Jump to content
GIGN Forum

Apsveicu Vīrieš-Dienā!


Cereza
 Share

Recommended Posts

P.S. Kāpēc neviens neatsaucas lieliskajam ierosinājumam sanākt kopā uz dzērieniem? RIEBEKĻI :(

Tāpēc, ka visi ir kautrīgi un nedzērāji. Alkohols ir kaitīgs, tāpat kā citu cilvēku sabiedrība.

edīte:

pietiek troļļot laikam.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

hah, žēl, ka teddija ierosinājumu tikai tagad izlasu, jo esmu atpakaļ mājās. Mani jau te sagaida vakariņas, bet ja man atbrauc pakaļ, tad kāpēc ne? :D

anyway, šodien no kursa meitenes uzdavināja aliņus visiem mūsu kursa puišiem, heh, normāls ieguldījums sieviešu dienai thumbsup.gifevil6.gif

Link to comment
Share on other sites

bReeTz, tad sanāk, ka sievietes tomēr nav zoofīles un neguļ ar cūkām?

Kā uz to skatās.. Pieņemot, ka cūkam ir bijušas seksuāla rakstura attiecības ar sieviešu dzimuma pārstāvi un tajā laikā šī pārstāve bija pārliecināta, ka cūka ir vīrietis un vīrietis ir cūka, var apgalvot, ka vismaz viena sieviešu dzimuma pārstāve ir cūku un vīriešu mīļotāja, ko, pavisam zinātniskā un loģiskā veidā, var savukārt attiecināt uz visu sieviešu dzimumu kā tādu.

Link to comment
Share on other sites

Kā uz to skatās.. Pieņemot, ka cūkam ir bijušas seksuāla rakstura attiecības ar sieviešu dzimuma pārstāvi un tajā laikā šī pārstāve bija pārliecināta, ka cūka ir vīrietis un vīrietis ir cūka, var apgalvot, ka vismaz viena sieviešu dzimuma pārstāve ir cūku un vīriešu mīļotāja, ko, pavisam zinātniskā un loģiskā veidā, var savukārt attiecināt uz visu sieviešu dzimumu kā tādu.

Viltīgs plāns! Aprunāt sievietes un nebaidīties, ka kāda varētu kko iebilst, jo tak esot vīriešu diena. Līdz ar ko sievietes saprot - palaidīs muti, tad arī viņāms ies secēm sieviešu diena.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...