Jump to content
GIGN Forum

Olimpiskās Spēles...


Kiwix
 Share

Recommended Posts

Viņam 1mā profesionālā sezona,un olimpiādē uzreiz tiek,tālāk viņš trenējas turpat Alūksnē,nevis ka Bricis vai Piksons un Lībietis brauc uz Austriju/Norvēģiju trenēties,kur lābāki treniņapstākļi...Tālāk paskaties Rastagujevs ar 3kļūdām, apdzina dažu labu vecmeistaru un pie tam ar pieredzi bagātos Lībieti un Piksonu,kuram tikai katram pa 1nai kļūdai...Tas tomēr ir sasniegums!bet pox :) Shonakt Tīruma,ceru ka 8tniekaa tiks :) paredz kādu 5-7vietu :) Tas būtu super :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 202
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tiruma pec 1maa brauciena bija 4taa un es vnk maz vai nje ahujel, bet tad aizgaju gulet un no riita iechekojot wtf peksnji jau 8taa...Tas reali iesakso,bet vienalga 10tniekaa ja iekljus bus super vecene,lai gana nebutu jau slikti ja pakaptos lidz 6niekam :) Da shodien vispar biatlons un tad kamaninjas 2braucieni gan biatlonaa gan kamanaas :) bleeee labais buus :)

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā paši krievu līdzjutēji jau nedaudz biksiņās ielaiduši. Pagaidam tikai 1 bronza, un priekš tādas lielvalsts bik škrobīgi ja latvieši šos paņems pie rīkles. Nezinu vai pluss vai mīnuss ka sacelta milzonīga ažiotāža ap šo spēli.

Edited by redhot
Link to comment
Share on other sites

Aīīī, kā man patīk. Izskatās, ka šonakt līdz 4.00 skatīšos TV un pēc tam 7.00 jau jāceļās uz lielo spēli. Biatlons, kamaniņas un hokejs ASV - Šveice(diemžēl gan tikai ierakstā). Sūdīgi, ka jau tagad miegs nāk, laikam būs jādzer kafija visu nakti. Un vispār nezinu, vai uz skolu rīt aiziešu, jo hokeja laikā noteikti tiks iztriekti pāris aliņi. Un ja arī aiziešu, tad jēgas no manis tur būs maz. Ai, pohuj. :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.eurovisionsports.tv/olympics/

Nemanīju, ka kāds būtu ielicis šeit šo linku. Labā kvalitātē iespējams skatīties dažādas interesantas lietas, šobrīd, piemēram, ka 4. kanālu rāda kā ASV masē Šveici, rezultāts jau 3:0. :)

EDIT* Nu jau 3:1, beidzot Šveice izmantoja vairākumu.

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

http://www.eurovisionsports.tv/olympics/

Nemanīju, ka kāds būtu ielicis šeit šo linku. Labā kvalitātē iespējams skatīties dažādas interesantas lietas, šobrīd, piemēram, ka 4. kanālu rāda kā ASV masē Šveici, rezultāts jau 3:0. :)

EDIT* Nu jau 3:1, beidzot Šveice izmantoja vairākumu.

LIELS PALDIES TEV! :*

japaskatās biš šitais, tad rīt jāceļas uz hokeju un neeju uz skolu, yeaah.. :)

edit: bljin, jau beidzās.

Edited by MeGaPiiLe
Link to comment
Share on other sites

Un tie kuri nebija pretendenti tie arii nostarteeja savaa liimeni... Un ja esi izpildiijis normatiivus olimpiaadei, tad stulbi buutu nepiedaliities tajaa, ne?!

Dirst gudri visi varam, bet kaa pie lietas taa nekaa...

Nosleepo tu kaut vai 5-10 km... Shaubos ka sasniegsi dizhu rezultaatu...

Eiropas čempim 10 vieta ir tomēr visai sūdīgi.

Jepal, tāpēc arī viņus sauc par olimpiskajiem tūristiem, kas brauc piedalīšanās pēc nevis rezultāta dēļ. Piedalīšanās pēc var arī mājās uzslēpot. Un jāāāāāāāā....olimpiskās normas vispār ir unreal neizpildāmas. Jebkurš sportists (vismaz ziemas olimpiādes) , kurš savu saprātīgo mūžu ir trenējies savā sporta veidā var nokļūt olimpiādē. Man nahren būtu pazors braukt, lai gūtu 234729342389 vietu un pēc tam tv taisnoties, ka īstenībā vainīgs bija ezīts miglā un viss, kas cits, tikai ne paša pilnīgs fails. Varēsi viņiem aizbraukt paspiest roku lidostā (par labo rezultātu), kad šamējie atgriezīsies no tripa.

Dirst tiešām var gudri un to es arī daru, un vēl pie tam par lietu.

Norauj kulakā 10 x pēc kārtas .... šaubos, ka 11 reizē būs labs rezultāts...

Es neesmu sportists, bet cilvēks, kas redz visu to no malas awsome Tom Dork vai ne !?

Link to comment
Share on other sites

ASV - Šveice 3:1. Kaut kas pilnīgi atšķirīgs no KHL. Tur spēka paņēmieni 1.periodā bija vairāk nekā 3 KHL spēlēs kopā. Jaunie amerikāņi tiešām spēlē ātri un fiziski, bet nu arī pulksteņmeistari uz viņu fona nemaz tik sūdīgi neizskatījās.

Kanāda - Norvēģija 8:0. Norvēģi spēlēja kā mācēja, kanādieši kā gribēja. :) Norvēģiem bija viena 100% iespēja iemest, bet viņu superstārs Toresens no metra pārmeta pāri tukšiem vārtiem. Man liekas, ka tur Good Men's ar aliņu vienā rokā un ar slotu otrā varētu iemest. No offence. :)

Lab, jāiet pagulēt 2 stundas.

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

Ja godīgi tad nēesmu pārsteigts par rezultātu, esmu priecīgs par iemestām 2 ripām. Tomēr mēs spēlējām pret ļoti spēcīgiem pretiniekiem. Būsim reāli, krievi OWNO visā! Krievi paķers zeltu hoķī!

Edited by Feik
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...