Jump to content
GIGN Forum

Reklāmas


volnet
 Share

Recommended Posts

:), ja mak tad ar jebko var nopelnīt, hujinja toč tā nav!

Ahaha, tu vispar zini varda nopelnit nozimi, ja tev 5ls menesi ir nopelnit, tad sory chali. Es labak pakustinu savas smadzenes un izveidoju kautko duadz daudz pelnosaku, un ja kas, jau top...

Link to comment
Share on other sites

Pieradijumi,

kamer izskatas ka tu vienkaris lej udeni...

3k nesmidini hahaha :D :D, un ka jau vienmer "neskaitami cilveki" (Laikam tie pasi rukishi) , mhmm divaini kapec tu vel nesi viniem pievienojies, un nepelni ka tu saki 3 k UN VAIRAK menesi :blink::D :D hahaha

P.S Es pazistu neskaitamus cilvekus (nevaru saskaitit :() kas pelna 3k un VAIRAK kasot dibena spalvas... Ja ka tad, kad sapno aizver acis.

Link to comment
Share on other sites

kamer izskatas ka tu vienkaris lej udeni...

3k nesmidini hahaha :D :D, un ka jau vienmer "neskaitami cilveki" (Laikam tie pasi rukishi) , mhmm divaini kapec tu vel nesi viniem pievienojies, un nepelni ka tu saki 3 k UN VAIRAK menesi :blink::D :D hahaha

P.S Es pazistu neskaitamus cilvekus (nevaru saskaitit :() kas pelna 3k un VAIRAK kasot dibena spalvas... Ja ka tad, kad sapno aizver acis.

Man tev nekas nav jāpierāda.. Es vienkārši saku to ko zinu. Un vispār kā tu to iedomājies? Gribi lai es tev viņu banku kontus iedodu?

Kapēc neesmu pievienojies? Tapēc ka tam vajag zināšanas kuras man nav. Es jau arī nevienā mirklī neteicu ka tie ir kaut kādi sīkie pay per click līmeni! Tie ir interneta mārketinga speciālisti kuriem tas ir darbs. Un arī neteicu ka viņi dzīvo latvijā

"Parādi lūdzu kaut vienu cilvēku, kas ar to pidarasību a.k.a. cashos pelna 3k zaļos mēnesī. Ar nepacietību gaidu atbildi!"

Kā tev to parādīt? Pases kopiju iedot?

Edited by Ducatii
Link to comment
Share on other sites

Kapēc neesmu pievienojies? Tapēc ka tam vajag zināšanas kuras man nav. Es jau arī nevienā mirklī neteicu ka tie ir kaut kādi sīkie pay per click līmeni! Tie ir interneta mārketinga speciālisti kuriem tas ir darbs. Un arī neteicu ka viņi dzīvo latvijā

"Parādi lūdzu kaut vienu cilvēku, kas ar to pidarasību a.k.a. cashos pelna 3k zaļos mēnesī. Ar nepacietību gaidu atbildi!"

Kā tev to parādīt? Pases kopiju iedot?

Nu par pieradijumu varetu iemest kadu web, kura vini tad liek sis te reklamas, uz kuram uzspiezot vini sanem 7 sant.

Tatad saja weba jabut vismaz 50 000 lietotajiem, un katram no viniem ir jaauzspiez uz sis reklamas, lai menesi varetu pelnit 3500K. Ta ka nav reali ka katrs uzspiedis lietotaju skaitam jabut apmeram pie 500 000 un uz augsu.

P.S No kura cauruma tu izvilki kad es esmu tieics, ka ar cashos (PTC saitiem) 3k pelna, vai vispar kautko pelna? :slap:

EDIT:

Nu ludzu pastasti savu pieredzi, paradi cik tad tu esi turejis? Nekautrejies...

Ja ar to geju lapu varetu nopelnit normalu summinu, tad noteikti jau butu izveidojis.

Par kadu krizi tu runa? Piedod bet man krizes nav.

Ne ta nav mana pieredze,es vienkarsi logiski domaju. Ja, kri var piekrist lielie giganti nopelna ar so te, bet nejau latviesu izmirstosie projekti.

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...