Jump to content
GIGN Forum

Kautrīgie.lv


allworth
 Share

Recommended Posts

Es nevarēju nepadalīties ar savu nu jau mīļāko mājaslapu. Es ticu, ka tur ārā ir kāda kautrīga 13 gadīga meitene, kas ar mani gribēs pavadīt Valentīndienu. Mani vilina "Viņi satikās: 0" statistika, kas nozīmē, ka jābūt vēl daudzām brīvām čiksām. Metiet kautrību pie malas, jo iedrošina Zelta Zivtiņa!

http://www.draugiem.lv/special/kautrigie/

Link to comment
Share on other sites

Man vienīgajam šķiet, ka visi ir pārpratuši to "kautrīgo" padarīšanas jēgu?

Tas kautrīgums neslēpjas tajā, ka jūs sēžat diendienā pie pc un sērčojat meitenes, bet gan tajā, ka jūs uz ielas esat ieraudzījis skaistu meiteni, bet neesat saņēmies un piegājis pie viņas klāt iepazīties. Tobiš, tur ir jāliek tā cilvēka bilde vai fotorobots(lol) ko jūs vēlaties satikt vēlreiz, vai vismaz uzzināt vārdu un uzvārdu. Tāpēc tur arī ir tā poga "es viņu pazīstu" un "atpazinu sevi".

Domājiet, domājiet.

Link to comment
Share on other sites

Tas kautrīgums neslēpjas tajā, ka jūs sēžat diendienā pie pc un sērčojat meitenes, bet gan tajā, ka jūs uz ielas esat ieraudzījis skaistu meiteni, bet neesat saņēmies un piegājis pie viņas klāt iepazīties. Tobiš, tur ir jāliek tā cilvēka bilde vai fotorobots(lol) ko jūs vēlaties satikt vēlreiz, vai vismaz uzzināt vārdu un uzvārdu. Tāpēc tur arī ir tā poga "es viņu pazīstu" un "atpazinu sevi".

Domājiet, domājiet.

Haha, es to pašu novēroju.

That's why we can't have nice things :(

Link to comment
Share on other sites

Tas kautrīgums neslēpjas tajā, ka jūs sēžat diendienā pie pc un sērčojat meitenes, bet gan tajā, ka jūs uz ielas esat ieraudzījis skaistu meiteni, bet neesat saņēmies un piegājis pie viņas klāt iepazīties. Tobiš, tur ir jāliek tā cilvēka bilde vai fotorobots(lol) ko jūs vēlaties satikt vēlreiz, vai vismaz uzzināt vārdu un uzvārdu. Tāpēc tur arī ir tā poga "es viņu pazīstu" un "atpazinu sevi".

Domājiet, domājiet.

Man gan šķiet, ka tieši par to visi runā (ielas versijas). Var jau būt, ka es kļūdos.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...