Jump to content
GIGN Forum

Tiesības.


POKE
 Share

Recommended Posts

Labdien GIGN administrātori.

Tātad, vēlējos pamēģināt dabūt tiesības uz gign pub servera.

Neko daudz es īsti negribu no acc, pāris primitīvās lietiņas,kā piemēram ban,slay,kick, un mby tsay or csay. Rīkoties ar to visu es māku, nēesmu 1. gadu iekš cs'a.

Nēesmu diezgan aktīvs bijis forumā un webā, tik ieieju pastīties status or smtng, bet iekš servera esmu diezgan bieži. Tagad būšu vēl biežāk, jo nav jādala kompis ar brāli. Esmu īstenībā arī jebkurā laikā pieejams un nespēlēju noteiktos laikos. Vienīgais kad skola, tad es bikiņ uz vakara pusi biežāk esmu onlainā.

Kādu laiku atpakaļ spēlēju ar nicku klAntag.lv POKE , bet pēdējā laikā spēlēju ar betterontheotherside-.-<3, no statiem gan ir pazudis 1. niks.

Par to labo vārdu runājot, es domāju tas ir doGY.

Ceru uz sadarbību.

Ar cieņu, POKE.

P.S. Priecīgus ziemassvētkus. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Nu tev ~200 stundas , sry tur vel no better ir 30 stundas.

Neatbalstu.

Iemesls diezgan primitivs: nav piemerots prieksh Admina , nekad neesmu redzejis lai vinsh butu kaut ko reportejis vai butu ieinteresets pildit to pashu , ko dara vietejie Admini. Vnk speletajs kursh dazhreiz ienak uzspelet 1-2 mapes un viss.

Edited by ngEAr
Link to comment
Share on other sites

Nu es gan varu teikt tikai to labāko kā par spēlētāju, forumā viņš gan nereportē(dižī jēga jau arī nav btw), bet skaipā ir man personīgi rakstijis, lai ienāku čīterus nobanot. Vienīgais fakts, kas man nepatīk ir, ka pasen bija kaut kāda šmuce ar kodiem, pats Streelnieks uzķēra :D bet nu domāju laiks ir pagājis, prātā ir pieņēmies un sapratis, kas ir kas, pie tam tas nebija gignā, gopgeimā laikam. Nu lai palielītu vel viņu, tad varu pateikt, ka neesmu manijis, ka viņš kaut reizi būtu izpelnijies dajebkādu sodu par uzvedību serverī. Priecīgus svētkus.

Link to comment
Share on other sites

:D bet nu domāju laiks ir pagājis, prātā ir pieņēmies un sapratis, kas ir kas, pie tam tas nebija gignā, gopgeimā laikam. Nu lai palielītu vel viņu, tad varu pateikt, ka neesmu manijis, ka viņš kaut reizi būtu izpelnijies dajebkādu sodu par uzvedību serverī. Priecīgus svētkus.

huh, par čītošanu mani nevienu reizi nav pieķēruši, visas stundas kas ir bijušas ar nicku klAntag.lv POKE bija pavadītas caur stīmu.

p.s. ngear, es forumā nereportēju, rakstu admin čatā, kā epix teica, viņam skypā uzrakstu. un ar nicku POKE bija tuvu pie 150h, vnk ja kādas pāris stundas atspēlētu ar to nicku, viņš atgrieztos statos.

Link to comment
Share on other sites

Kamфn ! Uz puba tevi noteikti nevajag, jo praktiski pa dienu visu laiku ir admini. Un ja tu tagad sвksi vзl muldзt, ka baigi spзlзsi pa naktоm, tad aiztaupi lasвmvielu un to nesaki, jo tвpat to nedarоsi.

Saprastu, ja prasоtu uz csdm vai varbыt uz war3. Un tagad arо sвkas skolзnu brоvlaiks un tas irоstais laiks prasоt acc. Pзc tam jau atkal pazudоsi, kв iepriekр. nekas personоgs pret tevi nav vienkвrрi uzskatu, ka pagaidвm adminu pilnоgi pietiek.

Tвtad speнaini trekns anti.

Link to comment
Share on other sites

Epix visu dzīvi ir nolādējis izbijušus koderus, bet šeit viņam sirds tik maigi atplaukst. Diezgan jocīgi. Tātad jāsecina, ka iemesls "izbijis koderis" ir tikai atruna, lai pateiktu: "Piedod, čalīt, Tu man nepatīc, tikai es nezinu, kā lai to maigāk pasaka.". :)

Jebkurā gadījumā, runājot par POKE, diezko mani viņš nepārliecina. Diezgan spēcīgi man iekšējā balss saka, ka cilvēks ir mazliet iedomīgs un augstprātīgs. Domāju, ka GIGN's varētu arī iztikt bez šāda admina ierindā.

Atvainojos, ja kaut kas manis teiktajā bija aizskarošs vai maldinošs.

PRET

Link to comment
Share on other sites

:)

Pirmkārt tev vienreiz vajadzētu beigt spriedelēt un izteikt savus vispārīgpieņemtos uzskatus par citu postiem.

...un otrkārt es īsti neredzu iemeslu kapēc, lai viņam tās tiesības nedotu, jo spēlē daudz un bieži, seko līdzi situācijai serverī, kā arī čitojis ir(kurš nav, vismaz kaut kur), bet ne gignā + tas bija vienu reizi, big deal. Ak jā, kā es varēju piemirst, uzskatu kā admins viņš būtu daudz labāks nekā dažs labs jau esošais admins uz gigna, un nobeigumā kā redzi tavs uzskats ir maldīgs.

Treškārt būtu diez gan labi ieviest jaunu noteikumu, ka war3 raksta tikai par war3 kandidātiem, pub par pub, csdm par csdm, jo ierodas eksemplāri(pikasomons, kas raksta katrā pieteikumā!?), diez gan ieraujot grāvī ar saviem spriedelējumiem pie tam.

Es zinu, ka tu atbildēsi uz manu postu, lai kā es arī prasītu to nedarīt, jā tu man nepatīc un nekad neesi paticis ;)

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Viņš daudz spēlē un labi domā un ahuenais skilzz

Tev pašam smiekli par savu atbalstu nenāk !?

Kas tie par nepamatotiem un neargumentētiem atbalstiem. Tipa no sērijas foršs kēeekssss rec.

Bez maz vai jasāk domāt , kas tev pašam galvā darās.

Un runājot par tēmu, lai izspriež tie adm , kas vairāk pa pubu tusē. Esmu visnotaļ neitrāls.

Link to comment
Share on other sites

1kārt jau skaidrs ir tas, ka nav viņš čītojis vienu reizi, to var redzēt pēc čītošanas skila, ja noskatījies video ;)

2kārt tas, ka viņš nav(ķipa) čītojis gignā ir pilnīgi pofig, ja viņš to dara spēlējot citur un spēlējot cw (jo nav nekāds pamats uzskatīt, ka viņš to tiešām šeit nedara).

Bet kā jau teicu, ja čalis tik tiešām dievojas, ka ir nācis pie prāta, tad tā viņa pieredzīte varētu palīdzēt viņam noķert čīterus.

Un vispār izbrīna Tava vieglprātīgā attieksme pret čītošanu.. Es čīterus uzskatu par kompleksainiem ņūbiem, kas vienkārši nespēj samierināties ar to, ka citi ir labāki, kas, savukārt, viņus pašus vēl vairāk pazemo. Tāpat kā nesen čalis iq topikā, ieliek bildi ar max score un aizmirst aizvērt tabu, no kurienes norakstījis atbildes.. Liekas, ka tādi prikoli notiek tikai ar apaļām nullēm.

Link to comment
Share on other sites

Vot jums laikam liela jēga savā starpā dirsties. Ok, ir jocīgi, ka epix deva anti ngear ar iemeslu "bijušais čīteris", un pikasomona teksti bieži ir nederīgi, viņš mēdz pateikt kautko sakarīgu, bet bieži arī sanāk liet ūdeni , tas izskatās apmēram tā - man ir nenoteikts viedoklis, bet es parakstīšu gari lai izskatās patīkami. Jēga arī ir dogy'am braukt virsū, nu čalim liekas, ka poke varētu būt labs admins , un šis viedoklis ir izstrādājies dēļ , iespējams, kopā spēlētiem miksiem, un dogy's neredz jēgu liet ūdeni , kas tāpat neko nedotu, un par cik viņš ir pietiekami kompetents admins un nav pirmo dienu šai amatā viņa pieeja ir pieņemama.

Kas attiecas uz mani, es būšu par, jo čalis tiešām ir skillots un domāju, ka pratīs izlīdzēt.

Link to comment
Share on other sites

HEYA!!!

ANTI

Kapēc ?? Nu pirmkārt tiešam velk uz to, ka čalis rakstija brīvlaika iespaidā, jo spēlēt daudz maz ilgi (spēlēto stundu ziņā) sācis tikai decembrī..

Otrkārt, kas man galīgi atsita vēlēšanos balsot PAR, tā ir tā lieta par šmucīgo pagātni... un tavs teksts "Nekad neesmu PIEĶERTS 4ītojot" WTF ??!!!! Kas pa pieķerts ??? Tātad, ja labi ķert, tad var kaut ko izzvejot ?? ;/

aaa karoče ceru, ka ideju sapratat....

un Bez obid...

Ar cieņu Ads ;)

Link to comment
Share on other sites

ANTI

Kapēc ?? Nu pirmkārt tiešam velk uz to, ka čalis rakstija brīvlaika iespaidā, jo spēlēt daudz maz ilgi (spēlēto stundu ziņā) sācis tikai decembrī..

Otrkārt, kas man galīgi atsita vēlēšanos balsot PAR, tā ir tā lieta par šmucīgo pagātni... un tavs teksts "Nekad neesmu PIEĶERTS 4ītojot" WTF ??!!!! Kas pa pieķerts ??? Tātad, ja labi ķert, tad var kaut ko izzvejot ?? ;/

aaa karoče ceru, ka ideju sapratat....

un Bez obid...

Ar cieņu Ads ;)

Patiesībā, viņš jau pats pateica un citi papildināja, ka pirms 2 gadiem ir pieķerts čītojot. :)

Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka vismaz līdz brīvlaika beigām nevajadzētu jaunus adminus PUB'am. Pirmkārt, tāpēc ka adminu onlainā ir pietiekami. Otrkārt, kā jau iepriekš tika minēts, daudziem vēlme adminēt uznāk pirms brīvlaikiem. Tas, protams, atkarīgs no katras personas atsevišķi :)

ANTI

Link to comment
Share on other sites

mahmed man nebija daudz laika, bet tagad es izskaidrošu visu. ( btw man galvā ir viss kārtībā :) )

Es adminu savās acīs redzu personu kas bano čīterus, uztur kārtību, pats ir apņēmies nemuļķoties utt.

Neuzskatu, ka adminam vajadzētu bano uz sharu labus spēlētājus, bet viņam ir jāprot pateikt kas ir labs kas nē... Un arī nepatīk man tādi cilvēki kas sev piesaista uzmanību un bļēņojas ar accesu.

Domāju poke būtu labs variants, jo viņš spētu pateikt kas un kā un vispār kluss kā pele.

Link to comment
Share on other sites

Par tiem , kuri saka, ka rakstu un spēlēju daudz, jo ir brīvlaiks - Jūs maldaties.

Spēlēšu arī skolas laikā daudz, jo neko citu manā Ikšķilē nav ko darīt. Nesaku ka būšu 24/7 onlainā, bet savas 4-5h būšu točna . :)

Tas tā.

Par to čītošanu, es vēlreiz atkārtoju, ka gign serverī mani nekad nav uzrāvuši par to, ka spēlēju ar [], jo visu laiku, spēlējot ar nicku POKE, spēlēju caur steamu. Un jā, toreiz kad mani pieķēra, kur es ar wh bliezu, tas bij arī fakts, jā , es tur spēlēju, + vēl speciāli atdevu demku, jo man bij vienalga, jo zināju kā es spēlēju gan LAN'ā gan onlainā.

Paldies par uzmanību.

Edited by POKE
Link to comment
Share on other sites

nekad nav uzrāvuši par to, ka spēlēju ar [], jo visu laiku, spēlējot ar nicku POKE, spēlēju caur steamu.

Vēl ?

Tas bija domāts, ka ir jāpieķer ?!

SRY par offtopick, bet lasot cauri uzduroties uz kaut ko šādu ir jāsāk smaidīt :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...