Jump to content
GIGN Forum

Apsveicu Vīrieš-Dienā!


Cereza
 Share

Recommended Posts

Trolling is fun. Flame wars par vīriešu dienas nepieciešamību? Vai par to, kāpēc tiek svinēti padomju svētki? Vai par to, kāpēc tās kotles neizskatās diez ko daudz? Vai par to, kādas škirnes ir tas aliņš? Vai tas vispār ir alus?

Karoče, gribu flame wars. LŪDZU.

Link to comment
Share on other sites

Trolling is fun. Flame wars par vīriešu dienas nepieciešamību? Vai par to, kāpēc tiek svinēti padomju svētki? Vai par to, kāpēc tās kotles neizskatās diez ko daudz? Vai par to, kādas škirnes ir tas aliņš? Vai tas vispār ir alus?

Karoče, gribu flame wars. LŪDZU.

Es vienkārši gribēju būt mīļa, jo JŪS VISI ESAT MANI DROSMĪGIE KAREIVJI.

Link to comment
Share on other sites

Atkal tiek pacelts PSRS stuff :<

Neesmu rasists, bet tie krievi, viņu stuff Latvijā man jau zajebal :)

Taču pofig :D Tie ir tikai svētki, es saprotu - uzvaras diena riebj, bet vīriešu-sieviešu diena, tak pofig. Ar apsveikumiem neviens vēl nav nogalināts ^_^

P.S. Īstenībā mēs visi varētu draudzīgi kaut kad aiziet uz Runci iedzert, piemēram, piektdien ^_^ Būtu vērts mīļi saorganizēties?

Link to comment
Share on other sites

Cereza, a savu tetovējumu parādīsi? tad visi ieradīsies :D

Man ir grūti noticēt, ka iepriekšējos gign.lv pasākumos es jau neesmu viņu uz visām pusēm izrādījusi. Neticu, ka esmu bijusi tik kautrīga :D Kāds, acīmredzot, nav skatījies :(

P.S. Kāpēc neviens neatsaucas lieliskajam ierosinājumam sanākt kopā uz dzērieniem? RIEBEKĻI :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...