Jump to content
GIGN Forum

Alien Swarm


RiSKS
 Share

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vakar pievienoja pie kkaaadiem kas spiidranoja normal peeedeejo staavu.... Peedeejo staavu neesu nemaz izgaajis, bet pievienojos vinjiem.... Peec paaris brutaaliem feiliem jau diezgan normaali saaka iet - tikaam liidz galam tik bija jaaiet atpakalj(vispaar nav ne jausmas kur jaaiet, jo kaa teicu - neesu gaajis to raundu. Jebkuraa gadijumaa kkur viduu no atpakaljcelja muus apvaaca un lai arii skreejaam varteikt neapstajoties laiks jau bija 4:32 lai arii vajag 4:25- likaas bik nereaaali. Bet nu jaa saaku bishk pieshauties- izgaaju achivmentu, ka neuztaisiju friendly fire :D

Link to comment
Share on other sites

Arii+adrenaliins- un te rodas jautaajums- adrenaliina lietoshanas laikaa tas skaitaamais laiks ar paleelinaas vai nee?

Un jaa- saakumaa skreeju taa pat, bet beigaas 2 shotgunus panjeemu. Jebkuraa gadiijumaa no kaadiem 10 vai vairaak , kaadi 2 bija kautcik veiksmiig runi.

Link to comment
Share on other sites

Esmu izspeedrunojis pirmo otro un trešo līmeni ar friendiem, bija baigi jautri, uzskatu ka pirmais viss grūtākais no tiem pirmajiem trīs, kāds rustijam ir steam niks? Negribas randomā mēģināt steamā rustijus pievienot. :) Nav normālu cilvēku friend listā kuri prastu iet uz insane, man vēl pēdējie 3 līmeņi palikuši uz insane.

es Ins1d3r ja kas :)

Edited by Ins1d3r
Link to comment
Share on other sites

Njā, žēl, ka man kaut kas neiet. Pirmkārt jau stīms gļuko, ka ieejot viņā pēc apmēram 5 sec izmet ārā no stīm, bez jebkāda errora. Tad beidzot ieinstalēju spēli, visur varu ieiet, connect taisa, bet kā jāpievienojas spēlei izmet uz sākumu atkal. Ejot offline practice vnk spēle pakarās pie vietas, kur jāspiež Start mission =/

Link to comment
Share on other sites

oh, vakar bija labi. Atradu kaut kādus trīs stilīgus somus un sākām iet insane kampaņas. Diemžēl uzzināju, ka, ja tu nomirsti, tad tev neieskaita izietu insane kampaņu (lai gan par šito neesmu drošs, bet man šķita, ka pirmo leveli tak izgājām uz insane). Enivei, bija baigi labi, izgājām 2,3,4 un laikam arī 5o karti.

Nevaru sagaidīt šodienu, jāiziet viss uz insane :)

baigi labs topiks - http://forums.steampowered.com/forums/show...d.php?t=1371124

Link to comment
Share on other sites

Labprāt spēlētu ar cilvēkiem no Latvijas tā dēļ ka serveru sistēma ir diezgan padebīla atm un tā varētu būt vairāk sadarbības starp saprātīgiem cilvēkiem.

Māku puslīdz spēlēt. Parasti spēlēju uz insane (nesen izgāju pubā ar random cilvēkiem visiem gan bija 3rd prom. atskaitot vienu kas katru reizi nomira pēc 1m spēlē). Nav mīļāko klašu un labprāt sadarbojos.

Stīmā var mani atrast caur searču (tāds pats niks kā forumā).

Man šķiet ka būtu ļoti izdevīgi izveidot lv alien swarm grupu serveru sistēmas dēļ.

Daudzas dienas būšu pie pc visu dienu un daudzas dienas nebūšu vispār.

Ā un man ir 3rd prom ar 27lvlu.

Iespējams ka šis posts būs stulbs jo jūtos jautri.

Link to comment
Share on other sites

Man gan šķiet ka tas residential ir tieši starp vienkāršākajiem.

Šajā spēlē puslīdz klasiskā variantā līmeņi paliek grūtāki tuvojoties beigām imo.

Karoč labprāt varu šovakar uzspēlēt ja vajag.

Parazīti vispār ir salīdzinoši nekaitīgi tiklīdz kādam ir liesmumetējs (kādreiz tesla bija laba bet tagad tesla ir sūds).

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...