Jump to content
GIGN Forum

Hell Yeah!


JimBugA
 Share

Recommended Posts

GIVE ME A M

GIVE ME A E

GIVE ME A T

GIVE ME AN A

GIVE ME A L

GIVE ME A L

GIVE ME A I

GIVE ME A C

GIVE ME AN A

Give fuel, give fire

Give that which I desire

2 dienas, kas to būtu faking domājis?

Mācieties vārdus brāļi un māsas.

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Nedaudz uzpūsta grupa, kas radās īstajā brīdī, īstajā laikā un īstajā vietā. Viņu popularitāte, manuprāt, ir nejaušība.

Pāris dziesmas ir patīkamas, piemēram, "Whiskey in the jar", bet manuprāt jau pirms entajiem gadiem viņu "mūzika" pārtapa "biznesā". Es netaisos maksāt dārgu naudu, lai baudītu "labu brendu" un ne tik kvalitatīvu mūziku.

Bez obid. :buslabi:

Link to comment
Share on other sites

Pāris dziesmas ir patīkamas, piemēram, "Whiskey in the jar", bet manuprāt jau pirms entajiem gadiem viņu "mūzika" pārtapa "biznesā". Es netaisos maksāt dārgu naudu, lai baudītu "labu brendu" un ne tik kvalitatīvu mūziku.

Bez obid. :buslabi:

Uzpūsta grupa? Viņi ir vieni no trash metal pamatlicējiem, "kill 'em all" ir mans subjektīvi mīļākais trash metal albūms ever. Un viņu popularitāte nav nekāda nejaušība, bet gan smagās mūzikas attīstības rezultāts tālajos 80, kur viņi bija viena no dominējošajām blicēm.

Un tavs dotais piemērs neliecina par plašām zināšanām šajā lauciņā.

Kas vainas biznesam? Tu uzskati, ka viņi nav pelnījuši to naudiņu? :)

Link to comment
Share on other sites

Pāris dziesmas ir patīkamas, piemēram, "Whiskey in the jar", bet manuprāt jau pirms entajiem gadiem viņu "mūzika" pārtapa "biznesā". Es netaisos maksāt dārgu naudu, lai baudītu "labu brendu" un ne tik kvalitatīvu mūziku.

Bez obid. :buslabi:

Paskaidro man, kas ir kvalitatīva mūzika?

Link to comment
Share on other sites

Kvalitatīva mūzika ir mūzika ko viņš klausās, tobiš ja es to neklausos = tas ir crap.

Wow. Sapriecājos šobrīd nereāli.

Kad viņi bij Tallinā, bij biļete, bet saslimu. Kad bija Rīgā, eksāmenu dēļ netiku pie biļetes + vel naudas problēmas.

So, krāju naudu, un aidā. ppc. me so happy ^^

Link to comment
Share on other sites

gludeklim taisniba, taka man ir uzdirst uz tiem nikuljiem kas te stasta sudu :thumbsup:

biju toreiz bushu shoreis :cool:

ps nu lai nesanaktu ka tirs spams, pateiksu tik to ka, ja ir pretenzijas pret to ko dara kads, varbutas ir verts pastavet klusu ?

Edited by ANALGINS
Link to comment
Share on other sites

Mēs ar Gludo un kasti 2L Bocmaņiem (vai Euro Extra Strong 11%) paliekam pa nakti arēnā!

Tas der :) tik gribētos zināt cik biļetes cena, kad sāks tirgot :) Un 2L alus nav kastēs, bet ir sešpaciņas

Edited by JimBugA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...