Jump to content
GIGN Forum

Tizlus, Nevaru Normāli Dzīvot


Liztikz
 Share

Recommended Posts

Liztikz Tu esi daunis. Nē, patiešām. Pilnīgi vai jāsāk domāt, ka esi pelnījis SMS Bombardment.

Es iepriekšējā postā uzrakstīju kas tev ir jādara, tu tagad kaut ko beztēmā cepies. No Tele2 sūta, tad arī uz Tele2 ir jāzvana. Pat numuru tev iedevu. Tu maz uz Tele2 esi piezvanījis? Ņemot vērā tavas prāta spējas, labāk lai to dara tavi senči.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 85
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja Tev ir pieslēgums aizej uz klientu apkalpošanas nodaļu , un pasaki , ja to sūdu neatslēgs ( par brīvu ) tad Tu mainīsi operātoru. Mutere gribēja pāriet uz BITI , jo mēnesī nācās šķirties no +/- 40LS , un viņi viņai uzlika kkādu īpašo tarifu , kas ir 500% izdevīgs.

Link to comment
Share on other sites

bļeģ, new recored - 150sms nelasītas, rīt iešu uz menteni :) SMS nevar nobloķēt uz lmt, zvanīju, teicu es zinu ka iespēja bloķēt sms ir bitei, viņi teica ejiet droši, mēs jūs šeit neturam. zvanīju T2, teica pārbaudīs, ja vēl kādam sūta tādas sms tad ar laiku tiks bloķēts numurs

Link to comment
Share on other sites

ko nozīmē vel kādam? ķipa vienu cilvēku drīkst terorizēt ar smsiem? Es tā aiz pautiem to operātoru paņemtu un vel nepalīdzēšanas gadijumā nenoskopotos ar laiku un iesniegtu sūdzību, ka viņš māj ar rokām un saka ''ja loh, pomo4 nemagu''. Visu viņi var, vajag tikai dirsu pakustināt. Ir jau man pieredze ar tiem lmt operātoriņiem, kas tur gudri dirš pie telefona.

Link to comment
Share on other sites

Bāc izlasīju visu topiku lai pārliecinātos ka tiešām nevienam nav ienācis prātā ieteikt viņam softu kurš bloķē ienākošās sms ...

LūDZU

EDIT: Izskatās ka būšu pārskatījies ar telefona modeli ... ša sameklēšu atbilstošai telefona versijai programmu

EDIT2: Izskatās ka šodien google ar mani nedraudzējas un nevaru atrast programmu kas tev varētu līdzēt :/ meklē ko līdzīgu blacklist mobile programmai ...

Edited by mader
Link to comment
Share on other sites

Šeit vari meklēt sev interesējošo programmatūru ... tiku jau līdz f burtam un neko neatradu ... vari meklēt tālāk pats ... tā jau esmu padaudz laika šim izšķiedis ...

PS: tev par sarūgtinājumu lasiju forumā ka iespējams šādas aplikācijas nemaz nav ... bet tas neliedz turpināt meklēt ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...