Jump to content
GIGN Forum

Par Atturību


macho
 Share

Recommended Posts

Man šķiet, ka nav iespējams neatturēties. Jo tajā brīdī, kad tu esi izdomājis - eu, es neatturēšos no nekā, akceptēšu visu, izbaudīšu dzīvi, yoyo, tajā brīdī tu izvēlies atturēties no atturības. Līdz ar to, tu no kaut kā tomēr atturies un nekādā scenārijā (vismaz manis apskatītajos) tu nespēj neatturēties no pilnīgi visa.

baigi dīvaini, ne?

Link to comment
Share on other sites

Man vairaak bailes uzdzen, kas notiks kad atlikshu kaatus.. Kas talaaknotiks, vai es vispaar domaashu??? :hana:

A ja par eemu, tad taa visa attureshanas lieta i cilveeku dabaa, veel pietam latvietis neatturas no nekaa, izmeegjinas gndriiz visu...

Edited by bon1facijs*
Link to comment
Share on other sites

Pārdomu links

Pff, kretīniskie zāles pīpētāji pat nezina kāds ir latu-dolāru kurss:

...only an administrative offence and you can get away with a fine or bribe - approximatelly 30Ls (~17$) should be enough...

...Usual price is 7Ls (4$) for a gram...

Vēlviens izcili daunisks teksts:

Where to buy marijuana: You can try asking people who look like ones who should know... I highly reccomend asking punk-looking youth.

Cash pareizi saka - nevar domāt par neko, var domāt tikai par jēdzienu kā tādu.

Edited by cucinjshs
Link to comment
Share on other sites

Nu te jau ir tīrākā vārdu spēle, proti, tu vārdu "neeksistē" automātiski nodēvē par "neko", bet būtībā tā nemaz nav. Cilvēku fantāzija taču eksistē ne? Tātad, kad es domāju par to kas neeksistē, eksistējošā vidē (fantāzijā) es taču tomēr domāju.

Karoče tavs izteikums ir gaužām aplams :)

Depresiju man uzdzen dziedošās ģimenes un KATE.

Link to comment
Share on other sites

es biju cerējis izlasīt, kā macho cīnās ar atturēšanos no seksa. cerēju izlasīt sāpju pilnus teikumus par roku saslēgšanu rokudzelžos aiz muguras, lai naktī sevi neaizskartu, kamēr kaimiņu lezbiešu tīņu pāris naktī aiz reģipša sienas nododas kārtīgam kniebienam.

a nekā... :(

laikam esmu pārlasījies barona blogu ^_^

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...