Jump to content
GIGN Forum

Skolas Laiki!


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Nu ta man skiet seit spama nav bijis sadas temas ka spikoshana. Veletos uzzinat vai jus esat spikojusi kaut kad skola un ka jus to darijat smile.gif Izsmelosi varat stastiit cool2.gif

Es personigi ar labo aci ieskatos izcilnieka burtnica wink.gif vai ari pildspalvas serdei pievienoju papiru ar formulam no taluma tas izskatas itka pildspalva ar heroglifiem un nevar a4kir u4enes rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

es lielaakajaa daljaa stundu pirmaja gjimnazijaa sedeju pirmajaa solaa , un man bija pilniigi pohuj - njeemu , veeru valjaa graamaatu un aiiiiziiiet... no problems , bet reaali shpikot jeega nav nekaada , jo nav jau nekas tik gruuts lai buutu jaashpiko...

Link to comment
Share on other sites

parasti ja kaads uztaisa spikeri panjemu vinja un nokopeeju lasiitavaa, dazhreiz taisu pats, dazhreiz vienkaarshi paprasu kaadam, dazhreiz skatos kladee, dazhreiz graamataa, dazhreiz ierakstu burtniicas pedeejaas lapaas, un tagad ir viens uuber prikols kontorldarbu burtniicaa, vecajos kontroldarbos ierakstit kur briivs viss kaut ko biggrin.gif

a un dazhreiz es arii nespikoju, un dazhreiz es nelietoju dazhreiz

Link to comment
Share on other sites

Parasti fizikaa, kad formulas nevareja iezubriit smiliez.de_2477.gif rakstiju starp pirkstu spraugaam, smiliez.de_2125.gif ar maziem burtinjiem. Nevienu reizi nepiekjera! smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

aha kad raxta shpikeri ar kko iemaacaas... a mums taa pagruutaak shpikot no blakusseedeetaajiem, jo mums taadu nav... kad kontrikji tad saseedina taa un sastumj galdus, lai nevareetu no kaada cita noraxtiit... bet es parasti ar kaadu meitenei no klases pamainamies ar darba lapaam ^^ ak jaa veel jau shpikeri var nolikt vnk uz galda taa, ka neredz... vai arii penaalii, kaa ljoti daudzi dara

Link to comment
Share on other sites

Algebra/Ģeometrija - Brīvi kladi izmantojam... Kad skolotāja jau ar brutālu spēku ņem nost burtnīcu, tad solos vairs neskatīties kladē un turpinu rakstīt.

Ķīmija - Vienkārši skolotāja rlz... Dari ko gribi.

Fizika - no citiem jāskatās.

Angļu val.,Lat. val. nešpikoju...

Link to comment
Share on other sites

es manliekas LU esmu špikojis entās reizes vairāk nekā skolā. Skolā kādas pāris reizes no grāmatas atvērtas kas kaut kur mistiski somā stāv esmu norakstījis, bet tās galīgi ir pāris reizes.

ā vēl ķīmijā norakstīju šo to no džeka kas bija manā grupā 2 vietas pa labi. Neatceros ka būtu lielākajā daļā priekšmetu špikojis. Man parasti likās stulbi taisīt kaut kādus špikerus - tad jau vieglāk to vielu iemācīties.

A LU, bļe iemācīties kaut kādas 25 teorēmas un 25 formulas no galvas, kuras visas ir tādā tekstā rakstītas, ka uzdzen panisku miegu, pat ja esi izdzēris 10L kafijas bija vienkārši murgs. 80% kursa eksāmenā vienkārši nošpikoja. Da te vispār tāda špikošana... visur kur vien var, tas tiek darīts.

Link to comment
Share on other sites

man ieksh RVT bija pusakla uchene, kurai aizmugureejaa solaa vareeja atveertu kladi pa gaisu vicinaat un vinja neredzeeja, mees vienreiz ar vienu dzheku seedeejaam solaa un atveerta visa iespeejamaa literatuura k.d. laikaa smile.gif un tieshi tad ienaaca kaut kaada aarzemju delegaacija, tipa pieredzes apmainja smile.gif

Edited by AllwOrth
Link to comment
Share on other sites

man taa reaali sanaacis shpikot bija VEK (Ventspils ekonomiska koledzha) tas bija pirmais kurs, pirmie exaameni, sabijies(protams), daudz netruuka, lai izmestu..

es manliekas tos shpikerus kaadas ~ 4 stundas taisiiju happy.gif tjipa uz parastas ruutinju lapinjas, protams, sagriezta daudz mazaakos izmeeros. uz kuraam tika rakstiitas visvisaadaakaas formulas, teoreemas utt. un vienkaarshi maikai vai kreklam piespraustas ar sasprauzhamo adatu, krekla iekshpusee+apakshpusee. Un kad kko aizmirsti tik panjem pacel biki kreklu un viss redzems, protams, shis shits der tikai ja galdiem taa priekshpuse ir ciet un uchenes neredz!

btw. Esmu kkur lasiijis(redzeejis), ka ja beerns raksta shpikeri, vinjsh iemaacaas daudz vairaak nekaa maacoties maajaas! 20.gif

Link to comment
Share on other sites

manaa skolaa 1dien pirms biologijas centralizeeta examena forsaa skolotaaja izdeva konspektinu, kuru teica citiigi izstudeet.... un izradijas ka tas bija examena kopija. rolleyes.gif,

eksamenaa.... vel nav izlasits lidz galam jautaajums, ka zini kura atbilde ir pareiza 4.gif,

Link to comment
Share on other sites

nu shpikojis esmu dafiga un metodes ari dafiga, bet slinkums kautko rakstit

vislabak atminja man palicis prata pagajushais gads SB ar 1100 words, kad katru 1dienu bija kontrikjis par kaukadiem debiliem 20 vardiem, un 1 klasesbiedrs uztaisija shpikeri mazaa fonta un izdalija visai klasei, atzimes norm bija, bet no tas gramatas es atceros apmeram 20 vardus! Atveru es vinju tikai kad stundas skolotaja rakstiju uzdevumus uz tafeles, tikmer droshi vareja turet atvertu gramatu uz galda un pusi srazu norakstit! Ta bija ertak, pec tam otru pusi ar shpikeri!

Link to comment
Share on other sites

njaaa ar spikoshanu ir gaajisz jautri smile.gif oooj cik nav spikoc smile.gif

Bioloogijaa ja u4ene nonjem brilles ta ir briivais reziims (vismaz peedeejiem 3 soliem jau to4) nerd.gif

matemaatikaa mums nav labi smile.gif bet nju ja jau seez aizmuguree un u4enei labsz gariigaisz (visu laiku skrien iedzert kafiju un papljaapaat ar koleegji) tad ir ok !!! (protams graamata valjaaa )

fizika ir vienk naave (klusaakaas stundas skolaa ) bet nu protamsz arii tur ir spikots !!!

paareejaasz stundaas kaa kuru reizi smile.gif kr4 nav taadu stundu kuraas nevareetu nospikot !!!!

citiem iesaku vienk PC 5 srifts ja pa mazu un nevarat salasit lieciet lielaaku smile.gif PS ljoooti labsz veidz kaa nospikot stundaas kuraas juus parasti guljat ir vienk zubriisha klade 18.gif (protams apvienota ar peedeejo vai pirmo solu kas nu kuram izdeviigaak !!! )

nju tas taa iisumaa thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

parasti tie kas seezh aiz klases gudreljiem tie noraxta un tikko var taa padod naakamajiem soliem apkaart utt biggrin.gif tas fizikaa, veesturee vienreiz raxtiju shpikeri ar roku, citreiz uz datora ar siikiem fontiem, bet vienalga man vinju izmantoju jo tieshaam raxtot shpikeri daudz labaak iemaacaas un atceras tos shitus ko vajag happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...