Jump to content
GIGN Forum

Pabazaresim Par Sievietem


MADKILL
 Share

Recommended Posts

Gribi man pasūkāt? Nāc mazā! Desertā ļaušu tev izlaizīt manu dirsu un nolikšu tev uz krūtīm kluci! ;)

Beef

P.S. nu nevajadzēja postu labot! Būt gejam ir forši! Es taču tevi saprotu! Skūpstu, mana mazā feja!

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

haivmainds dižais debatetajs runa ka 4 klases skolnieks. jā man gribējās pārmest .

ag0ny , tu laikam nepamaniji , kad ( šeit ir jābūt saiklim " ka" )tev zelejas daudzums matos , varetu parspet ( pārspēt var olimpisko rekordu, leitot - pārsniegt) 50g.

kā tu debatē?

Link to comment
Share on other sites

ag0ny , tu laikam nepamaniji , kad ( šeit ir jābūt saiklim " ka" )tev zelejas daudzums matos , varetu parspet ( pārspēt var olimpisko rekordu, leitot - pārsniegt) 50g.

kā tu debatē?

Es skatos, tev baigi debates patīk? Ko tu te nīksti, piesakies debašu klubā.... :superlol:

Edited by ag0ny
Link to comment
Share on other sites

beef, zāģē egles, eig0nī būs priecīgs!

Tas viss ir figņā. Iesaku noberzēšanas metodi. Ar pliku dirsu jāšļūc no kūtsaugšas pa nemizotu egles baļķi. Pēc pāris šļūcieniem sāk zust samaņa, bet to vajag pārvarēt un ļauties balināšanas priekam. Procedūra jāveic, kamēr baļķis notrīts gluds. Pēcāk balti noskrāpētais annus, tīkami smaržos pēc piedirsta egļu meža.
Link to comment
Share on other sites

:friiks:

BLE es nevaru notureties , ko tu BLE saproti ? Uzsvars uz ble , tev knapi kusas aug tu te eksperts. Sakuma 2ntlhl1.gif .

Tev 4ista noderetu izbalinats anuss.

To dyversant tu 4ista esi laukjis , es lielaku akstu neesu redzejis . Tu raksti vel lielaku sudu neka es, tikai tu to nedari speciali.

Edited by Hivemind
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...