Jump to content
GIGN Forum

Gign Allstar '09


cash^
 Share

Recommended Posts

  • Replies 412
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kaa jau skatos dazhi veletos spelet ar mani un ezii kopaa...Ezis shobriid ir izbraucis bet uz tiem datumiem un laikiem vinsh toch buuus...Lidz ar to ceru,ka manu tiimu kaadu mineeju paliks nemainigs

eziiic (noperc kaut vai maximaa pa 0,49santimi mikrafonu)

GooD MeN

RJ8 (domashana stradaa pareizajaa virzienaa)

l1nk1n (ar tevi viss kartiibaa)

Zorg (centishos tevi neapbizhot)

Ads (vnm jauki ar vinju kopaa spelet)

g0die (savejais)

Nightmare (pifčikiem naudu sakrāj :P )

Bezbiksis (shis tak vispar riktiigs nazis)

R. (tikai uzkurbulee mikrafonu)

Aaaa bleee eesms aka chigaans jasadabuuu rezervee pie mums ofic....

clo? aka JUICE master var arii iedot, ariii Feiks gan jau cerams spelet prieku nebojaas musu timaa :) Lidz ar to pox mes kaut vai buuusim NEWSCHOOL aka TANKAA :) Es domaju ka nevienam nekas nebuutu pret...Ariii fun no musu puses garantets :)

MODERatoru arii labprat redzetu sastava ja kads neierodas no mana sakumsastava!bet ieteiktu pazinjot laicigi,ja kads nevar...

"VISI NO MANA KLANA ATRAXTIET MAN PM ar skype nikiem"

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Man tik rodas jautājums... Te jau sāk dalīties tīmos neatkarīgi no piederības (new/middle/old)... Tad kāds tolks rīkot šo pasākumu... Tik pat labi saies visi pro vienā tīmā un pārējos tos, kas paliks... Galīgi garām....

EDIT. Runa neiet par rezultātu... Bet nu nav forši, ja spēlēt "vienos vārtos"....

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

da..čaļi ja arī esat pie middle vai kā cita, tad nečīkstat.

pēdējā all star spēlē tie liela daļa old'u pārnāca mūsu tīma. īst neatceros kapēc..ā. tapēc, ka mēs rūlējam..jap. thats it.

nedomājat, ka tikai pie viņiem iespējams normāli iečilot. reizēm tieši citiem ir tas labākais laiks...

saprotu, ka lielākajai daļai sīko vnk gribas pagarināt e-peni blakus bukiem nevis vnk spēlēt fo'Fun tāpēc drošvien šie tāpat kautko klaigās...

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...