Jump to content
GIGN Forum

Čaks Kulakovs

Mirstīgais
 • Content Count

  215
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutral

2 Followers

About Čaks Kulakovs

 • Rank
  Kēkss
 • Birthday February 10

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Gender
  Male
 1. Domāju vienkāršāk būtu uztaisīt vēlvienu windows pieejas kontu bez administratora privilēģijām. Ja mēģinās ko instalēt/dzēst būs nepieciešama administratora parole.
 2. Pieņemu, ka pixmania.lv zini jau, bet varbūt citiem noder. Vēl ir tāda lieta kā markit.eu/lv (agrāk laikam saucās hermitage.lv), tiesa viņi tirgojās tikai ar juridiskām personām. EDIT: laikam tomēr tas markit nav tik lēts. Savulaik jau baigi reklamējās, ka visu var iepirkt pa tiešo no Eiropas bāzēm, izlaižot loģistikas centru un mazumtirgotāju. Tagad laikam sistēma mainījusies.
 3. Interesē, kur masveidā ir pieejami .flac mūzikas faili? Pašmāju trakeros ir diezgan skopa izvēle, savukārt pirātulīci neforšs ātrums. Šī ir jūsu iespēja padalīties ar ārzemju trakeriem
 4. Čaks Kulakovs

  Ebay Un Muita

  Es nerunāju par muitas nodokli un atmuitošanu, es runāju tieši par PVN precēm virs 10 EUR. Atradu :
 5. Čaks Kulakovs

  Ebay Un Muita

  Īsti neiebraucu. Tad to pievienotās vērtības nodokli maksā saņēmējs, ja? Un kur notiek tā samaksa?
 6. Šie arī ir dažādi, un no viņiem neko neuzzināsi Bet šis nav dāžāds, un vienmēr pateiks kur vaina
 7. Čaks Kulakovs

  First!

  Pohuj jau ir, bet šis variants nedaudz dīvaināks. Jēga tāpat nav, Thank (un iepriekšējos " + - ") nevajadzētu likt par piekrišanu kāda viedoklim, bet gan par lietderīgu postu.
 8. Steamā nekas nav lēts, tas ir pilnīgi normāli. Pirkt pa pilnu cenu tur nav prāta darbs, tāpēc spēles ir ņemamas tikai ar lielām atlaidēm.
 9. Vari arī kā normāls cilvēks izmantot multimetru, bet esmu 98% drošs, ka tā būs laika tērēšana (baroklis visticamāk nav vainīgs).
 10. Čaks Kulakovs

  Profesijas

  Vispirms iemācies latviski vārdus vispārējā izglītība un vidējā izglītība, tad sapņo par pamatskolas beigšanu.
 11. Vaina ir nevis elektrības pazušanā, bet gan vistīrākajā līkrocībā. Vienkārši tu uzinstalēji jauno windows uz nevis uz C diska, bet gan uz D. Tāpēc tev piedāvā, kuru windowsu startēt. Kā arī D disks rādās kā sistēmas disks, un nekādi lielumi/nosaukumi diskiem nav mainījušies. P.S. man vienīgajam kretinē šitie jēlie anglicismi?
 12. Teju serverī vairs nespēlēju bet atbalstu. Varbūt esmu tizls, bet 25% no votiem netīšām uzspiežas uz 1 vai 2 (mainot ieročus spēles karstumā)
 13. Nu viss iepriekšpieminētais pazudīs. Lai no tā atkratītos pat pārinstalēt nevajag.
 14. Nu ja gribi pārinstalēt, instalējot jauno windu pa virsu, tad vari vienkārši instalēt, kamēr esi ielogojies pašreizējā windows'ā. Tur arī piedāvās izvēlēties! Un, jā, netiek līdz galam izdarīts - disks netiek noformatēts, kas nozīmē, ka labi paslēpies vīruss tur arī paliks.
×
×
 • Create New...