Jump to content
GIGN Forum

Pasaules Gals


enfuego777
 Share

Recommended Posts

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jebanutsa, tu vispār seko līdzi tekstiem vai vienkārši defaultā iedirs katram sejā, kura teksts tev neliekas sakarīgs priekš tevis? Lietderīgais, šajā gadījumā, bija domāts tā pasaules glābšana, kā jau pieminēts postā uz kuru gūdijs atbildēja.

Tu mož vispār nedzer un nepīpē + nelieto neko veselībai kaitīgu, ka vari atļauties dziļi kritizēt, katru, kas to dara?

Un pat tad, ja tu nelietotu, tavas domas visiem būtu stipri pie dirsas. Tad varbūt šad tad piedomā pie tā, ko tev vajadzētu un ko nevajadzētu rakstīt. Katrs otrais posts vienkārši "I`m so badass trueman"

Link to comment
Share on other sites

Nu sry, man tomēr gribās arī kko uzdirst Gūdijam saistībā ar viņa "pixāšanu". Tas pat liekas mazliek tizli, ka katru dienu atzīmējies par to, cik esi izdzēris, etc. Saparastu, ja viņš būtu mazs, pumpains, nevaldāms tīnis, bet džeks tak ir ar smukiem gada skaitļiem, lol, kā mans vectēvs teica vienam džekam "Tu laikam esi izdirsis jaunības sūdu, ka spēj domāt ar galvu vairāk nekā tava pakaļa". Protams, šis citāts var likties truls un nesaprotams, bet nu, piedzīvojot to situāciju liksies, ka tu šo situāciju (šeit) izdzīvo vel pāris reizes :>

Link to comment
Share on other sites

Ja cilvēks labs, nāk no labas ģimenes, viņam ir darbs, mīļotā sieviete un dzīvesvieta, tad kāda razņica, ka viņam garšo dzert un, ka viņš to te atzīmē, jo ir pastāvīgs foruma apmeklētājs? Tavi teksti te mazāk kādam interesē, kā viņa. Ar pārējie salīdzinoši, Tu skaities kā no gaisa nokritis.

Link to comment
Share on other sites

Mani neitresē tas, cik viņš ir labs, cik viņa radu raksti ir labi, fakts ir viens, ka viņš šeit atdzīmē savu sūdu, par ko es varu saderēt, ka ierēc vismaz 80% foruma lietotāju!

Un vispār, kas tu tāds esi, lai viņa vietā diskutētu?! Ja viņam būs kkas pret maniem postiem, tad arī viņš pats uzrakstīs! Ej pamērcē galvu kupenā nevis smirdi šeit!

p.s. Esmu reģistrējies 10.10.10, kas ir zīmīgs ar to, pasaules gala nebūs, vismaz mūsu izdzīvotajā dzīvē :mIm:

Link to comment
Share on other sites

http://www.apollo.lv/portal/news/articles/.../0?show_inbox=1

kaput ir! Parto sauli jau sen teica, ka viņa palielinās un kad dēļ saules radiācijas notiek visādas kataklizmas pasaulē! Jātaisa fiksi mākslīgā saule un īsta jāuzspridzina lai neuzkārsē zemi:D

Hm.Murdock tu man atgādini kad man bij sešpadsmit:D

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Un vispār, kas tu tāds esi, lai viņa vietā diskutētu?! Ja viņam būs kkas pret maniem postiem, tad arī viņš pats uzrakstīs! Ej pamērcē galvu kupenā nevis smirdi šeit!

p.s. Esmu reģistrējies 10.10.10, kas ir zīmīgs ar to, pasaules gala nebūs, vismaz mūsu izdzīvotajā dzīvē :mIm:

Es nediskutēju viņa vietā, es tev radu priekšstatu par viņu kā cilvēku dzīvē. Viņš pretī neko neraksta, jo viņam pohuj, ka kaut kāds atsaldenis te kaut ko raksta bez mērķa un saprašanas par reālo situāciju. A kas ir, tev skauž, ka 80% ierēc par viņu, ne par tevi? Vai tas, ka viņš ir populārāks par tevi? Tak liec viņam svētu mieru rakstot savu dubultsūdu (ja gīdija teksti ir sūds, tad sūda nomelnošana tak sanāk - dubultsūds?)

Link to comment
Share on other sites

Kāpēc, lai man skaustu? Man kkāda neta popoliritāte ir spēcīgi pie dupša. Protams, es nekad nebūšu tik kruts kā Gūdijs, kas katru dienu pixā, kā Nightmaes, kas viņa dirsu aizstāv vairāk par savējo :>

enfuego777, tu man atgādini dievticīgu auna pieri :> Izlasi bībeli, velreiz, jo varu saderēt, ka kārtējo reizi esi pārkāpis kādu bausli, par ko tu iesi sūdzēties tam Kungam, kuram, atkal, uz tevīm ir viens liels pohujs :>

Link to comment
Share on other sites

:) Es vnk to cilvēku noignorēju,lai gana 1ns posts viņam tik tiešām bija foršs,bet tas ir 1ns no 93!Laikam viņš saprot,ka tikai šādi var iegūt Dabas Brīnumu titulu!

Loģiski, esmu kaislīgs Dabas brīnumu fans, sākot ar wl.media un beidzot ar pārējiem retardiem :>

Link to comment
Share on other sites

Tu laikam nesaprati manu domu! Katru minuti, ko tu esit pavadi lieki terejot laiku atbildot uz retardiskiem postiem, ASTEROIDS un SAULES KATASTROFA arvien tuvina mus pasaules galam. Un tikai Dieva speks un griba ir apturet so katastrofu.

Un tikai tavs un musu kopigas lugsanas spes Dievam atgadinat par musu labo pusi, speju milet un piedot un iezelinas Dievu paglabt mus no AKOPALOKALIKOPLEPSES.

Tadel -

nedzese muti, pagans! Ludzies Dievu!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tāda dzīve mana ir bijusi---->>

Un nez kāpēc man ir vienalga ko jūs par mani domājat. Tāds es esmu un tādam man patīk būt, es nēsmu nekāds pareizticīgais(jefiņš, kā daudzi domā) neviens nau bez grēka, vienkārši cenšos dzīvot pareizi, tikai meklēju atbildes pie dieva. labāk ticēt kautkam, nekā neticēt nekam, neticēt nekam nozīmē nedzīvot nekam!!!

Link to comment
Share on other sites

Un nez kāpēc man ir vienalga ko jūs par mani domājat. Tāds es esmu un tādam man patīk būt, es nēsmu nekāds pareizticīgais(jefiņš, kā daudzi domā) neviens nau bez grēka, vienkārši cenšos dzīvot pareizi, tikai meklēju atbildes pie dieva. labāk ticēt kautkam, nekā neticēt nekam, neticēt nekam nozīmē nedzīvot nekam!!!

Ja tu ticetu dievam, tu rakstitu Dievs, ar lielo burtu! Ja tev ir tik loti "pohuj" uz dievu, ka tu atlaujies rakstit ar mazo burti, tad es atlaujos loti apsaubit tavu patieso ticibu.

Tomer, es nevaru teikt, ka tavs izveletais cels ir pareizs vai nepareizs. Drizak pareizs.

Vienigi, izskatas, ka tu mekle apliecinajumu tam, ka tu esi izvelejies pareizo celu. Tadu ka atbalstu no mums. Ja ta - ja, enfugerrergre777 - es atbalstu tevi un tu esi izvelejies pareizo celu, pa kuru iet. Patiesiba, iespejams, pasu pareizako (jo es isti nezinu, kadai tiesi sektai/ticibai tu esi pieversies).

Beefs

EDIT: un ja jau reiz par ticibu, tad - kadei tu esi pieversies? (klana nosaukumu gaidu no tevis, nevis ticibas "pamatu")

EDIT2: lol - taja video normals calis normala jaka kaut ko runa (nav skanas), bet nu tas nav nopietns video anyway! :)

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...