Jump to content
GIGN Forum

Jaunais Gads Tuliit Bus Klat, Laiks Ir Daavinat!


dyversant
 Share

Recommended Posts

:D Tatad, itka prasiju citiem moderiem , bet neviens vel nav atbildejis. tapec uznjemshos pats!

pastastiet ko labu esat izdarijushi citiem, nevis sev. paradiet kur esiet bijis ieguldijums un es apsolos nonjemt kaadu warn level.. esmu uz ziemassvetkiem palicis pusijs :)

galvenais ir paradit darbus, rezulatus kuros bijat ieguldijums citiem :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pats neesmu neko labs bijis, skiet ka visu cauru gadu biju pimpis <_< , ja neskaita kad sctg brauca uz gign atpusties un svinet jaunogadu (dj erix kokteeliitis bija mega labs :) )

nu ja.. shi posta galena doma bija, ka visi kas ziedojushi gign serveriem sheit var paspidet :)

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

neko īpašu neēsmu izdarījis, nu ja tikai palīdzējis aiznest vecai kundzei maisiņus, jo viņai sāpēja mugura. :)

p.s nu protams , tas nebīja vakar, bet nu kaut kādu nedēļu atpakaļ.

tas arii ir 10% verts darbinsh!

edit : thanx you!

Edited by edzii
Link to comment
Share on other sites

par to nonjemas varnas :)

nu itka savacu kaki ko kkads alkasa izmeta ara bet tas jau nav ipash sasniegums :whistling:

edits :man ljoti patik kakji, un tas ka tu izglabi kakji tas ir daudz, jo varbut savadak tas nabaga dzivnieks butu beigts! atrodi vertiibu taja ko izdari! vienam tas var buut siikums, bet otram - liels liels darbs!

Link to comment
Share on other sites

Cenšos atbalstīt bērnus, savu vecomāti... Pret vecākiem izturos cienījami, neuzdrošinos iebilst, ja ir kaut kas darāms man ieteikts... nu ir daudzas lietas, par kurām varētu parunāt, bet pēc Ziemassvētku vakara grūti parakstīt ^_^ Ja par šejieni, tad katru mēnesi cenšos reģistrēt niku, kaut arī tik bieži nemaz te vairs nespēlēju, kā agrāk un reģistrēju tāpat vien, lai atbalstītu komūnu, kā tādu, jo ši ir tik viena no divā komūnām, kurās es uzturos, otra ir KSO, nu allworths blēdis jau mani diezgan labi zin ^____^

P.s. Atzīšos, ka brīžiem esmu ļauns, bet nu man raksturiņš ir tāds īpatnējs, ko grūti izskaidrot...

Un, ja jau "runājam" par warn leveliem, tad uzskatu, ka tie divi ir nepamatoti, jo EDD`s mani ir warnojis tikai pēc saviem, necilajiem, uzskatiem, neņemot vērā manu viedokli, kuru tajā topikā izteica arī daudzi citi... Ir zinātniskas teorijas, kurās rakstītas lietas, pēc kurām veroties var ņemt manu viedokli par pieskaitāmu un daļēji pareizu, tāpēc arī neuzskatu, ka wārnām man tur ir tiešām jābūt :) Paldies par uzmanību :)

edits : arii tevi apstradaju - bet atceries, neviena viedoklis nav necils un neviens nav ne sliktaks, ne labaks, lai ari ka tev tas patiktu vai nepatiktu - un atceries ziemassvetki ir piedoshanas un PIENJEMSHANAS laiks, tapec ziemassvetkos macies pienjemt gan citadus, gan citu cilveku viedokljus! veiksmi jaunaja gadaa!

Edits666: Paldies divīt, es ļoti labi apzinos un spēju saprast savas kļūdas, ja kāds man tās pamatoti uzstāda, arī piedot es protu un esmu spējīgs, bet nu manu wārnu variants bija diezgan nepieņemams variants, ko es diezgan ātri nevarēju aizmirst, jo man pieņemts būt tīram no grēkiem (vismaz pašam sev es lieku tā likties). Nesaskaņas ir nesaskaņas un tur tik vienkārši viss nav... Lai nu kā, priecīgus svētkus :*:*:*:*

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Nepagāju garām Šeit. Pret šādiem pasākumiem vienmēr atmaigst sirds. Pēdējā laikā cenšos nepalaist garām tādu izdevību kādam palīdzēt.

p.s Warn: (20%) nekā daudz jau nav.

malacis! 10 procenti nost!

Edited by dyversant
Link to comment
Share on other sites

Pagaajushonedeelj iekaustiiju vienu pidaru,kursh njirgaajas par savu suni..

Protams ka kkads bomzis dzeerajs,kursh savam pudeles braalim gribeja paraadiit cik vinjam lielas olas,jo maak ar kaaju paspaardiit jau taa nosalusho suniiti .. :)

Sauciet mani par da jebko,bet nespeju pienjemt to ka kkadi idioti dzeerumaa par dzivniekiem njirgaajas.. :ermm:

Nafig,noshaut visus! :axe:

P.s - negribu lai nonjem manu vaarnu,esam sadraudzejushies :D

Edited by woxeN
Link to comment
Share on other sites

Si gada labie darbi, mhmmm mazs kakits kas tika atstats pie majas durvim tika pienemts ar atvertu sirdi (kau ari majas dzivnieku peitiek, tomer sirds ierunajas.)

Nezinu vai tas ir labs vai slikts darbs, bet ziemassvetku vakara devos budelos uz kaiminu majam :D Ta ka turpinaju Latvijas tradicijas (ko daudzi ir jau aizmirsusi, iesaku visiem iet ;))

Noziedoju 1ls, iedvesmojoties no gign veidota topika (seit jau tika minets)

Palidzeju cilvekam kas stacija tolete bija nokritis (slikti palika), pasauc apsargu un izsaucu atros, palidzeju atrajiem uzcelt uz tiem ratiem vai ka tur.

Bet tie ir sikumi, ko man liekas daritu jebkurs normals cilveks.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Veikala RIMI, iemetu paris latus bundza "ENGJELJI PAAR LATVIJU"..

Tur pat lauka izgaaju un vienam opiti, gados ap 65 bija iestreegsi sniega mashina vai kas tads. palidzeju pastumt, pats nostumu uz aci, bet nu tas ta. Un vel braucu ar maati uz veikalu vakar, un redzeju, ka iet 2 tantites vecas gados ap 70 un vakar bija tas pretigi slidenais, tad pateicu mammai lai piestaj un panjemam aizvedam lidz vinjas majam.

nu malacis! ta ka warn nav par pasaules limenja noziegumiem - tad reku 10 % jau aizlidoja :) esi labs un pazudis ari parejie :)

veel jau tikai 10 ir

Edited by Kechmunds
Link to comment
Share on other sites

Reāli, itkā jau krīzes stāvoklī cilvēki kļūst agresīvi un nav laika nekādiem labiem darbiem, bet tomēr cilvēki cenšās darīt labu sev un citiem, tas priecē.

Pats šogad vispār neko labu neesmu izdarījis, ja skaitīt, ka citiem cilvēkiem, nē nu ģimenes locekļiem tur palīdzu, bet neko lielu, pats baigi agresīvs kļuvu.

Es domāju, ka tas būtu pelnīti ja man uzliktu +10% warn, lai man būtu kaut maza liesmiņa laboties, un darīt labu citiem. :thumbsup:

priecajies par to kas tev ir! a par varnam - par to ka vinju nav! tevi nav jastimule uz to ( p.s. stimuls - tulkojas griekjiski ka durklis, duramais vergiem) lai tu dariitu labas lietas. pacenties buut ieguldijums citiem un tu jau varesi drizi lepoties ar izdariito! diviits - mieriigais :)

Link to comment
Share on other sites

jaa bet ne katram darbam ir javelta nauda. es teiksim bez maksas un savas naudas ieguldijuma ljoti veiksmigi palidzeju bernu kliniskaja slimnica!

nesen mana maate riikoja labdariibas pasaukumu rundaale , lai palidzetu savakt naudinju 2 slimaam meitenem, un bija ta ka katrs noziedoja tik cik vareja - a pirms tam atnaca 2 dzheki no blakusciemata un pateica ka naudinjas vinjiem neesot ko noziedot - bet toties stradaja visu dienu un izdekoreja zaali - vot tadas lietas mani iedvesmo! nevajag 100ls lai izdaritu 100 labas lietas...

Link to comment
Share on other sites

neko labu es laikam pēdējās nedeļās neesmu izdarījusi..

tik tiešām neko,tas liek pat aizdomāties, ka esmu slikts cilvēks, būtu tā kā pēdējais laiks laboties ...

varētu sākt ar sīkumiem, kā piemēram apsveikt mammu ar Zsvētkiem, tas būtu jauki

:pedobear:

Link to comment
Share on other sites

Cepu piparkūkas un pīrāgus, kurus vēlāk aiztransportēja pie manas vecmammas uz pansionātu.

Aizvedu visu uz turieni un kad gāju projām, vecie prasīja man, lai nopērku šiem šmigu, jo paši netiekot :D

ja nebuutu runa par shmigu - tad nonjemtu vel 10, bet par to ka uz pansionatu vedi - veciit cepums tev!

pats shogad tur biju un zinu ka tur cilveki juutas!

Link to comment
Share on other sites

Man ir forsha davana: saslimu lidz janvara beigam , ololo :(

Neko dizhu neesmu izdarijis , nopirku bileti meichai lidz majas ( cik sapratu vinja pazaudeja maku utt. )

P.S. man nepatik manas warnas , tur tik 2 sakarigas. Parejais kaut kada kaka ka nedrikstu rakstit.

jaa, bet ja nebutu nopircis biljeti - kas zin kas buutu!

EDIT: Pavisam aizmirsu , atdevu visas savas mikstas rotallietas ( tur bija kaut kur ~100 ) bernu namam :)

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...