Jump to content
GIGN Forum

Gign Paintball


krish
 Share


Recommended Posts

:pizdiblee:

es vēl varu piebilst, ka tiem, kam patīk 'iespiest' attiecīgi būs vairāk lodes vajadzīgas, kas automātiski nozīmē lielākas izmaksas. Un vēl varu piebilst, ka neiesaku taupīt uz lodēm, jo sajūta, kad tev spēles spraugumā beidzas bumbiņas un tu nevari aizstāvēties, ir ļoti nepatīkama :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jihuuu Krish is back :thumbsup:

Domajams, kad mees ar pusdzivo kopaa mauksim, varetu tapat ka pedeja reizee satikties pie Rimi uz Stirnu ielas un gaazt talaak kopaa, ta ka ja kaads ir tuvaak purvciema krastam droshi piesakaties gaaziisim kopaa.

Jo vairaak buus vietejie gignieshi jo forshaaks pasakums, cerams, kad savaksimies tapat 10 cilveki, jo manuprat 5 vs 5 ir optimalais skaits, lai nav ta ka tevi noshauj un tu 15 min gaidi speles beigas.

Ruajot par minusiem maskas meedz sviist ciet cik atminos, bet savadak viss ir baigi forshi, katraa zinjaa bez dubliem un citaam tam izrieoshajam sekaam :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Es apsveru domu ierasties, tikai nevienam neko vēl negalvoju.

Interesē kas ir ar apģērbu? Pie viņiem tak visi īrēs tos zemessargu kostīmus, right? Tā kā par to nebūtu jāsatraucās?

Un apavus nevar sačakarēt ar tām krāsām? Vienkārši vakar nopirku jaunus Zamberlan zābaciņus.

Vai viņi dos kaut kāda veida uzmaucamos, lai nesačakarētu zābīšus?

Link to comment
Share on other sites

Yo resnie putni!

Braukšu es a.

so, tie kas man kabatā iemetīs vismz 2ls, paķeršu uz turieni un atpakaļ. (no purvciema skaitot)

aizmugurē var diezgan ērti sēdēt 3 cilvēki!

tadnu, ir vel divas vietas brīvas

pašlaik ta ir: es, benār, vincis.

cikos esam tur? noteikti ne vēlāk kā 12:30! moš pat ātrāk?

gludai davai brauc ;)

Link to comment
Share on other sites

Tas viss notiek sestdien, right?

Gribu dzirdēt atbildi uz šo te

Un apavus nevar sačakarēt ar tām krāsām? Vienkārši vakar nopirku jaunus Zamberlan zābaciņus.

Vai viņi dos kaut kāda veida uzmaucamos, lai nesačakarētu zābīšus?

Ja nu es tomēr braucu, tad man mašīnu būs kur atstāt pie tevis deadalive? Jo negribās ar sabiedrisko no ziepniekkalna braukt.

Link to comment
Share on other sites

jep, 6dien.

jep, dod tos kamuflāžas tērpus. paķer iespējams līdzi tik cepuri un cimdus. tos kurus dod noteikti ir plānie. būs paauksti.

apavus nevar sačakarēt, tā krāsa mierīgi mazgājas nost. es protams ieteiktu kādas pavecākas botas vilkt. jaunos zabaciņos man būtu žēl pa sniegu/dubļiem lēkāt. neko uzvelkamu virs zabakiem nedomaju ka dod.

mēs domājam tikties visdrīzāk pie rimčika (stirnu ielas) tur vari droši pa dienu mašīnu atstāt :)

davai, brauc ;)

Link to comment
Share on other sites

Labi.

Tikko iečekoju vecos zābakus. Vairs nevaru ielīst. Vienīgais man paliek ir vecās botas. Bet tās vilkt ir pašnāvība, jo viņām nav protektors. Nenormāli slīdēs. Un tur arī kaudze ar sniegu sabirs.

Ja kādam uzrastos 45-46 izmēra veci zābaki, tad būtu ok, jo citādi bez zābakiem es neredzu jēgu braukt :S

Link to comment
Share on other sites

Tikko iečekoju vecos zābakus. Vairs nevaru ielīst. Vienīgais man paliek ir vecās botas. Bet tās vilkt ir pašnāvība, jo viņām nav protektors. Nenormāli slīdēs. Un tur arī kaudze ar sniegu sabirs.

Ja kādam uzrastos 45-46 izmēra veci zābaki, tad būtu ok, jo citādi bez zābakiem es neredzu jēgu braukt :S

Es esmu spēlējis botās. Tieši tā- bez protektora ir sūdīgi.

Velc savus jaunos zābakus. Es arī pagājšreiz ar jaunajiem spēlēju. Ja arī sasmērēsi ar krāsu, tad nomazgāt nav problēmu- tās krāsas sķīst ūdenī.

Par laikiem- es domāju, ka mēs varētu 13:00 sākt spēlēt. Tas nozīmē, ka vajadzētu jau savākties bez 12:45.

Link to comment
Share on other sites

Sveiki, tauta, cik noprotu, ka ir stimme braukt spēlēt šo sestdien 4 decembrī, pl 13.00 sākt spēli!? vai es saprotu pareizi, jo šobrīd man neviens vēl nav pieteicis spēli, lai rezervētu šo dienu, to vajadzētu izdarīt pēc iespējas ātrāk.

Lai reģistrētu spēli nepieciešams telefoniski pieteikt: 26785909, pieteikt cik spēlētāji ieradīsies un iemaksāt drošības naudu - 10 Ls. Tad spēles dienu es reģistrēju un gatavojamies spēlei :) Uzņēmuma rekvizīti tiks pateikti pieteicējam!

Busas

Link to comment
Share on other sites

Busas es domaju tu vari droshi rezerveet vai ar Krish uzvani un piesakies :)

Jautajums ir par cilvekiem, kas brauc, pagaidam esmu dzirdejis 5 cilvekus sakam, kad brauks vajag paskubinaat tos krabjus, kas saakumaa pieteicaas. Gludeklis must go ! Normali iechilosim autinja izksatas :thumbsup::pizdiblee:

Sanemaas tauta, buus labi :10cm:

test2

worm

Tom.

Teddy (ja cipruss vedīs, tad aizbraukšu paskatīties )

acido

ManuVietuIenjemRegistretais, tiko zvaniju teica, kad nebuus vinam laukos lopus vajag paarot :mIm::slap:

Ja augstak minetiaas persoans piesakas un paraskatas, tad mees kaa reiz 10 cilveki sanakam un viss ir chikiniekaa :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...