Jump to content
GIGN Forum

Tetovējums


betty
 Share

Recommended Posts

Tātad interesējos cik varētu maksāt tetovējums, kas ir teksts "Prosapia quod amicitia". Lielums - nedaudz lielāks par vizītkarti.

P.S Esmu dzirdējis par alerģijām. Kur var noskaidrot, vai ādai nav alerģija pret krāsām ar ko tetovē???

Edited by betty
Link to comment
Share on other sites

Es savu zvaigznīti taisīju "Tattoo klubā", kas ir uz Brīvības 170. http://tattoo.lv/

Minimālā summa ir 25 Ls, reizēm paņem arī par 20 Ls. Es pats samaksāju arī tos 25 Ls, tādēļ es nezinu, cik un par ko tā summa aug, bet šaubos, vai tas varētu izmaksāt vairāk par 30-35 Ls. Tetovēšanas apstākļi +/- pieņemami.

Ir dzirdēts, ka vietām privāti ir daudz patīkamāki apstākļi un lētākas izmaksas, bet tur ir jāiet caur kontaktiem, lai atrastu labu meistaru.

Tagad gandrīz visur izmanto vienreizējās adatas un krāsas arī, manuprāt vairs nesatur īpaši bīstamas vielas.

Link to comment
Share on other sites

ats vismaz itāļu valodu māki? Pēc manām domām ir nedaudz pastulbi tetovēt kādu dziļdomīgu, filozofisku uzrakstu svešvalodā, ja pats neko no tās nerubī.

P.S. Ja nemaldos tā ir itāļu valoda, sen neesmu mācījies/atkārtojis itāļu un franču valodu.

Izskatās, ka pats nemāki...un gandrīz pa tēmu :)

EDIT: čak - ģimene un draugi. Google met draugi/draudzība zem viena vārda :)

Ja esi no Vidzemes puses, tad sakontaktējies ar ar šito čali.

Viņa meistarība komentārus neprasa. Tikko atbrauca no Mančesteras, kur norāva 1. vietu portreta tattoo kategorijā.

Un cenas būs stipri lētākas kā salon

Liels paldies - skatīšos, ko varēšu sarunāt :)

Tagad tikai vajag uzzināt kas ir ar tām alerģijām...jo vienreiz no hennas tetovējuma bija kaut kāds šits...bet pārējās reizes ir bijis okey

Edited by betty
Link to comment
Share on other sites

http://www.tattoovadim.lv/

Man vairāki pazīstami džeki tur tetovējās. Personīgi es nekādus kasjakus to čaļu tetovējumos neesmu saskatījis un par kaut kādu krāsu kvalitāti es tiešām nemācēšu teikt.

Tetovējums kredītkartes lielumā maksāja 25 Ls pirms kādiem 2 gadiem. Tagad nezinu.

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

traktorist, henna turas ~2-3 mēnešus.

pats taisīju pie paziņas.

viņš no ebay.com pasūtīja pāris gadus atpakaļ mašīnīti un trenējās uz cūkādas.

tagad taisa arī neona tetovējumus.

man tetovējums pa visu lāpstiņu ( vēl mazliet lielāks ) izmaksāja 15Ls.

Link to comment
Share on other sites

Es jau pagājušajā gadā novembrī uztaisīju.

Šogad martā coveru uztaisīju.

viss normāli.

ja gribi redzēt PM :DDD

edit: epix tu man liekas saprati, ka man ir henna ;DD es vismaz tā pārlasot sapratu ;DD

Edited by DoubleT
Link to comment
Share on other sites

http://www.tattoovadim.lv/

Man vairāki pazīstami džeki tur tetovējās. Personīgi es nekādus kasjakus to čaļu tetovējumos neesmu saskatījis un par kaut kādu krāsu kvalitāti es tiešām nemācēšu teikt.

Tetovējums kredītkartes lielumā maksāja 25 Ls pirms kādiem 2 gadiem. Tagad nezinu.

Pirms mēneša man prasīja 20ls :) (Tetovējumu netaisīju, vācu informatīvo materiālu par dažādiem saloniem un tetovējumu cenām)

Link to comment
Share on other sites

Nu Tu gan esi višākais čalis, bļe.

Jāskatās kāds darbs, krāsas, lielums utt.

Ja kvalitāte ir zajebis, tad 30-35 Ls uz tiem gadiem ko viņš tur stāv ir fair enough! Labāk taisīt sūdainu par 20Ls?

Link to comment
Share on other sites

Jāskatās kāds darbs, krāsas, lielums utt.

Ja kvalitāte ir zajebis, tad 30-35 Ls uz tiem gadiem ko viņš tur stāv ir fair enough! Labāk taisīt sūdainu par 20Ls?

Tieši manas domas. Es labāk samaksāju vairāk, nekā pēc tam nožēlot.

Link to comment
Share on other sites

Es taisiiju savu kjirzaku uz gurna pie Vadima. Vinja taada paliela, sanaak kaa 2 viziitkartes + pildiita ar melno tinti, taa kaa padaudz bija darbinja. Par kvalitaati - super. Samaksaaju LVL 50.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...