Jump to content
GIGN Forum

Dizasters Japānā


overmind
 Share

Recommended Posts

  • Replies 210
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Veģetatīvā Distonija. Esmu viens no sirdzējiem. Tā jūs to gribējāt nosaukt! Nu i ko tu arto gribēji pateikt, tu kautko ar to pierādīji??? Nesūda tu nēsi pierādijis.

Rekā kā šamējam sāk kautkas nepatikt, tā uzreiz sāk meklēt, lai iedirstu dvēselē, jasna karo4 ar jums tur viss! Nejauciet iekšā tur veselību. Nedaiboh tev tabūt VD. Gribu redzēt ko tu dziedātu. Iet runa par dizasteri, nejau par to ko esmu pārdozējis.

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Veģetatīvā Distonija. Esmu viens no sirdzējiem. Tā jūs to gribējāt nosaukt! Nu i ko tu arto gribēji pateikt, tu kautko ar to pierādīji??? Nesūda tu nēsi pierādijis.

Rekā kā šamējam sāk kautkas nepatikt, tā uzreiz sāk meklēt, lai iedirstu dvēselē, jasna karo4 ar jums tur viss! Nejauciet iekšā tur veselību. Nedaiboh tev tabūt VD. Gribu redzēt ko tu dziedātu. Iet runa par dizasteri, nejau par to ko esmu pārdozējis.

Es tikai gribetu piebilst, ka runa neiet. RUNA KLĀJAS.

Saki sievai, lai tur tevi grožos. :)

Link to comment
Share on other sites

Veģetatīvā Distonija. Esmu viens no sirdzējiem. Tā jūs to gribējāt nosaukt! Nu i ko tu arto gribēji pateikt, tu kautko ar to pierādīji??? Nesūda tu nēsi pierādijis.

Rekā kā šamējam sāk kautkas nepatikt, tā uzreiz sāk meklēt, lai iedirstu dvēselē, jasna karo4 ar jums tur viss! Nejauciet iekšā tur veselību. Nedaiboh tev tabūt VD. Gribu redzēt ko tu dziedātu. Iet runa par dizasteri, nejau par to ko esmu pārdozējis.

Diršanās forumos noteikti nav tas labākais ko darīt VD slimniekam :)

Link to comment
Share on other sites

Tikko steigā atgriezos no veikala. Esmu iepircis paiku divām nedēļām! enfuego777, ceru tu arī esi aizskrējis uz veikalu, jo drīzumā sāksies haoss visā Latvijā un veikalos paikas nebūs, nebūs degvielas, elektrības un valdīs maradierisms. Tapēc laicīgi vaidzētu visu paiku noslēpt pagrabā un laimīgi čillot. Iesaku gultu, dīvnānu un radio nonest lejā.. fāāk, aizmirsu nopirkt baterijas radioaparātām.. Jāskrien būs velreiz, jo savādāk nevarēšu dzirdēt kas notiek pasaulē un Latvijā..

P.S. Neaizmirstam uzlādēt savus mp3 playerus, savādāk šajās turpmākajās skumjās dziesmās nebūs nekā................kas uzmundrinātu un liktu izturēt šo laiku. Tāpat mums visiem vaidzētu vienoties zem jauna Latvijas karoga, lai parādītu pasaule cik vienoti mēs esam! Tāpat kā mūsu hokeju fani!

Link to comment
Share on other sites

Trakas lietas tur notiek, bet par to zemestrīci Latvijā, nekā traka nebūs, vnk zame minimāli pagrīļosies, nekādi bojājumi nav gaidāmi, par Mēnesi tuvu Latvijai, tas arī nav nekas traks, tas vairāk ietekmē dzīvniekus nekā cilvēkus takā gl&hf "teica skolotāja"

Link to comment
Share on other sites

joJO vismaz viens manā pusē. Kā viemēr mani visi uzskata par dumju muļķi ar 4. klašu izglītību! Bet tā tas tomēr nav! Jā zinu es nemāku to rakstīšanu, tik pareizi, jo savā laikā biju raspizdjas, un negāju uz skolu, bet devu priekšroku, blandīšanos pa rīgu un negatīvu publiku, un man agrāk patika palladium kinoteātrī pa brīvu iesprukt filmas skatīties, oi tie bij labie laiki, kad latvija atguva neatkarību. Atceraties, ka vara dara visu ko vēlas un tā informācija līdz mazajiem cilvēciņiem, kā mēs nenonāks, tikai daži zin, kas īstenībā notiek.

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...