Jump to content
GIGN Forum

Zēnu/vīriešu Auskars?


SlimyGuy
 Share

Recommended Posts

Lai nu kas, bet tuneļi izskatās maksimāli pretīgi. Pirmā doma ieraugot vidēja izmēra tuneli - "kā būtu, ja horny runcis tevi ausī izpistu ?". Ieraugot liela izmēra tuneļus, pārņem tāds riebums, ka labrāt izmauktu āķi cauri katram tunelim, piesietu pie mašīnas un pārbaudītu, kas ir spējīgāks - viens mūlāps, kas sevi ir izkropļojis uz mūžu, vai 185 poniji zem pārsega.

Un btw so what, ka auskari izskatās gejiski ? It īpaši jau no skuķu viedokļa geji ir baigi foršie cilvēki, ar kuriem kopā var baigi feini iepirkties, ne tā ? :D Neviens jau neliek ieraugot džeku automātiski apsvērt iespēju ar viņu nopisties, un tad pamanīt auskaru, un saprast, ka nespīd.

EDIT: neesmu gejs ; ir caurums ausī ; reizēm tiek aizpildīts.

Edited by Ziediņš
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Un btw so what, ka auskari izskatās gejiski ? It īpaši jau no skuķu viedokļa geji ir baigi foršie cilvēki, ar kuriem kopā var baigi feini iepirkties, ne tā ? :D Neviens jau neliek ieraugot džeku automātiski apsvērt iespēju ar viņu nopisties, un tad pamanīt auskaru, un saprast, ka nespīd.

EDIT: neesmu gejs ; ir caurums ausī ; reizēm tiek aizpildīts.

gejs

Link to comment
Share on other sites

Pirms kaadiem 10 gadiem bija ausii caurums un auskars arii, bet peec paaris meeneshiem sapratu, ka tas nav prieksh manis. Buutiibaa jau, to vai tu gribi vai nee to auskaru, jadomaa ir tikai tev pasham, jo tu jau vinju neesaasi tapeec, ka tev patiik, nevis tapeec, ka Ilvai no pirmaa staava patiik. Un ja tomeer tu grasies to dariit deelj kaada cita tad gan tu brauc auzaas, kam tad tu dziivo, citiem vai sev? Man nospljauties uz to vai cilveekiem patiik mans krekls vai nee, galvenais jau lai pats juuties eerti un labi!

Kaut kas arii te izteicaas par solaariju - Es shitaados aukstos meeneshos eju uz solaariju. Nesaprotu, kas tur taads nepienjemams daudziem, ja cilveeks negrib buut tik pat balts kaa sniegs jaunajaa gadaa, kad kupenaa tiks miileeta meitene. Kaut kaadi tie stereotipi te shausmiigi dominee, ka visi ir gijiski pidinji tikai deelj dazhaam lietaam, ko dalja cilveeku dara savaadaak nekaa tie vechi, kas smirdiigi sasviidushi, kasot pautus peerk veikalaa shnjabi! Zheel :ermm:

Link to comment
Share on other sites

http://woman.delfi.lv/fashion_and_beauty/a...php?id=11569025 lai būtu brūns.

Un kam tad tu dzīvo, ejot uz solāriju? Sev?!?!, beidz, nesmīdini...

Man prieks, ka pasmaidiiji. Un jaa, es dziivoju sev ejot uz solaariju! Man patiik, ka esmu bruuns un man vienalga ko citi par to domaa, man tas liek justies labaak! Ja jau runaajam par riskeeshanu, tad vai veerts ir smeekjeet? Vai veerts ir paarzert jeegu piektdienas vakaraa ar saviem reperu friend'iem? Tam visam tachu arii var buut ljoti beediigas sekas, ne taa?

Link to comment
Share on other sites

da blje juus lohi, ko juus ar saviem stiliem pishaties taka kautkaadi nahuj najoberi !

kas te uz latvijas ielaam kautkaads fashion stails nahuj?

pizduj shitos lohus kuri auskarus baazh ausiis taka pedinji - nav vairaak ar ko izcelties

un ja tev ir auskars vai gribas taadu tad jau vien tu atskiries no sabiedriibas kreejumu ar to ka noslieces uz citu orientaaciju

auskars vecim/sikajam ir tas pats kas shis -

ists gejs ir tas kursh censhas sevi kopt,liek viskautko sev virsuu auskarus utt vai iet uz solariju utt

Edited by whatafak
Link to comment
Share on other sites

tetoveejumi ir iznjeemums jo aiz iistas garlaiciibas aiz resteem vari uzpist

kursh viirietis sakariigs iet uz solariju vai auskarus sprauzh? tikai kautkaadi jefinji,mikstmieshi vai pedinji

p.s. pedinj Butcher^ neaizstaavi otru pedinju

p.s.s. esi VECIS ! audzee uusas !

Edited by whatafak
Link to comment
Share on other sites

Nu chaliit tu mani paarliecinaaji, ka auskari un solaarijs ir baigi tizla lieta un labaak tad "atpizgjiit kaadu pensionaaru uz ielas, uzdirst mentiem un palieliities par to mammai. Peec tam kjurkjii uzpist zirneklja tetoveejumu uz kruutiim, wellcome ziimi uz pakaljas un teikt visiem, ka esi spaidermens!"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

kursh viirietis sakariigs iet uz solariju vai auskarus sprauzh? tikai kautkaadi jefinji,mikstmieshi vai pedinji

p.s. pedinj Butcher^ neaizstaavi otru pedinju

p.s.s. esi VECIS ! audzee uusas !

Diezgan vāji argumenti, puisīt.

|

|

V Trololo

Edited by Butcher^
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

"atpizgjiit kaadu pensionaaru uz ielas, uzdirst mentiem un palieliities par to mammai. Peec tam kjurkjii uzpist zirneklja tetoveejumu uz kruutiim, wellcome ziimi uz pakaljas un teikt visiem, ka esi spaidermens!"

atpizgjiit tevi uz ielas, uztetoveet uz dirsas sirdi "grandmother i love you but im gay" un iemest daugavaa

p.s. pizduj tevi un ej izdraaz sevi uz chakenes stuura

Edited by whatafak
Link to comment
Share on other sites

"atpizgjiit kaadu pensionaaru uz ielas, uzdirst mentiem un palieliities par to mammai. Peec tam kjurkjii uzpist zirneklja tetoveejumu uz kruutiim, wellcome ziimi uz pakaljas un teikt visiem, ka esi spaidermens!"

Ja tev nav auskara vai neesi nigers , jāsāk uzreiz pizģīt citus un sēdēt cietumā , var jau dzīvot normālu dzīvi bez tiem visiem sūdiem.

Link to comment
Share on other sites

Haha, daugavu tu te neatradiisi, bet paareejo vari meegjinaat. Attistiibas liimenis tev tieshaam ir augsts un pareizaa attieksme tev arii ir, keep it up!

Edit: SuperS, tu mani nesaprati. Palasi kaartiigi whatafak postus. Par tetoveejumu vinjsh teica

iistas garlaiciibas aiz resteem vari uzpist

Puikam vienkaarshi labs skatiijums uz pasauli!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...