Jump to content
GIGN Forum

Procis Vs. Rāmis


~ jeyna ~
 Share

Recommended Posts

Pērku datoru.

Ir iespēja paņemt

Intel Core 2 Duo Processor P8800 (2.66GHz) un 8GB 800mhz rāmi

vai

Intel Core 2 Duo Processor T9600 (2.80GHz) un 6GB 800mhz rāmi

Dators nav domāts spēlēm, other than WoW un TF2.

Dators domāts sēdēšanai netā ar 20 atvērtiem logiem, mūzikai, HD video un to divu spēļu kapāšanai.

ā, jā, jautājums ir - kurš setups būtu labāks?

Link to comment
Share on other sites

Tas ir portatīvais, ko pērku.

Visi jūs runājat tikai par tām divām spēlēm. Reāli multitaskingam rāmis lielāks nebūtu labāk? Es vienkārši domāju vai 2gb atšķirība nav lielāka par 0.14x2 ghz atšķirību.

Link to comment
Share on other sites

Nu ja grib justies ložu drošs, tad var ņemt arī 8 gigus rāmi. Man jau liekas, ka 6 gigas ir pilnīgi pietiekami.

Turklāt T9600 procim ir 2x lielāks kešs nekā tam otram. Tā kā no savas puses iesaku 6gb konfigu.

Link to comment
Share on other sites

Intel Core 2 Duo Processor T9600 (2.80GHz) un 6GB 800mhz rāmi

Tu pat man liekas 3gb neizmantosi.. Turklāt tā processora vietā var nopirkt AMD Phenom II x4 955, kurš ir apmēram tik pat spēcīgs, kā Intel i7 920-940.

Edited by Mazinjais
Link to comment
Share on other sites

Es nevaru laptopā iebāzt kaut kādu random proci, Mazinjais, taču jēga tavam postam tomēr, jo atgādināji par rāmi/OS.

Cik Windows 7 rāmi vispār izmanto? Un ar to es domāju - kas ir maksimālais, cik varu izmantot?

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

Jā, tā ir kRi.

Bet man būs 64 bitu versija.

Here are the upper RAM limits for the different editions of Windows 7:

* Starter: 8GB

* Home Basic: 8GB

* Home Premium: 16GB

* Professional: 192GB

* Enterprise: 192GB

* Ultimate: 192GB

Link to comment
Share on other sites

:fsckinsad:

OMGz tas tak ir loģiski, ka izmaiņas nebūs, viss ko tu ieguvi ir garantija, ka pēc pāris mēnešiem vai gada tev joprojām nevajadzēs pirkt nevienu RAM, lai paspēlētu max grafikiem!

Pats neesmu baigi izbaudījis gamingu, bet nu kad trešdien vai ceturdien atnāks pc ko pasūtīju ar 3 GB RAM tad redzēšu kā būs (devil)

Link to comment
Share on other sites

es īsti nesaprotu nahuja vajag vispār vairāk pa 4gb ramu? es pašlaik dzīvoju uz 2gb un vienīgais uz ko sajutu bremzi ir CoD:MW2 uz max settingiem... laiku pa laikam ielago viss, jo tekstūras no diska tiek lasītas nevis no rama... viss pārējais iet vienkārši lieliski

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...