Jump to content
GIGN Forum

Turnīrs?


L-K
 Share

Recommended Posts

Jums te nav kaut kad ieplānots kāds csdm turnīrs. Savi 3 gadi nav nekas tāds darīts un atceroties kā vēl tās neveiksmju sērijas pirms otrās kārtas vajāja [nosvilis baroklis, pazudis nets etc], tāpēc iešāvās prātā ideja par turnīru. :D

Beidzot gribētos kādu normālu otro kārtu izspēlēt. :D

Tad nu vai vispār šeit būtu kas piedalās GIGN CSDM turnīrā.?

Varētu par kaut kādiem laikiem savienoties, ja vien admini piekristu kaut kam tādam, kā turnīrs.

Balvas varētu kaut kādus nenozīmīgus sīkumus. kkādu fīču forumā vai nez, to jau katrā ziņā izdomātu.

Nu karoč te visi pierakstās kas būtu ar mieru uzspēlēt kādu CSDM turnīru.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mjam, tad nu gan ir galīgi garām, jo nu derētu kāds turnīrs, da kaut vai parastā moda 5x5.

tad jau pat iekš netgeimiem varēja biežāk kādu turnīru uzspēlēt. :D

shame on gign.

a kas jūs paši admini nevariet kaut ko uzrīkot.!?

a to točna pēc trīs gadiem kad cs vairs neviens nespēlēs. :D

Link to comment
Share on other sites

piekāp vēl pēc 3 gadiem. :)

var jau mierīgi kāds cits organizēt. No mums neviens neko nedara, jo mums nav laika.

Kādam kurš grib organizēt ir jāizdomā kā tas viss notiksies un vienīgais ko viņam vajag no mums ir serveri. Tas jāsarunā ar wormu un miers. Nezinu kā patlaban ir ar cs cw serveriem, varbūt labāk pagaidīt jauno serveri, kuram drīz vajadzētu sākt darboties un tad var taisīt turnīrus kaut vai katru mēnesi.

Link to comment
Share on other sites

Paturot tiesības nepildīt savus solījumus apsolu, ka CSDM turnīra uztapšanas gadījumā es pieteiktu tam savu elitāro un spalvaino dalību un mēģinātu uz to ierasties, jo nekad tādā neesmu piedalījies. Gribētos pašaut kādā tematiskā pasākumā pēc gandrīz gadu ilgas nekādu spēļu nespēlēšanas (protams, izņemot fermu... man ir apsēti 30 lauki ar kabačiem!11!11!!!!!). PUBā spēlēt uznāk vēlme tikai pēc kādiem 4 aliem, bet tad es sadaru visādas muļķības, un man nākas kaunēties, tāpēc labāk no tā atturos. :(

Un vispār - lietot alkoholu, smēķēt un nodarboties ar seksu bez prezervatīva ar gadījuma partneri ir slikti. Slikti ir arī lamāties, necienīt citus - mazākus un stulbākus kretīnus. Un kauties.

Link to comment
Share on other sites

hahaa, alwim nāca apskaidrība!! ^_^

tad jau tikai apņemīgais cilvēks jāatrod, kā arī nedauz jānogaida, kamēr saliks jauno serveri vai hvz ko tur vajag darīt.

hikki toč nespēlēs un sharps ar, lai nedomā pieteikties :D

Link to comment
Share on other sites

:)

deagle + hs mode, bez bruņām FTW!!!

yeah, right...

Esmu par csdm turnīru, varētu jau cw ( 5 vs 5 ) noorganizēt, bet varu derēt salasīsies visi WOS.lv līdzjutēji un tik pieteiksies. Bet ja kāds noorganizētu un neapstiprinātu mistiskus čaļus ar 1-20 postiem, tad ok.

Link to comment
Share on other sites

Vajadzētu dabūt čali, kas būtu ar mieru visu darīt. Ok, precīzāk - čaļus. Es varētu vadīt 5x5 ( pieņemt komandas, visu ) un vajadzētu vēl vienu čali, kas izskatītu čītu gadijumā ( vēlams čali no Sūdzību izskatītājiem, vobšem pieredzējušu ). Labi, vēl te spriedelēt var beztolkā, jo nav jau vēl no papām nekāda piekrišana.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...