Jump to content
GIGN Forum

Gign Paintball


krish
 Share


Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es katraa zinja esmu par Busas vietu, jo jugland ir buuts daudz, gribas kaut ko pamainiit, datumi decembri pagaidaam vienaldziigi, gan jau aizmainishu. Krish droshi liec mani saraksta, ja nemshu kaadu lidizi doshu zinju, kaut gan atceramies shis ir gign paintball, tapeec jo forshaak redzeet gign sejas :thumbsup:

Maybe pat varetu piemesties par shoferi, bet nu tas veel uz ???

Katraa zinja Krish es domaju saac taisiit sarakstu, peec nedelas nosprauzham datumu, un nedelu pirms pasakuma tie, kas iemaksajushi brauc, chillin ! :thumbsup:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Ok Krish liec vienlga, kurur datumu, araak saaksim atrak tiksim skaidriibaaa, kas buus, kas nebuus .. :)

Kam interese man draugos ir galerijas no 2vaam pedejam peintbola sacensibaam, kuras mees te noorganizejaam ar gignieshiem, tas gan bija kaadus gadus 2-3 atpakal, ehh kaa laiks skrien :D

Imetishu paaris linkus no draugiem.lv

pedejaa reize

pirmaa reize Izskatas kad 3 gadus atpakal pirmo reizi uzkapaajam :thumbsup:

Taa ka sanemaas tauta un maucam dziivee !! :sparta:

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

:)

Tie, kas brauc ar personīgajiem autiņiem, problēmu vispār nav, jo laukums atrodas pie mašas VIA Baltic šosejas. Tie, kas močīs ar vilcienu vai autobusu, kājam jāiet 1.5 km, kas būtu gājiens līdz 20 min. Taču sazinoties ar tiem, kas brauks ar vilcienu, es atbraukšu pretī un atvedīšu ar autiņu ;) Tā noteikti nav problēma.

Link to comment
Share on other sites

Beidzot tikām skaidrībā ar datumiem...

Tātad organizējam 4. Decembrī, jo 11 te dažam labam ir svinības un nebūtu labi ierasties ar zilumiem...

Domāju, ka varētu sākt ap 12-14 pēcpusdienā. Ceru, ka tas visiem būs OK.

Pasākuma vieta: http://www.busas.lv/

Busas, kāds ir tavs tel. nr? Lūdzu, apstiprini, ka šis datums ir OK!

Es tā ātrumā pārgāju pāri spēlētāju sarakstam un šobrīd redzu šos dalībniekus:

krish +1 vai 2 daba kolēģi

test2

worm

bencik

Deadalive

Tom.

Teddy (ja cipruss vedīs, tad aizbraukšu paskatīties )

acido

vincister

LAVRx

ManuVietuIenjemRegistretais 50/50

(updated 2010-11-305 13:00)

Lūdzu dodat ziņu, kas vēl būs!!!

Vēl dabūšu dažus savus draugus un kolēģus, tā kā būs vismaz 5 vs 5 :D

Par braukšanu organizējamies paši. Tie, kam ir vietas mašīnā ir laipni aicināti informēt citus šeit. Pārējie sarunā laiku un brauc ar vilcienu.

Link to comment
Share on other sites

galīgi nav naudas šogad ( :ill: ) un vienkārši tāpat aizbraukt paskatīties negribas.

Par izmaksām varu uz reiz minēt, ka tās būs krietni mazākas, jo mēs jau vienojāmies par atleidēm, kas nozīmē,ka izmaksas un peintbolu varētu svārstīties 15 Ls, bet ne 25. Var mierīgi iekļauties arī 12 Ls. Svarīgi tagad ir sekot līdzi gaisa temperatūrai, jo zem -10 grādiem spēlēšana sāk radīt nelielas tehniskas problēmas. Mārkeri sāk klepot. bet priekš tam ir sinoptiķi. :pizdiblee:

Link to comment
Share on other sites

galīgi nav naudas šogad ( :ill: ) un vienkārši tāpat aizbraukt paskatīties negribas.

Principā jau var tāpat atbraukt un paskatīties, bet tas diez vai būs patīkami, jo būs auksts :)

Tiem kas spēlēs jau aukstums netraucēs..

Nekas, Outlawz, nākošreiz gan tev jāpiedalās!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...