Jump to content
GIGN Forum

Mopēds


cSpoks
 Share

Recommended Posts

Ir doma nopirkt lētāko mopēdu lai ar ko varētu pabraukāt pa laukiem...

gribētu zināt vai ss.lv visi tie 30LS varianti ir kautcik normāli? Gadījumā nebūs tā: ejošs, bet 1h?

Kā vispār ir ar tiem mopēdiem. Runāju par letajiem variantiem.

Link to comment
Share on other sites

Panem stelu. Pirms 8 gadiem es to fignu nopirku par 30Ls. Motoram bija kaut kads gluks vai ari es biju par smagu, bet isti mani nevilka. Nu bet anyway - vairak par to mazo sudu es tava vieta nemaksatu un principa tiri normals un viegli labojams, ta ka - stella = vay to go!

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Kāda jēga pirkt kautkadu krievu vecu grauztu,ja varēsi samesties vai no seņčiem izslaukt kādus pāris simtus,un nopirkt labu rolleri? Es domāju ka ar rolleri būs lielaks "action" un vismaz alus buņdžiņas varēsi salikt! :)

Vai arī lietotu pāri 100 ls, un ies kā bitiite, protams ja tu viņu kārtīgi notestēsi un saproti kautko no mototehnikas.

Link to comment
Share on other sites

Ja neesi gatavs ņemties ar viņu, jo kā jau te kāds minēja tev vairāk būs jāskrūvē nekā tu brauksi , ja esi pa slinku vai rokas līkas, tad met mieru šai idejai!

EDIT: Tikai dieva dēļ nepērc sūdaino motorolleri lai braukātu pa laukiem, tas taču ir apsmiekls, ne tas sūds tam ir domāts ne tu kādu prieku var izbaudīt.

+ Ar mopēdu tu vismaz ātrumus iemācīsies pārslēgt!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Protams ka skrūvēsi vairāk kā brauksi, bet tas arī ir interesanti, vismaz kaut ko jaunu iemācīsies darīt. Grūti spriest par tādu grauztu kā tur ss.lv par 30Ls, jo es savu stelliņu izstūmu no veikala, bet nu priekš laukiem būtu ideāli tādu nopirkt. Daudz, daudz labāk kā rolleris kurš maksā turpat 10x vairāk. XD

p.s. Latvijas laukos asfalts ir retums. :)

Link to comment
Share on other sites

Vai arī paņem lifanu.! :)

Lauki ir lauki, tur neko nevajag izprast, zemes ceļš (Visticamāk, grubuļains, smilšains) kāds vēl asfalts...

Ar lifanu ir tā, ja ņem jaunu, tad kādu laiku varēsi maukt līdz tas ķīnietis vienkārši sāks jukt, te ir pašam jāizvērtē vai tas ir 300Ls vērts prieks!

Runājot par lietotiem, var normāli iegrābties (kā uz visu). Tā kā uz loteriju ņemt Lietotu lifanu nu nebūtu prāta darbs.

Ja man būtu tik trūcīga izvēle noteikti sliektos par labu stelinai, tā ir pārbaudīta vērtība, izturīgs kā vels.

EDIT: Svax runājot par to labošanu, jā es ar uzskatu ka tas ir interesanti, bet zinu daudzus jo daudzus, kas saka jā labošu labošu ja nobruks, uzreiz neatmetīšu ar roku... bet prakse rāda kaut ko citu.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Par tādiem labotājiem pēc nobrukšanas es nemaz domāt negribu. Man vairāk prātā stāv ideja ka jāseko līdzi visam, kas notiek ar braucamrīku, lai kāds tas būtu. Tajā brīdi kad neiet vispār, vienkārša labošana jau var būt par vēlu, značit kaut kas jāpērk jauns. Nu tur nav ko iedziļināties, ganjau Spoks tiks galā ar vienu mopēdiņu. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, draugs laukos paņēma lietotu lifanu pa 100ls, ir skrūvējies un čakarējies,bet iet kā vajag.

Nu,bet ko tu tieši gribi? vienkārši braukāties, vai arī palielīties draugu priekšā? Tiešam apsver domu sakrāt vairāk naudu un nopirkt kautko labu.!

Link to comment
Share on other sites

Pabraukāties... nākošgad pirkšu ko niknāku, nolikšu tiesības uz 120cm2 (būs sponsori)

EDIT: Jaunu topiku nerakstīšu, ja šeit atbildēs.

Tātad es pirkšu DELTU, bez dokumentiem. Kā es varu tikt pie viņiem? Es skatos ka viņus pārdot itkā... Vnk kautvai bez tiesibam, bet vismaz neskaitīsies zakts.

Edited by cSpoks
Link to comment
Share on other sites

Delta ir suuds. Dokumentus? muahha! Kuru interese deltas dokumenti? Uz ramja varbut ir plaksnite ar numuru, kuram atbilst tie dokumenti. Nopirkt dokumentus nozime nopirkt papirus kopa ar to plaksniti + velams ari LV numura zimes. Bet ta ka tu tik daudz cakareties neesi gatavs un tavai delta tapat elektriba nestradas - kada shkjirba?

Beefs

Link to comment
Share on other sites

tak beidz niekoties ar mopēdiem - paņem kārtīgu javelli.

bieži vien laukos kādā šķūni vien tik mētājās un pat labi saglabājušies, tik nedomāju ka opīši maz zin kas ir ss el vē.

pašam bija veseli, vienam tik bija sačakarēti relleji, nomainīju no otra un do tik ručkā.

Link to comment
Share on other sites

No krievijas var dieezgan leti pasutit deltu. Pilnigi jaunu, bet vinja pasam jaliek kopa kautgan diezvai tas ir kkas gruts :D. + ja no sitiem vecajiem dazi tiri normali iet, tad jaunai jaiet ideeali, jo neviens nojaajis nava :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...