Jump to content
GIGN Forum

Japanese!


Rawen
 Share

Recommended Posts

ja pareizi izrunaju,tad Dameo noziime - paldies smile.gif

Nu ja un no sakuma es arii reecu pilnaa riikle,kad tas dzekinsh runaja japaniski,bet tagad jau to uztveru salidzinoshi nopietni smile.gif

btw-ja kadam ir veleshanas macities tad piesakaties pie manis[stundas 2 reizes nedeljaa Teika vidnee,par vienu stundu 0,50ls]

Edited by Rawen
Link to comment
Share on other sites

rawen vot pedejais teksts bija smags lol. es personigi pazīstu 2 native japanese spiikerus, kuri dziivo Latvijaa (aka natural born japs). un vinji jau nu gan runaa labaak nekaa tas dzheks (nezinu, cik labi tas, betnu kamon) + LU ir moderno valodu fakultaate, japanoloģijas nodaļa, kuraa man vairaaki draugi un pazinjas maacaas. un dazhi no tiem veel pie tam nevis tikai ieksh LV maacaas, bet ir bijushi Japaanaa uz gadu vai diviem un nu toch arii ljoti labi zin valodu. tas tavs geks tachu nav paaris gadus tur dziivojis, ne? smile.gif

p.s. pats apmeeram tagad saaku maaciities kjiinieshu valodu. peec gada most prolly doshos uz kjiinu uz gadu.

p.p.s. visnoderiigaakais vaards japaanju valodaa - bukakke. man vienmeer ir uz meeles, ja ieraugu japaanju tuuristu grupu. un jo-jo ir neslikts teiciens draugu pulkaa.

Link to comment
Share on other sites

Konnitiva. Gokigen ikaga bes ka?

LOOOL gadu uz ķīnu. lol. nē čista lol. lol

enivei, japāņu valodas vienīgais derīgums ko spēju iedomāties ir piestrādāt par tulku kaut kur. Tas varētu būt ok. Bet tad protams viņa ir labi jāzin. A citādi.. hvz. Varēsi japāņu anime sūdus skatīties. Nu nez, 50 saņi jau ir lēti, tā ka ja ir laiks tad jau vari spiest uz to.

Saenara!

Link to comment
Share on other sites

Veinigas kex Latvija kursh tik labi parzin Japanju valodu? cool2.gif [1337]

un tieshi taapeec vinjsh kaukaadaa mistiskaa skolaa maaca pa 50 sanjiem japaanju valodu...

EDIT:

oi, sorry... kaartiigi neapskatiiju tevis rakstiito tekstu... Pilniigi taa vareetu buut, ka vinjsh ir vieniibais, kas tik labi paarzin japaanju valodu (iespeejams, pat visaa pasaulee). Galu galaa, ja arii par japaanju valodu es diez vai vareetu teikt, ka esu vieniigais, kas tik labi paarzin, par teiksim matemaatiku es domaaju, ka vareetu taa teikt... Jo galu galaa diezvai ir kaads, kas paarzin vinju tieshi tikpat labi kaa es...

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...