Jump to content
GIGN Forum

Tiesības.


POKE
 Share

Recommended Posts

Tas bija domāts, ka ir jāpieķer ?!

SRY par offtopick, bet lasot cauri uzduroties uz kaut ko šādu ir jāsāk smaidīt :)

Tas bij domāts, par to, ka mani esot pieķēris kāds.

CHILLSIDE: es nemaksāju savus 8ls par steāmu, lai caur viņu spēlētu ar kubiem, nah man tas ir vajadzīgs?

Katrā ziņā, labi, es neko nerakstīšu, tikai gaidu REC/ANTI. :) paldies.

Link to comment
Share on other sites

Kaa mees varam zinaat, ka Tev tagad nebuus vienalga un Tu speeleesi ar wh, Tu tak zini kaa speelee lan'aa un kaa onlainaa. Vo, gribeeju vienmeer dzirdeet no kaada chalja atbildi uz shito jautaajumu:" Ja Tu taa pat labi speelee tad nahuj Tev ar to wh japisaas?"

Link to comment
Share on other sites

1kārt, kā jau es teicu, es ar wh spēlēju pēdējo reizi, tad , kad es iedevu demo kurā spēlēju ar wh.

2kārt, cik ilgi esmu spēlējis gignā, neviens nav piepisies par to , ka spēlēju ar kubiem. ( tb no adminu puses ) , ja arī ir, tad neviens nav nobanojis, značit nav neviens bijis pārliecināts uz 100%, ka tomēr ar kubiem spēlēju.

So please, jūs varat tur tālāk dindināt par to , ka varu spēlēt/spēlēju ar kubiem, bet kamēr nebūs pierādījumu, plz nepiesienieties ar stulbiem jautājumiem. :(

Link to comment
Share on other sites

2kārt, cik ilgi esmu spēlējis gignā, neviens nav piepisies par to , ka spēlēju ar kubiem. ( tb no adminu puses ) , ja arī ir, tad neviens nav nobanojis, značit nav neviens bijis pārliecināts uz 100%, ka tomēr ar kubiem spēlēju.

So please, jūs varat tur tālāk dindināt par to , ka varu spēlēt/spēlēju ar kubiem, bet kamēr nebūs pierādījumu, plz nepiesienieties ar stulbiem jautājumiem. :(

Tu nu gan forši uzrakstīji ,ka neviens nav bijis 100 % pārliecināts par to, ka tev varētu būt wh. Runāts par tevi adminčatā ir daudz un vienmēr beigās nonāk pie slēdziena, ka tu esot zināms un nekādīgi tev wh nevar būt. Pēc šiem taviem postiem nākas secināt, ka iespējams esi spēlējis ar wh, bet neviens nav pieķēris.

Par cik tiesības šeit var uzlikt tikai daži, tad arī viņiem ir jāizlemj vai likt tev tās.

Joprojām uzskatu, ka tev viņas šobrīd nav vajadzīgas. Paspēlē ilgāk, parādi, ka esi aktīvs un cienīgs admina kandidāts.

ANTI !

Link to comment
Share on other sites

droši :)

P.S. R_, kādu neilgu laiku atpakaļ biju ļoti aktīvs, uz laiku nebij, jo bij vairāk pie mācībām pievērsies un nevilka uz csu. Tagad bik savādāk ir. Bet enīvej, ty :)

Edited by POKE
Link to comment
Share on other sites

Es zinu, ka mans viedoklis varētu būt mazvērtīgs, bet tad kad spēlēju cs, tad man vienmēr POKE likās normāls spēlētājs.

Zinu, ka viņš neko nav reportējis n'shit, bet viņš vienmēr normāli spēlējis labi un @ tekst msg viņš nekādus sūdus nekad nav rakstījis.

Nosvērts spēlētājs, kurš no manas puses saņem REC! :thumbsup:

+ pārlasot visus postus man liekas smieklīgi, ka čali kas nekad gignā nav banot vaino par wh... Ja viņam būs kaut kādi kasjaki tad banu noraus tāpat kā nelly.

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Spēlētājs jau labs un čalis jau arī sakarīgs, bet adminu gignam iekš pub'a pilnībā šobrīd pietiek. Varbūt pienāc pēc laiciņa?

EDIT:

Jūs POKE čītiem tagad piesējāties, lai arī tas jau ir bijis sen un tā vairs nav taisnība. Kāpēc ngear čītiem nepiesējāties un ar maigu sirdi tiesības devāt? Un Nereģistrētajam? Vēl kādu uzskaitīt? Man vēl te ir pāris niku ko varu nosaukt...

Edited by fuj1tsy
Link to comment
Share on other sites

Viņš jau pats izprovocēja diskusiju par savu pagātni, apgalvojot ka nekad neesot čitojis vai pieķerts par to .. <_< maybe džeks ir labojies.. maybe arī skillots... maybe vairāk saprot nekā citi ... bet tas ir tikai maybe :khehehe:

Ar cieņu Ads

P.S lūdzu man vairāk neliet..

Link to comment
Share on other sites

<_< maybe džeks ir labojies.. maybe arī skillots... maybe vairāk saprot nekā citi ... bet tas ir tikai maybe :khehehe:

Ar cieņu Ads

P.S lūdzu man vairāk neliet..

Izprovocējis :) Epix vnk pieminēja par pagātni, takšto nevajg je ? :)

Nēesmu teicis, ka neesmu čitojis, esmu tikai teicis, ka gignā nekad nēesmu pieķerts jeb čītojis. So, nevajg je? ;]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...