Jump to content
GIGN Forum

Pasaules Gals


enfuego777
 Share

Recommended Posts

EARTH IMPACT es tur izrēķināju un ja krīt Āzijā 50 000 000 Milioonu tonnu smags Chrystal rock ta ir picdec visai āzijai:DDD nez varbūt tur ko nepareizu sarēķināju!:DDDDD

Vai Tu sho topiku uztaisiiji, lai man buutu lielisks un jautrs vakars?

Eniivei, LOL. Es arii esmu tik pat gudra kaa dzheki no BBC News science - ja latvijai uzkristu 30 000 000 tonnu smags Chrystal rock ta ir pizdec visai EIROPAI!!! WOOOOOOW! Tagad es arii buushu Tava autoritaate zinaatnes un iespeejamaa pasaules gala pareghoshanas jautaajumos?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja godīgi man pašam nāk rēka, bet tanī pašā laikā domāju par to kas būs ja būs:D Es nevaru nekur netā atrast to planētas izmēru, diametru, un svaru lai varētu precīzi aprēķināt!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

2000 gadā solīja tikai pasaules galu, bet par planētu kas kritīs uz zemes zinātnieki nekur nemanīja, karo4 es no visa sapratu tā, ka rinķo ap mūsu zemi kautkāda planēta kas ir iekļuvusi zemeslodes atmosfērā, un pamazām zemes magnētiskais spēks to planētu pievelk sev klāt!

P.S. Atceros kādus 14 gadus atpakaļ man viena pazīstama čigāniete sabiedēja mani, ka būs pasaules gals un viņai ira draugs maikls Džeksons kuram ir kuģis, un viņa ar viņu kopā aizbrauks un es prasīja vai viņa mani arī paņems,:DDDD zin kā jau mazs un stulbs biju un bailīgs no galiem:DDDD

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

enfuego - es pareizi sapratu? Tu ieliec linku uz saitu, kas aprēķina postījumus, kas rodas, ja zemē ietriecas tāds un tāds meteorīts un tad tu paziņo, ka pasaules gals būs 2012 gadā?

ir kāds iemesls atstāt šo topiku vaļā? Jo tikpat labi es varu iemest linku uz to kā uzcept omleti un tad pateikt, ka tevi rītdien apēdīs milzīgs mutants-gurķis.

Link to comment
Share on other sites

tādos gadijumos nekam nekur nav jāietriecas. pāris tonnas smags satelīts ir ar gana laielu gravitācij, lai no ceļa novirzītu desmit reižu lielākus asteroīdus vienkārši tiem lidojot blakus.

vienīgie sūdi, kas notiks būs polu apmaiņa. kad ziemeļ pols ar dienvid polu vietām samainas. tad būs pāris gadi dirsā pa cik zemes magnētiskai lauks uz to brīdi praktiski neeksistē un kosmiskā radijācija bombardēs mūs. tagat jau viņa spēks zūd ar 6 % 100 gados, kas ir ļoti ātri. tagat jau Habbl teleskopu izslēdz, kad lido pāri ekvatoram, kur šis lauks ir vājāks, lai viņa elektroniku nenosvilina. pēc ~1500 notiks pati polu maiņa pilnībā.

un dzīvība tāpat nepazudīs. zemes garozā ir tikpat, ja ne vairāk dzīvības pēc masas nekā uz pašas zemes. kad viss pāries tā atkal izlīdīs ārā un sāksies viss no jauna :thumbsup:

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

ir kāds iemesls atstāt šo topiku vaļā? Jo tikpat labi es varu iemest linku uz to kā uzcept omleti un tad pateikt, ka tevi rītdien apēdīs milzīgs mutants-gurķis.

Man pilnas informācijas nau jo sencis pa krievijas kanālu skatījas un stāstīja. Un es ieliku, lai noskaidrotu un lai zinātu arī jūsu domas. Tas arī vis man vienalga vai tu slēdz vai neslēdz, par kautko takš ir jārunā kas notiek. Un kā jau tu redzi ir arī atbildes, jā sākumā pāris optimisti kautko pamuldēja, bet re džeks rusty jau ziņoja, jau man jaunumus!!! A ja gribi Adminēt čatu un piekasīties pie sīkumiem tad dari t, es takš neko nesaku!

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Davai, ja es sagaidорu 2013 gadu, tad es tev jau pirmajв dienв (1. janvвrо) sadoрu pa rоkli dзп tas tizlвs, tukрaр dirрanas. Pasaules gali bija, ir un bыs! Atdziesti фpоt, ej padari kko lietderоgвku nevis dzen рeit kвrtзjo pasaules galu sыdu!

NAV! :muahaha:

Edited by Hm. Murdock
Link to comment
Share on other sites

A davai nedavai! Tev jau neliek neviens ticēt, netici, tad nenāc, nelasi, un neraksti un visas problēmas----->>>>>> To Hm.MUrder in the dance floor! Lab davai slēdziet ciet, man jāskatās hokejs. Ar jums te runāšana nesanāks! Te ir tikai slepkavas, un ļaunie gari:D

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

un dzīvība tāpat nepazudīs. zemes garozā ir tikpat, ja ne vairāk dzīvības pēc masas nekā uz pašas zemes. kad viss pāries tā atkal izlīdīs ārā un sāksies viss no jauna :thumbsup:

Nekur nav teikts, ka magnētisko polu apmaiņas gadījumā Zemi sasniegs postošs radiācijas apjoms, tas ir tikai pieņēmums.

Tāpat fluktuācijas Zemes magnētiskajā laukā ir normālas, nekur nav teikts, ka nākamo 100 gadu laikā tas nekļūs par 12% spēcīgāks. Tas nav pierādījums tam, ka notiek polu apmaiņa.

Habla teleskopu izslēdz tādēļ, ka magnētisko polu izvietojuma dēļ magnētiskais lauks virs Zemes nesadalās vienmērīgi. Tas ir normāli un nebūt obligāti neliecina par magnētisko polu apmaiņu.

Nav nekādu pierādījumu, ka polu apmaiņa notiks pēc 1500 gadiem.

Pat, ja esam magnētisko polu apmaiņas procesā, tas visdrīzāk nenesīs iznīcinošas sekas cilvēcei. Magnētisko polu apmaiņu ir pieredzējuši mūsu senči pirms 800k gadiem un nekas neliecina, ka kaut kas tolaik būtu masveidā izmiris.

Visas runas par pasaules galiem ir tukša muldēšana.

Link to comment
Share on other sites

Ja mes uzspridinam kodolraketi 6x lielaka attaluma ka menes no zemes blakus asteroidam un ta rezultata asteroida kurs mainas par nieka 0.01 gradiem - ar to pilniba pietiek, lai izvairitos no sadursmes ar zemi!

Kas mani vairak nomac ir Bella teoremas pieradijums, kursh neiet nekados logiskos ramjos.. :/

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tas ir tikai viens no variantiem vbyuer, mans secinājums, ka viņš būs tikai tad kad cilvēks dabu būs tā pietirsis, ka daba vairs nespēs darboties pēc savas sistēmas, mēs ejam tagad tā saucamo pašiznīcināšanos posmu. Tāpat, kā Dievs radīja zirgu, bet cilvēks radīja mašinu. Zirga mēslojums der dārzam, a smirdīgie mašīnas pirdieni posta un jauc dabīgo vidi. Tāpēc arī daba ir zaudējusi lidzsvaru, daba meklē ballansu! Šī sistēma attiecās uz visām jomām!

Link to comment
Share on other sites

maiņas ir notikušas 100 reizes, bet nav tā,ka neietkmē tas neko. dzīvība neizmirs, bet radijācija pieaug uz to laiku. 39 kosmanautu ir radušās redzes problēmas, kad balta gaisma kosmosā zib acīs, arī aizvērtās(no radijācijas) lai arī saskarē bij tikai īsu brīdi atrodoties magnētiskā lauka malās. + maiņas brīdī delfīni un putni nojūgsies dēļ navigācijas problēmām tākā nevar teikt, ka neko tas neietekmēs.

un pēdējos 100 gados jau ir gandrīz pa 10 % nokrities spēkā, un viņu pēta jau 160 gadus. + ir novērots, kā lauks virs atlantijas okeāna krītās spēkā nevis vislaik ir vājš.

un tas ir apmēram, ka varētu notikt pēc 1500 gadiem.

kr4. jutīsim to un daudz kas saies pakaļā, bet gluži jau neizmirsim.

Link to comment
Share on other sites

Beefs

Labi BEEf tad dzer coca cola un u saki ka tas is cool! Cilvēks būtībā ir pie vainas jau no pašiem sākumiem, cilvēks visu laiku ir meklējis vieglāko un slinkāko ceļu un tas ir attīstījies ja postošā līmenī. ir pazudušas garīgās vērtības.

P.S. Kas tie pa lagiem? Kāpē man postojās divi posti pēc kārtas?

Edited by enfuego777
Link to comment
Share on other sites

Kas, tavuprat, ir postos limenis?

Tu tiesam doma, ka mes ar kaut ko atskiramies no skudram? Nu - ja neskaita to, ka mes tas varam iznicinat (bet skudru lacis ari var).

Tu par daudz no mums iedomajies! Mes esam tikai dabas sastavdala. Mes mainam so planetu tik pat daudz, cik neveiksmigi mutejis virus vai vilku bars, kurs ir savairojies stirnam parbagata meza.

Doma plasak - visumam izmainas uz planetas zemes ir tikapt nozimigas, ka splaviens jura.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Saku vēlreiz - nekur nav teikts, ka Zemes magnētiskais laiks pilnībā pazudīs. Līdz ar to nav īsti vietā pieminēt kosmosa kuģu apkalpes, jo tās ir atradušās radiācijas tiešā ietekmē.

Es nesaku, ka tas neko neietekmētu, es saku, ka tas neradīs draudus cilvēces eksistencei. Skaidrs, ka problēmas būs.

mans secinājums, ka viņš būs tikai tad kad cilvēks dabu būs tā pietirsis, ka daba vairs nespēs darboties pēc savas sistēmas, mēs ejam tagad tā saucamo pašiznīcināšanos posmu. Tāpat, kā Dievs radīja zirgu, bet cilvēks radīja mašinu. Zirga mēslojums der dārzam, a smirdīgie mašīnas pirdieni posta un jauc dabīgo vidi. Tāpēc arī daba ir zaudējusi lidzsvaru, daba meklē ballansu! Šī sistēma attiecās uz visām jomām!

Kas ir dabas sistēma? Kā cilvēks ir piedirsis dabu? Kādēļ mēs ejam pašiznīcināšanās posmu? Kas ir pašiznīcināšanās posms? Kas liecina, ka zirgu kāds būtu radījis? Kā automašīnu izplūdes gāzes posta vidi? Kas ir dabas līdzsvars un kas liecina, ka tas būtu izjaukts? Kas ir "daba" un kā tā kaut ko var meklēt?

Kas mani vairak nomac ir Bella teoremas pieradijums, kursh neiet nekados logiskos ramjos.. :/

Kāds tam ir sakars ar pasaules galiem?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...