Jump to content
GIGN Forum

Geforce 6600gt


allworth
 Share

Recommended Posts

Es te taa mazliet pasuutiiju i-neta veikalaa karti http://www.doma.lv/index.php?zoomid=4366 smile.gif, kuru man tuuliit uz darbu piegaadaas 8), nu es tikai taa gribeeju painformeet, ka tagad juus visus shaushu, jo man beidzot neshausies 1 lode sekundee. Nu tas taa biggrin.gif. Shameejaa vietaa vareetu citi pakomenteet savas kartes, atsauksmes etc., jo gribaas saliidzinaat. Shito netaa saliidzinaaju ar Radeon 9800pro un shitaa tipa labaaka sanaaca ...

Edited by AllwOrth
Link to comment
Share on other sites

man ir Prolink 64MB GeForce4 MX440, kā AllwOrth izteicās miskaste, bet man priekš cs pietiek, piekam man nešaujās 1 lode sekundē, nezinu no kurienes tāds tēlains izteiciens tev sanāca. nu protams, vienmēr var vēlēties to labāko, bet pagaidām iztieku, nespēlēju nekādas baigās spēles...

Link to comment
Share on other sites

flashback videokartei svariigi ir arii citi dachiki ne tikai tie mb, taa pat kaa procesoriem jau uz ghz vairs neiziet. Un slow hands man operatiivaa 256 mosh arii taapee man taads leeniigs tas kompis smile.gif

piedraazt tos citus dachikus, es apskatiijos tajaa tavaa i-net veikalaa savas videokartes cenu un sapratu, ka vinja ir nereaals meesls.

Link to comment
Share on other sites

slow hands man operatiivaa 256 mosh arii taapee man taads leeniigs tas kompis

tici vai nē, bet man arī rams ir 256MB smile.gif

piedraazt tos citus dachikus, es apskatiijos tajaa tavaa i-net veikalaa savas videokartes cenu un sapratu, ka vinja ir nereaals meesls.

kapēc uzreiz mēsls? es arī domāju iegādāties jaunu karti + paņemt ramu klāt, flashback, ja nav grūti paskaidro, kapēc tā karte, pēc tavām domām, ir slikta un kādā būtu tava izvēle par tādu pašu cenu?

Link to comment
Share on other sites

tici vai nē, bet man arī rams ir 256MB smile.gif

kapēc uzreiz mēsls? es arī domāju iegādāties jaunu karti + paņemt ramu klāt, flashback, ja nav grūti paskaidro, kapēc tā karte, pēc tavām domām, ir slikta un kādā būtu tava izvēle par tādu pašu cenu?

Mana videokarte ir meesls, jo man visas speeles, ieskaitot CS 1.6 ik pa briitinjam uz dazhaam sekundeem saak kjerties. Tjipa fps nosliid liidz ~20

Un nerunaasim jau par jaunaam speeleem, kuras mans suuds prieksh 128mb videokartes velk uz nepiedieniigi zemu grafiku. Ja vispaar velk...

Un par taadu cenu, kaada ir manai videokartei laikam neko praatiigu nenopirksi..

Link to comment
Share on other sites

nomainiju ieruusejusho radeonu 9800 pro pret Asus GF 6800LE ... 3dmark2005 uzraada ~3800 (radeons razhoja 2800)

patiesibaa tauta varetu iemest sasniegtos rezultatus ieksh 3dmark2005...

3dmark05 novilkt var sheiten

kaa arii pachu var dabuut sheiten

papildus veel cracks dabujams spiezhot te

hmm vieniigais, kas vinjai labaaks par 6600gt - atminjas joslas platums 256 smile.gif,

citi dachiki shvakaaki un vinja pa kaadiem 40 ls daargaaka.

Link to comment
Share on other sites

Man taadi triis jautaajieni gudrajiem:

1. Kaapeec man neiet jaunaakie nvidias draiveri, arii tie kas bija kartei liidzi diskaa? Tobish uzlikt vinjus varu, bet neiet speeles, bremzee nenormaali un pakaraas happy.gif.

2.Kaapeec man nav palielinajushies fps ieksh cs? Tipa duumos nebremzee, un viss chiki, bet fpsus gribeetos vairaak - kaa bja 60, taa arii tagad sad.gif. Mosh operatiivo vajag iepirkt? Plaans ir naakammeenes 1gb ielikt, tad jau maniis.

3.Man taa karte baigi karst, buus jaaliek veel kuuleri?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...