Jump to content
GIGN Forum

Xban For Me


^Ali^
 Share

Recommended Posts

Gribētu palūgt tikai xb ! Uz serva savairojusies visadi pidinji kas ar antirecoil un wh skraida! speleju no ritiem , pa dienu un pa brivdienam ! Nesmu no tiem kas kuru katru uzskata par citeri and spesu atskirt kas ir kas !

Link to comment
Share on other sites

man liekas fastija 14 un odinja 9 bani šodien pierāda, ka vēl kāds admins īpaši nav vajadzīgs.

nemēģiniet meklēt atsevišķus momentus, kad kāds admins kaut ko neredz, jo tādi, kad redz, ir ļoooooti daudz, tāpēc likumsakarīgi sanāk, ka dažreiz kaut kas paliek nepamanīts.

Link to comment
Share on other sites

kaorc labi serva divi admini tagad devil un plavec es saku devilam ka dzekam antirecoil & vel vienam wh a vinhs man es nzinu kas ir antirecoil no citiem nekonesaprotu a plavec visp neatbild uz to ka saku ka antirecoil and wh otram , kur tas der ! labi ienaca lance bet tas dzeks jau izgaja un ta vinsh vienu mapi mierigi ar adminiem nospeleja 31.gif

Man vajadzetu tikai banu neko citu!

p.s tas pats bija no rita !

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

zini man ir nacies ari taa darit. Man pasaka, ka ir diivains speletajs. Ok es aizeju un paskatos. nu viens raunds nu divi utt, tad man dazi subjekti sak braukt virsu, kas tu neredzi? es lieku xg un turpinu verot. Un gadijumos, kad notiek aktiva blaustisanas par kadu speletaju iesaku darit taa: pajautat "Ok, ja tu esi 100 % parliecinats, tad es paverosu un ja bus tad ban vinam, a ja nee atd ban uz 120 min tev par parak aktivu neslavas celsanu". Parsvara rikojos tiesi sitaa. Nepatik man steiga, jo ja saksim banot labus speletajus, tac mes vairs nebusim tas patikamais un jaukais serveris ar normalu gaisotni vinaa, ne? wink.gif

Link to comment
Share on other sites

nu devil un plavec ir tadi, nekadi! 1x sezh kautkadi 3 speci kadas 20 min jau, un spele iet 9:8 vislaik, es saku plavecam, lai izkiko, a shis saka: "Ja neumeju!" velak tikai vinsh man teica ka izbanos mani par monitoringu smiliez.de_2428.gif , parak daudz reizes neatminos ka plavec kadu 4iteri banotu, tikai votemapes forshas liek! a ar devilu es to4 2 reizes atceros, ka bija 4iters, kursh to4 bija 4iters, es saku lai vinsh apstaas, a geks iefragojis, vinjam score kadi 9:1, shis sveetlaimee par to un spectatot jau protams neiet!

man ir bijushas daudzas reizes, ka butu lietderigi ja man butu xb, un ir gribejies prasit, bet man tiri labi apmierina, ka man ir reg nik, varu regulari spelet un vel shadas tadas tiesibinjas ari! xb ta ir atbildiiba liela, un ar to adminiem, kuriem ta komanda ir, ir jarekjinaas, un japzinas, ka vertigie fragi un laiks shat tad jaaupuree seezhot specos! es ari labrat gribetu xb, bet negribu taisit topiku, ja mani pasuuta, esmu tiri laimiigs ari ar to ka ir shobrid! ali norm kekss, spele jau diezgan, varetu jau iedot, ja vinsh tik loti grib!

Link to comment
Share on other sites

Ali tas nebija tev temets, bet vispar visa visuma. Nekas man nebutu pretim, ja tev butu tiesibas. Vispar man liekas, ka laiks ir atsijat tadus adminus, kuri atsakas rikoties vai ari rikojas neatbilstosi reglamentam (nee sitas vards ir labs). Tadejadi dot iespeju jauniem adminiem. Admins kurs lamajas, lauj risinaties anarhijai serveri manuprat zinama mera grauj gan servera popularitati, gan imidžu. Ko teiksiet?

Par Ali^ - ieteiktu

Link to comment
Share on other sites

Ali tas nebija tev temets, bet vispar visa visuma. Nekas man nebutu pretim, ja tev butu tiesibas. Vispar man liekas, ka laiks ir atsijat tadus adminus, kuri atsakas rikoties vai ari rikojas neatbilstosi reglamentam (nee sitas vards ir labs). Tadejadi dot iespeju jauniem adminiem. Admins kurs lamajas, lauj risinaties anarhijai serveri manuprat zinama mera grauj gan servera popularitati, gan imidžu. Ko teiksiet?

vot shitas buutu baigi vajdziigs, uztaisiit gjeneraaltiiriishanu GIGN adminos, jo tieshaam ir admini, kuriem pilnigi poh par to, kas notiek serverii, ja tas neskar vinjus

Edited by meniks
Link to comment
Share on other sites

manupraat, tieshaam vareetu nonjemt access'u neaktiivajiem adminiem un sadot cilveekiem, kas tieshaam speelee no tiem riitiem un naktiis, kad taa chiiteru situaacija nav no taam labaakajaam..

Un, ja Ali speelee riitos, tad vinsh vareetu buut viens no tiem kam iedod thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Pieteikshu divus kandidatus nomainai Plavec un devil

plavec - Vispar nereage uz to ka saku ka dzeks ar antirecoil +wh spele itka neredzetu(un neuzrakstu es to vienu reizi ) Spelejot serva isstas vinam vispar viss ir POfig

Devil - frageris kuram galvenais fragi and skatas kauko vins tikai tad,kad tas sāk skart vinu , saku ,ka vienam citi pasties ,kaa rustas merkis ,kip antirecoil '' vinsh saka kas tas tads es no citiem neko nesaprotu ! + nobano kadu kuram nemaz vinu nav !

+ dazi kas nav redzeti serva spelejam kadu bridi (speleju katru dienu vismaz paris stundas) Niki :: Ayanami , Radler , das killa ,Jin[nezinu vai tas ir tas pats j1n ja ir tad gan spele cuvaks) , Surrounder ,chacha

Ja kaukur kludos un tomer kads no seit pieminetajiem dzekiem spele Loti atvainojos!

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Pieredze csaa man ir un varu atskirt kurs cito kurs nee! Medzu spelet pa ritiem kad nu ir padaudz ko vajadzetu banot taka varbut tomer var man iedot ?

p.s nebus tadu gadijumu kas liktu vinas nemt nost 31.gif

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ta ir pagajis pailgs laiks gribetu izzinat ka bus ar sis komandas pieskirsanu ?

Domaju ,ka spetu tikt ar to galaa ,katra zinja speleju uz gign jau labu laiku un domaju jus mani esat iepazinushi!

+ klat varetu iedot xgag lai varetu apklusinat siiicinus Un netik siikus dzekus kas nesaprot ka nav labi visus saukat par pida*** un 4iteriem ja kads labaks players vinu atvac Tagad tadiem pielietoju xk!

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

varu pateikt to ka speleju brivdienu ritos ka ari otrdienu tresdienu piekdienu ritos [veelu skola etc protams ir dienas kad vienk panemu briivu smile.gif No ritiem ir spelets kopa pa retam ar beastu un allwourthu ka arii Jurko un vel visadiem keksiem smile.gif

Edited by ^Ali^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...