Jump to content
GIGN Forum

Tf2 6x6: Runāšanas Tēma


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es domāju, ka ārzemnieki zin tikai tik daudz cik gign grupā esošajiem ir paziņots. vispār ir bijis kāds announce gign grupā par turnīru. Neesmu neko manījis.

Op! Tomēr ir!

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

ta un ta nesapratu, es varu nomainit niku un speleet jebkura komanda ja mani pasauks, ka jus mani atpaziisiet no taa pasha piemeram DominiXa? ja ne vinjsh ne es ne esmu jusu steam draugos?

Taa pat ar merkiem, varu pasaukt jebkuru speletaju pateikt kadu niku vinjam jauzlikt u viss vinjsh var speleet, un jus nevaresiet apgalvot ka vinjsh nav registreets :slap:

Link to comment
Share on other sites

Taa pat ar merkiem, varu pasaukt jebkuru speletaju pateikt kadu niku vinjam jauzlikt u viss vinjsh var speleet, un jus nevaresiet apgalvot ka vinjsh nav registreets :slap:

kad tu spēlēsi pirmo spēli, serverī būs redzams tavs un tavu komandas biedru stīma ID... ar to pilnīgi pietiek, lai redzētu, ka tu spēlē citā komandā...

Link to comment
Share on other sites

No pēdējām 3 komandām, kas pieteikušās, serverī esmu redzējis labi ja 3-4 cilvēkus (un arī tikai piespiežot iztēli) . Tik tālu par komūnas eventu.. No otras puses- nebūtu to 3 komandu, aktivitāte galīgi švaki izskatītos..

Link to comment
Share on other sites

itka vareetu pieteikties ar savu komandu, bet es nezinu kaa buus ar laikiem :/ cik speles nedeeljaa jaizspelee ? ja pretenieki butu ar mieru uzspelet nedeljas nogalees tad varbut viena arzemju komanda jums buutu.

Sorry nepaskatiijos ka turniirs 1 nedeelju. nop tad jau nebuus.

Edited by n1.doks
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...