Jump to content
GIGN Forum

Adazu Cipsu Loterija


Miezis
 Share

Recommended Posts

Nedaudz no tēmas nost, bet arī par šī tipa akciju, proti "Selgas" cepumiem, kuros var 10 ls dabūt. Esmu apēdis tik daudz, bet 10 ls kā nav, tā nav. Pagaišajā vasarā, kad varēja 5 ls dabūt, no 25 pakām, 1 tikai bija 5 ls :fsckinsad:

Link to comment
Share on other sites

principa tos adazu cipsus nevar panemt k-kada veida pie dziesmas? Jo patiesam,citas vinu akcijas ari ta ir bijis,ka tikai pec loterijas beigam sak paradisties sis otras pusites. Pieradit jau k-ko gruti,bet domaju,ka loterijas atlauja tiek parkapta no vinu puses.

Link to comment
Share on other sites

:D

es tadus cepumus labi ja 1x gada noperku :D

Selgas cepumus vajag sadrupinat mazos gabalinos. Tad vajag panem 0.5kg bunduli ar maskarpones sieru un sajaukt ar iebiezinata piena bundzinu. To visu sakult sacilat. Pievienot laimu un piebert cepumus! Dieviigs namiigums! :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Žēl, ka Coca-Cola nerīko kko tamlīdzīgu, ka čipa zem korča tūr kkādi cipari, etc. un tad ej beigās maini bankā naudu :3

Par cik kolu lietoju ikdienā, teiksim tā, viņa man ir kafijas vietā, tad man tas būtu pat mega izdevīgi :3

Link to comment
Share on other sites

Par cik kolu lietoju ikdienā, teiksim tā, viņa man ir kafijas vietā, tad man tas būtu pat mega izdevīgi :3

Un pats galvnais, ka vinji patiesam godiigi taisa akcijas. Ja katra 3. bija, tad arii bija, tas korkjis kuru apmainit vareja pret velvienu kolu.

Link to comment
Share on other sites

Baigi sen bija kolai tāda akcija, ka katru 3.korķīti var apmainīt pret vēl vienu kolu. Laimīgajiem korkīšiem bija tā huiņa vidū uz āru vairāk nekā pārējiem, tapēc apmēram varēja pateikt, kura pudele ir īstā. Bijām iekrituši normālā azartā, sacentāmies, kurš vairāk kolas dabūs. Man rekords laikam bija kādas 10 dienā. :)

Link to comment
Share on other sites

Ar tam kolam bija labi. Vareja pakasit korkja augshu un naca nost krasa, znachit zem tas ir pudele :), draugam piedereja kafenica un tur visu noliktavu parbaudijam, beigas sanaca ap 100 kolam, bet tikai vienai bija korkjis galā :D, jo lai dabutu nakosho kolu bija jadod vieta korkjis. Mes pat sakam šļakstīties ar viņām, baigi labi putojas :D, bet drebes pec tam bija lipigas!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...