Jump to content
GIGN Forum

Wh


DuH
 Share

Recommended Posts

Bet kāpēc, kam tev tas bija vajadzīgs? Ja gribēji pamest novārtā cs, tad varēji vienkārši atinstalēt šamējo smile.gif ja nu tomēr tev pēc kāda laiciņa sagribēsies uzspēlēt (pats mēnesi nespēlēju un pēc tam ļoti sagribējās), tad nebūs norm serverus, kur spēlet, varēsi visādos hackeros un tečnetos (vai kā vinu tur sauc) spēlet, kur uz katru kvadrātmetru ir 2 čīteri smile.gif nē, nu tā jau tevis paša darīšana kā tu rīkojies, vienkārši neizprotu tavu rīcibu?

P.S. a nu tagad man ir skaidrs

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Guest ecstasy`
cdhack - chiitu komplekss (wh, noflash, nosmoke, no-recoil un aims), uz kuru es iegaazos. tiesa, tika izmantots tikai wh, bet shim wh taads shits, ka nevar saprast, kas ir aiz sienas, kas nav

uz shito daunji iegaazhas - jo nemaak nokonfigureet norecoil =)

bet to var izdariit ieraxtot vienu rindinju consolee =)

Link to comment
Share on other sites

man bija viens meerkjis:

nochiitot 30 dienas (meenesi) un tikt neuzrautam. ko es ar to veeleejos panaakt? pieraadiit, ka "pr0" var arii nespeeleet nemaz tik tiiri, vnk par vinjiem neviens neshaubaas, jo vinji tak ir "pr0". diemzheel, nedeelja pietruuka...

smiliez.de_2428.gif

p.s. worm fps smile.gif

Edited by Bucher
Link to comment
Share on other sites

ieraugot topiku nodomaaju nu kaa es kaadam braukshu auzaas ka apmelo duh, bet nu iru sashutinaajies blink.gif . nu jaa no duh visu var gaidiit zinot cik vinjam ir liels PO uz visu. Un piekriiitu duham par tiem pro taa tik tieshaam ir un ticu ka ir kaads pro uz gign arii taads ar wh.

Duh fui tev.

smiliez.de_1538.gifvis.gif

kngt.gif tu iri tas zirgs tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Zini vecias visi tevi vienārši uzskatīja par normālu spēlētāju tadēļ varu saderēt lielākā daļa adminu vispār tevi nespecoja, un es pats sāku specot tikai tādēļ, jo nebija ko cita specot. Šinī gadījumā tu pierādīji nevist to ka reāls profesionālis ar wh, un superīgi proti izlikties, bet to ka esi reāli sūdīgs cilvēks, jo ES gan arī citi cilvēki tev uzticējamies un tu mūs reāli piepisi. Tadēļ veltu tev uz tavu cs pamešau šādus vārdus:

Tu esi kretīns

Edited by test2
Link to comment
Share on other sites

man bija viens meerkjis:

nochiitot 30 dienas (meenesi) un tikt neuzrautam. ko es ar to veeleejos panaakt? pieraadiit, ka "pr0" var arii nespeeleet nemaz tik tiiri, vnk par vinjiem neviens neshaubaas, jo vinji tak ir "pr0". diemzheel, nedeelja pietruuka...

bwlee, suudiigi ap duushu, nevareesh vairs aciis nevienam no jums pastiities. so, i'm outta here..

case closed

tajaa demo tu speelee flegmaatiski neinteresanti unsure.gif , varbuut tev jau bija galiigi apnikushi tie chiiti dry.gif paskatieties kaadu demo pirms meenesha labaak naughty.gif BTW, kur tie demo staav?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...