Jump to content
GIGN Forum

Pasaules Gals


enfuego777
 Share

Recommended Posts

lidojošas masu produkcijas mašīnas nekad nebūs. tas ir debīlākais ko var pielietot sadzīvē. mirstība negadijumos būtu 100%.

vnk padomā, kas notiks kad pārīts saskriesies vai noplīsīs...paliks gaisā? nē..uzkritīs skolai un nogalinās 100 cilvēkus.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tas visdrīzāk vispār nav gadu desmitu jautājums. Citu Visuma objektu pilnīga kolonizācija un pielāgošana (piemēram, Zemei līdzīgas atmosfēras radīšana, nevis tikai bāze resursu ieguvei) šobrīd vienkārši ne tuvu nav izdevīga. Reāli skatoties, diez vai kāds varēs skraidīt ar šortiem pa kādu citu planētu arī tuvāko 200 gadu laikā.

Šī gan jau būs patukša spriedelēšana - pārāk daudz mainīgo, lai varētu jēgpilni spriest par tik tālu nākotni.

Link to comment
Share on other sites

Lieta tāda, ka vai nu es esmu akls, vai arī tiešām pēdējās desmitgadēs nekas revolucionārs nav tapis. Viss, ko mūsdienu vīri māk darīt, ir tikai atgremot. Iedomājies pirmo čali, kuram Ņūtons izskaidro savus likumus, čalim vienkārši mind=blown. A tagad jau pietiek ar to, ka telefonam poga ir reizē arī ekrāns. Tas tak ir vienkārši kaut kāds tupisms.

Tie elektromotori jau ar simts gadu veci. Nav jau runa par to, ka nekas neattīstās, bet runa ir par to, ka vairs nav tādu revolucionāru izrāvienu.

Link to comment
Share on other sites

Pēdējais laiks Brūču Vilim mūs glābt. :)

Tu labak sac atvainoties tiem, kuriem tava bezdarbiba kaite! Tu! Tu tiesam iedomajies, ka tev kads piedod, ka tu aizej uz baznicu savus grekus pazelot! Paliec reals! Dievs nemaz LV mazajas baznicas tevi neuzklausa! Tev jaiet uz lielakam baznicam!

Šajā sakarā atcerējos citātu: "Lūgšana nozīmē, ka dieva plāni ir tik nesvarīgi, ka viņš tos mainītu ja Tu palūgtu."

Link to comment
Share on other sites

Mēs pēdējo 20 gadu laikā esam pašradījuši sintētisku dzīvību, atšifrējuši cilvēka ģenētisko kodu, klonējuši dzīvniekus, neesam tālu no masveida cilvēku orgānu audzēšanas "rezerves daļām".

Ja reliģijas fanāti neierobežotu cilmes šūnu pētījumus, mēs jau drīzumā varētu burtiski atjaunot bojātās ķermeņa šūnas, kas varētu pielikt punktu krietnai daļai slimību un ievērojami pagarināt cilvēka mūžu.

Un tie ir tikai daži atklājumi vienā zinātnes nozarē - bioloģijā/medicīnā - pēdējo 20 gadu laikā.

Vienkārši mēs esam saauguši ar lielu daļu no pēdējo desmitgažu atklājumiem un tie liekas pašsaprotami.

Galu galā, vai internets tev neliekas nekas revolucionārs? :) Man liekas, ka tas varētu būt viens no lielākajiem atklājumiem cilvēces vēsturē. Padomā, kāda bezgalīga informācijas masa ir pieejama katram no mums pāris mirkļos.

Piemēram, es te mierīgi varu izlikties par teorētisko fiziķi. :) Kaut kas tāds nebija iedomājams pirms pārdesmit gadiem.

Link to comment
Share on other sites

Internets jau ir 50 gadus vecs, un man joprojām ir jāizmanto kaut kāds pelēks klucis ar n-tajiem elektriskajiem slēgumiem, propelleriem, citām dūcošām pariktēm, lai to intersūdu lietotu. Kāpēc es nevaru mahāties ar savām ekstremitātēm pa gaisu un baudīt gaismas šovu, kā sliktās amerikāņu sci-fi filmās?!

Tavu argumentu par bioloģiju/medicīnu nepieņemu, tur viss izriet no tā, ka ir slimība = tātad jāatrod līdzeklis to izārstēt. Revolucionārs ir kaut kas tāds, kas pat slimākajās fantāzijās neparādās, jo mūsu prātiņš to vienkārši apjēgt nevar. Revolucionārs ir kaut kas tāds, kā trūkumu mēs līdz tā atnākšanai pat neizjūtam. Dators ir revolucionārs, salīdzinot ar papīru un zīmuli. Elektrība ir revolucionāra, salīdzinot ar pavardu.

Elektriskā gaisma bija vienkārši kaut kāda melnā maģija vidusmēra cilvēciņam, tas, ka es, tups letiņš, varu vispār apjēgt kaut kādus LHP, nozīmē tikai to, ka zinātnes vīri haltūrē!

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Tavu argumentu par bioloģiju/medicīnu nepieņemu, tur viss izriet no tā, ka ir slimība = tātad jāatrod līdzeklis to izārstēt. Revolucionārs ir kaut kas tāds, kas pat slimākajās fantāzijās neparādās, jo mūsu prātiņš to vienkārši apjēgt nevar. Revolucionārs ir kaut kas tāds, kā trūkumu mēs līdz tā atnākšanai pat neizjūtam. Dators ir revolucionārs, salīdzinot ar papīru un zīmuli. Elektrība ir revolucionāra, salīdzinot ar pavardu.

Elektriskā gaisma bija vienkārši kaut kāda melnā maģija vidusmēra cilvēciņam, tas, ka es, tups letiņš, varu vispār apjēgt kaut kādus LHP, nozīmē tikai to, ka zinātnes vīri haltūrē!

Diezgan pretrunīgi, cūciņ. "Revolucionārs ir kaut kas tāds, kā trūkumu mēs līdz tā atnākšanai pat neizjūtam. "- pēc šitā definējuma 99% mūsdienu izgudrojumu/jauninājumu ir revolucionāru. Piemērs- vēl pirms gadiem 15 jebkurš fiziķis kaut domu par LHC nosauktu par neiespējamu un utopiju. Tagad- kā šamie varēja bez tā milzīgā pazemes apļa ņemties vispār?

Link to comment
Share on other sites

Tavu argumentu par bioloģiju/medicīnu nepieņemu, tur viss izriet no tā, ka ir slimība = tātad jāatrod līdzeklis to izārstēt. Revolucionārs ir kaut kas tāds, kas pat slimākajās fantāzijās neparādās, jo mūsu prātiņš to vienkārši apjēgt nevar. Revolucionārs ir kaut kas tāds, kā trūkumu mēs līdz tā atnākšanai pat neizjūtam. Dators ir revolucionārs, salīdzinot ar papīru un zīmuli. Elektrība ir revolucionāra, salīdzinot ar pavardu.

Elektriskā gaisma bija vienkārši kaut kāda melnā maģija vidusmēra cilvēciņam, tas, ka es, tups letiņš, varu vispār apjēgt kaut kādus LHP, nozīmē tikai to, ka zinātnes vīri haltūrē!

Interneta spēks ir tā popularitāte. Ja to lietotu tikai ASV armija, tas nebūtu nekas ievērības cienīgs. Internets ir gandrīz cilvēces zināšanu kopsumma. Un šādā kontekstā tas izaudzis tikai no 90. gadu sākuma.

Ja pieslēgšanās cilvēces zināšanu kopsummai nav nekas revolucionārs, tad diez vai vispār jebkas ir revolucionārs.

Tieši to pašu varu teikt par cilvēku klonēšanu, dzīvības radīšanu un ģenētiku kā tādu. Atklājumi ne vienmēr ir kaut kas no debesīm nokritis, tas ir pakāpenisks, ilgstošs un bieži īstermiņā prognozējams process.

Turklāt, kad elektrība nomainīja "pavardu"? Kad dators nomainīja papīru un zīmuli? Ir tikai loģiski, ka ikdienu ievērojami mainoši revolucionāri atklājumi nenotiek katru gadu.

Link to comment
Share on other sites

Ja pieslēgšanās cilvēces zināšanu kopsummai nav nekas revolucionārs, tad diez vai vispār jebkas ir revolucionārs.

Tieši to pašu varu teikt par cilvēku klonēšanu, dzīvības radīšanu un ģenētiku kā tādu. Atklājumi ne vienmēr ir kaut kas no debesīm nokritis, tas ir pakāpenisks, ilgstošs un bieži īstermiņā prognozējams process.

Turklāt, kad elektrība nomainīja "pavardu"? Kad dators nomainīja papīru un zīmuli? Ir tikai loģiski, ka ikdienu ievērojami mainoši revolucionāri atklājumi nenotiek katru gadu.

Nu tad, kāpēc visi stāsta pasakas, ka mūsu attīstību pēdējās desmitgadēs raksturo eksponentfunkcija? Pa manam attīstāmies jau nu mēs pa sasodīti lēzenu taisnīti. Nolāpītā prese mētājas ar visādiem populismiem pa labi un pa kreisi, un rezultātā, es palieku augšā līdz pusdiviem. :@

Breetz, pamati LHP tika likti jau 60./70.os gados, vienīgais iemesls, kāpēc tas nevarēja būt realizēts 15 gadus atpakaļ ir tas, ka skopi mēs esam zinātnei.

Edit: Es eju čučēt, bučas visiem. :*

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Edit: Es eju čučēt, bučas visiem. :*

Saldu dusu, cūka!

P.S.

Kas, tavuprāt, tad ir revolucionārs zinātnisks sasniegums? Es kaut kā uz sitiena nevaru atcerēties nevienu nozīmīgu atklājumu, sasniegumu zinātnē, kura ieviešana "dzīvē" neprasītu krietnu laika posmu.

Link to comment
Share on other sites

Cali! Face it! Internets ir lielakais cilveces sasniegums pec izkapsanas no udens! Tas ir kick-in nevis exponencialai, bet gan kvadropuncionalai (lol) izaugsmei.

Mes lidojam ar neparastu atrumu. Informacijas apmaina notiek visas jomas. CAALIII!!

Pedejie 10 gadi var neskist nekas ipash, bet .. nu tad aizbrauciet uz Japanu un nodarbojaties ar seksu ar robot-sievieti! :D Ne, nu ok - nopietni - mes esam no DVD parlekusi uz bluray. DVD vairs neskaitas kvalitate - filmai jabut vismaz 720p. Filmu datorgrafika palikusi tik reala, ka nevar atskirt cilveku no datora simulacijas.

LHC neskaitas - to cel jau 25 gadus!

Toties TOCAMAC projekts iet pilna spara! Gaidam tokamaku!

Masinu joma - tie pasi ieksdedzes dzineji. Sak paradities hibridi. Pirms 10 gadiem hibridu nebija. Nisan starte ar mazbudzeta elektromasinu par 32k $. Kadas bus masinas 2020 gada?

OK.. par lidojosam masinam fantastiskas dailliteraturas autori slapina bikses jau 70 gadu! Par to nerunasim! :)

Ak ja - mes jau makam klonet! Whats next? Genertiska programmesana? Super cilveki? Last man standing?

Beefs

p.s. tas loligas bildes kosmosa pec tada fake izskatas, ka gribas kluci uzlikt uz teleskopa.

p.s.s. sikais demons negulj - pardodu bebi!

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

diskusija SPAM sadaļā ir izdevusies tīri tā neko :)

pievienojoties diskusijai pasaules gals (lasīt zemāk)

kāds ir lasījis to neinteresanto grāmatu, par cipariem un matemātiku, un datoriem... nu to, tas tur rakstnieks, kurš uzrakstījis Dēmoni un Enģeļi? interesanta grāmata, daudz pārdzīvojumi, lasīt nav laika... noskatīsimies filmu un iesim gulēt?

Link to comment
Share on other sites

hmm...vaitad dižākais nebij jau sagriezta maize? O.o

zb cik cūciņš var čīkstēt - nav nekā revolcionāra. ja tu pievērstu uzmanību redzētu, ka viss atīstās ik minūti.

vienīgais, kas uz vietas stāv ir fizika, kas kopš 60 gadiem jau uz čutna visu ir atbildējusi. ir palikusi tikai teorija pa visuma rašanos ko jaatrisina, kas vispār pieredzēja revolūciju - pārgāja no string theory uz M (membrānas) teoriju.

un ja tu tik ļoti gribi kautko neiedomājami jaunu un krutu, tad ej un izdomā! uz šīs pasaules vienīgā lieta, kam ir vērtība tā ir ideja - būs tev videja un dabūsi naudu viņas īstenošanai.

Link to comment
Share on other sites

Un, nē, ceļam uz asteroīdu pilnīgi noteikti nav ieplānoti 10 gadi. :)

Tāpat kā, PSRS pirmie palaida suni kosmosā, bet ASV pirmie palaida mērkaķi kosmosā, bet ja nemaldos PSRS kautkas tur ar to suni īsti nesanāca, jan nemaldos!

Vbyuer tas jau arī būs tas pasaules gals, kad cilvēks vairs neko nezspēs izdomāt, jo būs nonākuši līdz tādam līmenim, kad atdadlīsies ļaunie un labie, roboti un vistas galvas. Vis sākās tad, kad cilvēks sāka mainīt dabas likumus!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Cilvēka stulbumam nav robežu, līdz ar to arī idejām un ideju īstenošanas iespējām, viss ir līdzsvarā. Lai arī cik ļoti liekas, ka stulbo cilvēku kvantitāte, attiecībā pret gudrajiem, aug, gudrie pēcteči, kuri tiek labi audzināti un skoloti, tomēr kļūst arvien gudrāki.

Viss kas pagaidām nepieciešams ir mākslīgi veidot atmosfēru, tad jau izvilksim vēl dažas tūkstošgades :D

Link to comment
Share on other sites

cuucinj nemiiz, nano tehnoloģija ir mūsu nākotne un nez vai tu tik ļoti viņu gribēsi, jo tā arī iesāks 3. pasaules karu, jo tik izgudroti tādi mini ieroči, ka neviens tos nevarēs pamanīt! Piemēram, lapsene iznīcinātājs :D, tjip atlidos pie obamas iedzels un šamais no indes nomirs un tas būs tikai sākums!

Link to comment
Share on other sites

Zis iz vai es negāju studēt kaut kādas sūda sabiedriskās attiecības/ekonomikas/jurisprudences, bet mācos kaut ko eksaktāku.

:D, tjip atlidos pie obamas iedzels un šamais no indes nomirs un tas būs tikai sākums!

Obama, šmobama. Karš vispār ir sasodīti laba lieta, piespiež cilvēkus domāt.

Starp citu, man ļoti interesē, ko vbyuer te vispār meklē. Es tiešām nesaprotu, kāda ir tava motivācija atbildēt uz kaut kādām enfuego pērlēm, jo, ja tā rupji ņem, tad jūsu sarunas stipri vien izskatās pēc:

enfuego:"Bububabu! :'( Bubububu!"

vbyuer:"Bet burkānu biezenis nāks tev par labu, mazais!"

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

piedod cuucinjsh, bet tavs sūda komentārs par sūda jurisprudenci, man nedaudz acīs iecirta.

ja jau reiz mācies kaut ko nedaudz eksaktātum, varbūt padalies ar informāciju par to, ko zini un esi tas cilvēks, kurš paskaidro bez gudras diršanas un ar reāliem faktiem liek justies cilvēkam neērti par nezināšanām pāris.

sūda jurisprudence, kā tā var pateikt!? :)

tevi kāds notārs parakstu neiedeva par velti? vai arī tevi menti savācot vecrīgā nepareizi pantu piemēroja, bet tu pālī būdams palaidi to garām un no rīta ar dzeltenu, salocītu lapu kopā ar draugiem ierēci, cik tu esi stulbs?!

^_^ pecinjawOw~

Link to comment
Share on other sites

Zis iz vai es negāju studēt kaut kādas sūda sabiedriskās attiecības/ekonomikas/jurisprudences, bet mācos kaut ko eksaktāku.

Obama, šmobama. Karš vispār ir sasodīti laba lieta, piespiež cilvēkus domāt.

Starp citu, man ļoti interesē, ko vbyuer te vispār meklē. Es tiešām nesaprotu, kāda ir tava motivācija atbildēt uz kaut kādām enfuego pērlēm, jo, ja tā rupji ņem, tad jūsu sarunas stipri vien izskatās pēc:

enfuego:"Bububabu! :'( Bubububu!"

vbyuer:"Bet burkānu biezenis nāks tev par labu, mazais!"

Tur jau tā lieta cūciņ, ka tu vēl esi par mazu, lai te vispār kautko saprastu un postotu!

Un cūciņ es jau prognozēju to, ka visi te nāks un mēģinās viens otram kautko iestāstīt. Šahs un mats!

Un vispārko jūs uz mani te ēdaties tikai tāpēc, ka ticu Dievam nevis jūsu viedoklim vai???

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...