Jump to content
GIGN Forum

Tf2 6x6: Runāšanas Tēma


worm
 Share

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es speciāli esmu uzlicis, lai man stīms palaižas pie datora ieslēgšanas gan mājās, gan darbā... vienīgais, kad es nebiju onlainā, bija tas īsais laika sprīdis, kad es braucu no darba mājās (kas reāli ir 10 minūtes + veikala apmeklējums vēl 15 minūtes)...

Esmu norādījis arī savu mailu, var droši rakstīt uz to, jo es visas ziņas saņemu pa tiešo uz telefonu...

Link to comment
Share on other sites

ne jau vienmēr doma slēpjas tekstā pateiktajā ^^

p.s. forši ka proti vāciski, tačau kauns ka ne latviski :)

edit: vai šīs spēles demo būš pieejams lejuplādēšanai/apskatīšanai ?

Edited by andRe
Link to comment
Share on other sites

es nesaprotu tikai kāpēc kāds tur teica, ka idnk ir no 2div, es uzmetu acis etf2l, viņš ir tajā cassus belli komandā, kas ir 4 divīzijā.

spēle bija pietiekoši interesanta un starp visādiem feiliem, bija arī daudz kruta staffa.

Link to comment
Share on other sites

Taisnība jau ir, spēlējis viņš ir 2. divīzijā, tikai tagad viņš spēlē pie casus belli :) Tas nav nekas traks, ne jau viņš viens spēlē pret mums sešiem un tam gatavi mēs arī bijām.

Spēle man patiešām patika. Spriedze pēdējā punktā cp_badlands, kad paliek burtiski pāris sekundes līdz beigām bija tik liela, ka nespēju saturēt sevi rokās un nobļāvos pulkstens 23 vakarā, kad visi jau aizgājuši gulēt ^_^ Bet spectatori to laikam nepaspēja pamanīt dēļ 90 sekunžu STV delay.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...