Jump to content
GIGN Forum

Mazu Gign Cempi Varbut?


Rayus
 Share

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nu mana sakumideja bija tada:

Apzinat cilvekus, kas veletos spelet. Pateiksu kapec regotos speletajus. Tas tapec, ka katram no mums, kas ir pieregistreti ir sava parole, kura principa apliecina, to ka speletajs piemeram esu tiesi es. Tiem, kam ir tiesibas, paroles saglabasana nezinaa citiem ir vel jo svarigaka smile.gif Teiksim atlasit 32 komandas, katraa vai nu 5 vai 3 speletaji (kas tiesam noteiktaa dienaa un laikaa ari VARES SPELET). Es paliktu pie 3, bet esmu pesimists dry.gif . tatad gadijuma ja ir 32x5 tas butu 160 speletaji, bet gadijuma 32x3 = 96 speletaji. Nu tad sadalit vinus komanda tiesi pec aklas metodes, jo manuprat nebutu interesanti ja piemeram viena komanda speletu teiksim DeaDly, LaNCe un piemeram Noir un otraa buutu Rayus, raYus un velviens Ray/Us/. Man ta liekas, ka nu butu varen interesants ma4s. blink.gif Nu un ar tam grupam viss butu taa kaa futbola cempii, 2 no grupas nafig uz leju un divi talak playoff vai ari var vel divas grupas un tad mazo playoff. Neuzskatu, ka sim pasakumam butu japiemero kautkadi WCG pamatlikumi. Pietiktu ar tiem, kas ir ieks speles.

Talak protams ir sapigs jautajums, kas speletu un nu kas arii tiesatu, un protams, kadi butu noteikumi par diskabeliem utt. Nu to varetu uzdrukat kads no moderatoriem vai imunajiem. Tie es pielauju ari varetu but unikali, bet nu tadi lai padaritu visu so lietu dzivaku un jaukaku wink.gif Par tiem, kas speletu...nja... moz kads var ieteikt kadu labu ideju. Par krish agrak foruma izteikto ideju par noob klatbutni - parak liela nuuba nebuus jo registracija bija pasen. Vai ne taa? Nu tas apmeram viss no manas puses. Es labprat apzinatu tos, kas speletu, ti izdomasu, kaa lai vinus atlasa. Nu taa, lai nebutu aizvainojumi, jo, manuprat sads pasakums butu labs sadraudzibai nevis rupibam utt.

P.S. pec norises laika sis varetu buut kautkas lidzigs ikgadejai liigai - es domaju, ka tas butu pagars pasakums.

Gaidam idejas

Rayus

Link to comment
Share on other sites

man ir tam visam piekrishana, bet es neticu, ka Rayus plaans izdosies. Vienkaarshi paraak daudz cilveeku no kuriem atkariiga pasaakuma izdosanaas vai naave.

2) par komandaaam: nezinu vai cilveekus apmierinaas tas random princips. Teiksim ieliek tevi komandaa ar 2 kas tev nepatiik, vai ar bezadbildiigiem cilveekiem, kaads neierodaas uz speeli rezultataa taa komanda izjuuk... Tas ir tikai viens no variantiem, bet esmu dorsh, ka buus baigaa neapmierinatiiba ar komandaam. Es domaaju, ka buus taa ka uz ideju un uzaicinaajumu atbildees ljoti daudzi, bet kad reaali buus jaspelee, saksies probleemas. (es esmu pesimists?) Neatblastu random komandas.

Manupraat realaak buutu, ja cilveeki pashi veidotu tiimus un kaut kur tos pieteiktu. Tad vismaz buus kaada atbildiiba pret komandu un interese tieshi ar vinjiem piedaliities. Domaaju, ka pieteiksies pietiekami....

Link to comment
Share on other sites

Ideja smiliez.de_29.gif

Bet nu ar tiem teamiem ir kaa ir.

Galiigs randoms it kaa nav tas labaakais variants, bet tas ka pashi lasa komandas, tas ir veel tragjiskaak.

Pietiek novaakt komandu kuraa skills virs 1500 un otru kam ap 1000 un lieta skaidra biggrin.gif

Tad jau driizaak tochna kaut kaadu daliishanas principu kaa randoms vai kaa FreeLancers ieteica.

Bet nu par taam 32x3 vai 32x5?!

Nezinu vai varees savaakt 32 teamus.

Manupraat, Pain, Tev vajag uztaisiit mazu kalkulaatoru kas randomaa sakaarto speeleetaajus taa lai buutu liidziigi, piemeeram, peec skilla vai peec K:D vai kaut kaa cita, lai komandas daudz maz liidziigs. wink.gifthumbsup.gif

Un kaa ar to cw serveri?

Ja ir viens serveris kuraa speelee 2vas komandas un paareejiem ir jaagaida laiks kameer shamie izspeelee, tad nu kaa buus ar taa chempja aatrumu?

1/2 gadu speelees, jo diez vai komandas varees viegli savaakties jau taa vienlaiciigi +veel ja speelee kaads un Tev ir jaagaida.

Vajag kaut kaadu "speelju sarakstu".

Bet ideja rocks smiliez.de_29.gif

Edited by Jurko
Link to comment
Share on other sites

nu spelu atrums nebutu tas atrakais, bet janem vera, ka pastav tada lieta, ka darbs, studijas, skola citiem. Takaa butu protams relativi gruti to visu kustinat un tas neietu atri. Ok var jau pirmo ka izmeginajumu uztaisit ari uz 16 komandam 2 grupaas 8 katraa - 4 no katras tiek talak. Vienkarsi lai izmeginatu. Tad redzetu, kadas kludas pielautas un nakamreiz ietu teiksim atrak. Un pirmo testturniru varetu 3 speletaji viena, jo tas ir realak + speles ritms bus raitaks 18.gif)

Link to comment
Share on other sites

origjinaala ideja no SR puses wink.gif

enivej, man galvaa formeejaas taada doma, ka izveido speletaju grupas peec skilla - no piemeram 1000-1050, 1050-1100, 1100-1250, 1150-1200 utt liidz piemeram 1500. tad kad visi piesakas/pieregistrejas, tad vispirms kaads/kaadi riikotaaji/admini speletajus sadala pa grupeem peec skilla. tad izreekjina videejo skillu visiem, kas registrejushies. tad visus speletajus savada iekshaa progaa, kas sataisa vajadziigo tiimu skaitu, kuraa katraa videejais arii buutu aptuveni (piem. +/- 50) tas kopeejais videejais skills. un tad visi speelee pa taam komandaam. sanaak it kaa randomaa, bet arii ar godiiguma modifikaaciju.

bet ideja ir choina. kudos, rayus. ja sanaaks, tad piedalishos. tad jau redzees. vareetu arii admineet.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...