Jump to content
GIGN Forum

Elektriskais Velosipēds


Bio_
 Share

Recommended Posts

paprasi kādam resnim

EDIT: Nē, nu, ok. Cilvēks grib pirkt elektrisko velosipēdu. Varbūt viņam tagad kaut ko atvieglošu.

Elizabetes iela 29b-4,Rīga

Ģertrūdes ielas posmā starp Čaka un Barona ielu.

Minēts bija, ka maksā pie 1'000Ls

Lūdzu, likuma sargs, Teddy

Edited by kaza4ok
Link to comment
Share on other sites

ss`ā ir daži varianti, bet es domāju, ka tev nafig nav vajadzīgs elektriskais velosipēds. Tad labāk Nopērk kādu mopēdu. Ja vecums, maks, prāts un papīri atļauj, paņem kādu mazas kubatūras baiku, kuram nav nepieciešama motocikla vadīšanas atļauja. Būsi pirmais čalis rajonā.

Link to comment
Share on other sites

Strādāju, laika nav lai nokārtotu Autovadītāj apliecibu.

Kādā sakarā ar mācību tiesībām var braukt viens... pilnīgas muļķības

Jābūt koši zaļajai vestei ar M burtu, un aizmugurē jābrauc mašīnai ar oranžajām bākugunīm, + jums jābūt komunikācijas līdzekļiem (rācijai).

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

ok ok oranžās bākugunis, vajadzīgs tāpēc lai citi auto vadītāji redzētu, ka tu māci braukt motocikla vadītāju un tādā veidā brīdinot, lai neviens nepiegriez čeļam priekšā, līdz ar to nerastos situācijas ka mācībniekam jāstājas malā un jāgaida jūs.

EDIT: kaami, ja tev ir priekša un aizmugurē ritenim atstarotāji, tad vari nevilkt.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

EDIT: kaami, ja tev ir priekša un aizmugurē ritenim atstarotāji, tad vari nevilkt.

Un kur tu tagad šito izrāvi? Kas mācībnieks kāda miskastes mašīna ir? Un kur tu vispār ko tādu esi redzējis?

Edited by Zorg`s
Link to comment
Share on other sites

;)jums jau par tām bākugunīm patīk, tās virs jumta kā takšiem arī skaitās? man gar logiem brauc tādi mācibnieki, bet spīdināt nespīdina viņas.

ko es vēl par riteņiem varu bilst. nolaižu gaisu riepām, lai lielāka saķere. kad bija tas trakais putenis pēdējā ziemā, tad tur pusi ceļa vajadzēja ar riteni rociņā brist.

Link to comment
Share on other sites

:slap:

Tas ir tas pats kas braukt bez tiesībām.

Ir tik sarežģīti un aiziet nokārtot tiesības uz mopēdu? Atbildi uz 30 jautājumiem (nepieļauj vairāk par 3 kļūdām) un līdz 49 kubiem brauc laimīgs...

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Man viens jautājums - ar b kategoriju joprojām var braukt ar motociklu līdz 125kubiem? Pāris paziņas centās ieskaidrot, ka tagad nepieciešams kārtot kaut kādu atsevišķu testu (tip pa TV dzirdējuši). Pats gan nekur tādu informāciju neesmu manījis.

EDIT: Danke

Edited by nX.`
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...