen zosis un ej pie ārstiem. Šito pasākumu esmu normāli personīgi iesēdinājis un tagad kādu laiku uz zālēm un analīzēm dzīvoju. Galvenais tiešām regulāri jāēd, pēc iespējas daudzveidīgāk, ja diendienā vienu un to pašu tad arī sūdīgi. Vispāŗ kā kuram organisms, citiem zirga organisms, pa 10 gadiem nenokausi, citiem pietiek ar gadu :muahaha:

Link to comment
Share on other sites

Bij raksts nesen, ka topā latvija visvairāk izspārdo 7% grādīgo Apinīti, kas ir spirtots un bojā visus orgānus, un ir arī populārs jo ir lēts, un protams, paņemsim 7% apinīti, un aprēbināsimies lētāk! Ja dzer tagad tad dzer, pašmāj taisīto alu, jo tas bauskas jau arī vairs nav tas kas bija 10 gadi atpakaļ. Vai nu dzen pats savu kandžu.

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Shodien iedzeeru 1maas 2vas ENERGY RIPAS...Super...Juuutu kaut kaadu ACTION... Kaami paldies par atgadijumu,bus japieturas atkal pie presiiteem...Jo paris ned. biju izlaidis...Tagad ir energy gribas pat atkal atsaakt.. :) Man jau plaani,ka vakaraa vajadzeetu iet pameigjinaat paskriet... Brokastinjas paeestas- jogurtinsh,2vi sierinji, un kafija... Mornings labi iesacies...Tagad katru reizi,kad gribeshu iedzert , dzershu tikai KEFIIRU.... Tas nomierina... Wuhuuuu.... I can do it...Tatad es nedzeru no 19.05.2011... Paskatisimies uz ko esmu spejiigs...

Link to comment
Share on other sites

Gūdij, ja tev skābe nāk augšā, tad presītes taisīt nevajag. Vai vismaz iedzer kādas stiprākas zāles pirms tam, Rennie neskaitās.

Un vispār, ir jāiet rīt kobru, lai redzētu kādā stāvoklī barības vads + jātaisa pārbaudes uz vienu baktēriju, sākās viņa laikam ar helio.

Pīpēšana arī nav vēlama :)

Edited by kRi
Link to comment
Share on other sites

Da ja nepazuudis,tad varbut aizieshu pie daktera...Pagaidam 4o ta man vispar nav apetiite iet un ljaut sev kaut kaadu shljuuteni mutee baazt...Es knapi tableti varu noriit ar mociibaam, kur nu vel kaut kaadu WEB CAMERU... Nee nee un velreiz nee..Vnk tas no asiem eedieniem varetu buut un sausaas CHILLI PICAS... Viss bus labi cerams...Ok presiites atlieku uz paaris dienaam..Pipat piipaju krietni mazakaas devaas reizi pa 2h nevis ik pec 40min!

Iekshejo energy tik tiesham kaut ko juutu,lai gana no 1maam 2vam tabletem, taa nebutu taa kaa jabuut,bet sajuuta ir teicama :)

Link to comment
Share on other sites

Starp citu, kobra nav nekas briesmīgs, man rāva uz augšu, pat kad ārsts skatījās kaklu. Aizgāju uz to pasākumu riktīgi pārmīzis, bet tāds sīkums vien bija. Pēc tam nāk labās atraugas :D

Link to comment
Share on other sites

manam organam shobriiid ir neliels LOG OFF , REPAIRINGS notiek... Lietojot shos vitaminus,vinji tik tieshaam ir SUPER... Smadzenes aktivaak rukaa, lidz ar to nemaz dzert nevajag... Energy dahujaa joprojaam :) Un saalaati,salaati un velreiz salaaati :) Un protams KEFIRCHIKS alus vietaa :)

Piemēram, aknas. Vai pulss.

Bleee un lietojot alu, nieres?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...