Jump to content
GIGN Forum

Acc


Rawen
 Share

Recommended Posts

Labsrits!Es veletos palugt mazas tiesibas,kas buutu -

xslap - lai slapotu kemperus,ipashus gudrishus kuri nepilda misiju,dzekus kas kapj uz vietam,uz kuram labak nekapt(piemeram - nuke ir daudz daunji,kas lec augsha uz klinti)

xslay - lai slajotu TK,dzekus kuriem vel nav pielecis,ka kapt uz jumta ir slikti nu un ja,ar i FF

un xkick - lai kaut vai minimali cinitos ar chiteriem un superdaunjiem

Un nedaudz par mani - Mani sauc Krists,dzivoju Riga!Esmu 16 gadus vecs un man ir kakjis smile.gif ir pieredze admineshana(pusgads uz PUB cs.ray.lv(kursh ir nospradzis))!

Pirms jus sakat,ka adminu ir parak daudz,saku uzreiz - centishos spelet no ritiem un megjinashu ari adminet naktiis,ka ari dazhreiz gada,ka serveri ir admins,bet negodigus speletajus neievero sad.gif

Edited by Rawen
Link to comment
Share on other sites

parasti normaali 16 gadus veci zeeni un meitenes no 24:00 - 7:00 gulj un atpuushaas, lai vareetu smelties zinaashanas naakoshaajaa skolas dienaa, takaa nezinu, kaads ir tas laiks, kad tu no riitiem taisies admineet. (riits ir no 4:00 - 9:00 - peec maniem apreetjiniem) smile.gif

normaali 16 gadus veci zeeni un meitenes no 8:00 - 15:00 seez skolas solaa un apguust zinaashanas, lai veelaak vareetu dabuut labu darbu un uztureet savus vecaakus, ja tu taisies bastot skolu deelj cs, lai vareetu admineetu uz seervera, tad es neatbalstu shaadu gaajienu smile.gif

P.S. secinu, ka neesi pilniibaa visu par sevi atklaajis. pielauju domu, kad tev ir loti bagaati vecaaki un tev nav jaamaacas skolaa, vai arii tu tur vari paradiities tikai tad, kad apniik neko nedariit. 2. mana doma ir taada, ka tu esi vampiirs un tu neguli pa naktiim, tapeec no 4:00 riitaa, liidz kaadiem 8:00 (kameer veel ir tumsh) vareesi mieriigi admineet smile.gif kaa tad iisti ir?

Link to comment
Share on other sites

xslap -dzekus kas kapj uz vietam,uz kuram labak nekapt(piemeram - nuke ir daudz daunji,kas lec augsha uz klinti)

xslay - lai slajotu TK,dzekus kuriem vel nav pielecis,ka kapt uz jumta ir slikti nu un ja,ar i FF

Un kursh teica ka uz klints nevar kaapt? Un uz jumta par divreiz uzkaapshanu slay? blink.gif

BTW, nezinaaju ka lec augshaa uz klinti nevis uz klints!

Link to comment
Share on other sites

vispaar man vienmeer licies ka rawen taads tiiri sakariigs ģeks ir, domaaju, ka pratiis pareizi apieties ar tiesiibaam, it kaa es par, bet, protams, atkal vecais, labais jautaajums, vai vajag veel vairaak adminus?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Nu Rawen manupraat ir sakariigs dzeks, kursh vareetu veidot labu admini.

Kaut arii kaa slow hands taica, ka tev veel tak jaaskraida pa skolu no riitiem un naktii jaagulj. Iisteniibaa adminjus vajag kas speelee no 4:00 - 8:00, jo ap to laiku ir visvairaak chiiteri un boti, bet ja muusu Rawen speej uznjemties speeleet tik agri, velns paraavis, tad kaapeec nedot vinjam tiesiibas ?! thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

rawen vispaar tev nevajadzeeja neko teikt par tiem saviem warniem, es te kaadu citu uzklausiit gribeeju... tu sapratiisi kuru. nu anyway, tu saki ka tu speeleesi no riitiem un naktiis un tas ir ljoti labi. tikai vot man vajag kaadu, kuram var uzticeeties, kursh ir tevi redzeejis spelejam no riita vai naktiis. jo es starp citu to esmu beidzis dariit. shis kaads vareetu buut, piemeeram, allworth. vai pokors (bet par to, ka vinsh te tagad naaks es smagi shaubos). vaardusakot, ja kaads nakts cilveeks, kuram es ticu uz vaarda, apliecinaas, ka tu speej pildiit tavu ceelo apnjemshanos, tad kaapeec ne.

Link to comment
Share on other sites

ar chiteriem vinam cinities nesanaks, jo uzreiz xb liek retos gadijumos. Varetu sakt ar zalajam. Jaiedod cilvekam vara un tad japaskatas kaa vins ar to rikojas. Kludas jau man taa liekas vienreiz. a par warnam? Pinkijam vinas ari ir (tb bija). taa kaa tur ticu, ka cilveks ir labojies.

Link to comment
Share on other sites

spelet no 4:00 Lidz ap 8:00 ir pilnīgs sviests, lab man sanāca pašam citreiz ieiet kādos pusseptiņos, bet jā - ja agrāk nespēlēju tur neviens, tad tagad tur spēlē galīgi pohujisti(es atvainojos unsure.gif ) vainu galīgi miegaini, kuri nevar nošaut nevienu, vai arī tādi, kuri tur ir pilnīgi spēles kontrolētāji proti čīteri, kam neinteresē spēle kā tāda, bet gan poga Tab kurā viņš mēnestiņš ir pašā augšā! whatever... Rawen ir forš!

Link to comment
Share on other sites

ok. nu tad lai citi tevi pagaidām pieskata.

uzliku prasītos kikus, slapus & slayus.

+vēl sayu komplektu. use it wisely (for starters, better don't use it at all wink.gif )

p.s. flashback - tieši tā.

Link to comment
Share on other sites

Ok, lai arii rakstiit tiesiibu sadaljaa nav iipashi manaa dabaa, access jau ir iedots, tomeer paskaidroshu, ka satiekot Rawenu in real life atklaaju ka vinsh ir diezgan sakariigs un domaa ar smadzeneem, ar vinju var normaali kontakteeties, taapeec uzskatiiju, ka driikstu vinjam nonjemt tos warnus ko vinsh te bija sapelniijis savaa 1.dienaa, jeb vairaak nekaa pirms gada wink.gif

Tas laikam arii viss. Enivei - apsveicu ar acc smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...