Jump to content
GIGN Forum

3dziits

Mirstīgais
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About 3dziits

 • Rank
  Geks
 • Birthday 07/14/1994

Profile Information

 • Location
  Latvia, Sigulda
 • Gender
  Male

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0
 1. piekrītu par dm, var arī mge, TAČU VISPIRMS IR JĀTIEK SKAIDRĪBĀ AR VIENU SERVER ._.
 2. Jā, ir nepieciešams safixot winlimitu goldrushā/steelā/dustbowlā. Votes uzlikt uzz 56789 un droši salikt mapes(tik un tā ja viņas nespēlēs, tad viņas tur pūs. neredzu negatīvu iemeslu tam). Tas tākā būtu virspusēji ko vajag pielabot, par timelimitu kartē, nezinu. Personīgi nepatika tas, ka bija 2 izredzētās kartes kuras gāja 60min(vai 3? neaceros par badwater)
 3. cp_gorge es šobrīd neatrodu !votemap izvēlē.
 4. atvaino es tagad Tevi nesaprotu, Tu nonāc ar sevi pretrunā? Kā es varu būt spēlējis citas kartes, ja tās ir tās kuras tiek spēlētas.. Reāli ar Tevi vairs te nav ko runāt. Tu esi apmierināts ar to ka spēlē tikai tās kartes, labi. Man Tev nav jāpierāda, ka spēlēju gignā kopš pirmssākumiem un to kā ir bijis agrāk. Pieņemu, ka Tevi apmierina viss esošais, ja Tavās interesēs ir radīt konfliktu, nevis risināt problēmu, kura dēļ tika atvērts topiks. Lūgums Tev neatbildēt uz manu topiku.
 5. swallow, visu cieņu, taču neuzskatu sevi par atsaldētu. Tās mapes kas ir uz votemap. khm. KO VIŅAS TUR DARA? paskaties internet serveru listē un ieraudzīsi, ka nevienā no tām mapēm nespēlē vairāk kā 5 cilvēki, turpretim manis minētajām ir atbalsts un popularitāte.. tā pati gorge un freights. Viņas tiek spēlētas visur. bet nightfalli un vel nezin kas? Nekad pat neesmu izspēlējis raundu viņās. nezinu cik ilgi tu spēlē tf2. Pēc personīgās pieredzes to visu varu normāli apliecināt, jo gignā spēlēju non nonsteam 24/7 dastbowl laikiem. savus 3 gadus atpakaļ bieži gāja gan tas pats doublecross, gan gorge.. un tici vai nē bet serverī bija spēlētāji un viņi arī votojā par šīm kartēm. nepārproti, es protams atbalsti mainīt mapcycle sistēmu, kautvai uz tiem pašiem 5678 vai f1 f2 utt
 6. Vakardien runāju ar wormu, lika man bīdīt šito ģēlu caur Teddiju. Šim tredam vajagot piesaistīt pāris adminus/moderātorus, tad worms būs ar mieru kko mainīt. PS. vai tu re, gignā tiek uzlikts degrootkeep dienas aktīvākajā laikā, no 32 uz 19 spēlētāji mmmhm..
 7. šitam vajag pievērst Teddiju,diemžēl pats viņš jau kādu laiku nav redzēts tf2 ...un, manuprāt, ctf_doublecross > plr_pipeline
 8. Par 24 slotu serveri varu piekrist. Iedomājieties tikai cik daudz cilvēki sāktu pirkt slotus.. šaubos tikai vai no tā ir kāda finansiāli manāma atšķirība pašam gignam. Joprojām uzskatu ka šīs kartes tikai noturēja serverī cilvēkus savus 2 gadus atpakaļ: cp_junction cp_freight ctf_doublecross cp_gorge (neaceros tādu reizi, kad uzliekot kādu no šīm, serveris no 32 spēlētājiem nokristu līdz 10) gullywash tika iemests vienlaicīgi ar obsucre manšķiet. Par coldfrontu neaceros vairs, jo viņā vairākumam bija manāms fps drops. un par jaunajām highlander mapēm, cik ir spēlētas, viņas ir tiešām milzīgas.. tikai, manuprāt, pubā būtu neiespējami izpušot kādu no tām pl kartēm. ar 16 cilvēku normālu deffensu tas vairs nav goldrush vai badwaters..
 9. domāju, ka visas uzskaitītās mapes droši var mest iekšā.. uzskatu, ka pagaidām mapciklā ir vairākas šit kartes, piemēram degrūtkīps no kura pus serveris parasti pazūd.. un tad ir 3 cilvēki kuri īd- "kādreiz jau var uzspēlēt", tad ejiet un spēlējiet 24/7 serverī to degrūtkīpu.. tāpat ar daudzām citām kartēm, viņas vienkārši nav domātas 32 slot serverim.. būs lielāka izēle, šaubos vai nāksies ieraudzīt votemapu uz kartes beigām ar 5 kartēm kuras man kretinē. + labprāt uzspēlētu cp_obscure_final (hz vai tas ir pēdējais rīmeiks), viņa ir diezgan plaša karte, 32 slot serverī būtu froši uzspēlēt. Un jā... kur ir nozudusi cp_gorge?
 10. Kas Tev liek domāt, ka Teddijs ir par to atbildīgs?
 11. Kur pie velna ir vecās labās kartes.. piemēram cp_gorge.. manuprāt idēāla karte pubam.. atceros pirms kādiem 2 gadiem uztaisīju postu ar listi kartēm, kuras vajadzētu ielikt, dažas tika arī ieliktas. Labi vēl atceros kā pubīju cp_obscure.. man šķiet, ka pat coldfronts bija. Un jā, pēc tf2 apdeita serverim ir nokrašojis "hl2 mods" or whatever its called.. Krč nav konekta ar mājaslapu + nestrādā rtv un citas komandas. FIX ZIS
 12. Redzēts ir un podus arī nav taisījis, lai jau ir. Un ja iepriekš jau ir administrējis, zinās kā apieties..
 13. Ir, ir tie čīteri vairojās.. Un jā, serveri ganjau vienkaŗši vajag restartēt. Katra raunda sākumā lielākās kartēs serveris nokrašo vai iefrīzo uz ~10sec. Tas darbiņš Tedijam vai Wormam.
 14. Nu tātād, biju paņēmis pārtraukumu no TF2 uz kādu laiku, headsetu un mic neesmu mainījis, viss palicis tā pat, taču ne ingame, ne test mic neiet. Tas iespējams ir saistīts ar pc settingiem. TFa konfigā visi propertiji stāv pareizi. Ir nācies sastapties ar audio input maiņu - Realtek HD Digital input uz Realtek HD audio input. Nomainijo šo iekš steam - setting - voice, uztaisot testu caur windowsu viss iet, caur steamu neiet. Varbūt ir kāds speciālists šajā jomā, kas spēs izpalīdzēt..
×
×
 • Create New...